ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » 33+ Відтінків Білого: Біла Кухня на фото яскравих, модних, сучасних дизайнів

33+ Відтінків Білого: Біла Кухня на фото яскравих, модних, сучасних дизайнів

  • 12 min read

Є щось особливе в чистій білій кухні, яка робить ранок світліше, а вечерю приготує трохи веселіше. Ми склали список з 40 яскравих, сучасних білих кухонь, які будуть надихати вас. Від вершково-білих шафок до снігових шаф – давайте подивимося на ці яскраві дизайни модних білих кухонь.

Ми починаємо з трьох суперсучасних дизайнів. По-перше – це простір в стилі лофт з приємною, гострої мужністю, навколишнього все контрастують деталі з нержавіючої сталі.

Дизайн білої кухні класика | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

В середині кухня трохи спокійніше, але також яскраво і сучасно з більш м’якими, жіночними рисами. І, нарешті, ми в захваті від цього приголомшливого мармурового острова і шикарними глянцевими, білими меблевими кухонними шафами. Все це класика в дизайні білої кухні.

Інтер'єр білої кухні в сучасному стилі | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Тут у нас є кухня яскрава і простора через великі розділених окон.Інтерьер цієї білої кухні в сучасному стилі завдяки симетрії щодо острова з білими фасадами і мармуровою стільницею має гармонією і спокоєм, коли ви заходите вранці за чашкою кави.

Фартух білої кухні | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Подивіться на цей дизайн білої кухні і фартух з супермодної мозаїчної плитки. Ми любимо контраст і інтерес, який це привносить в простір, а також те, як він з’єднується в сірому острові і приладах з нержавіючої сталі.

Біла глянцева кухня фото | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Якщо ви шукаєте ультрасучасне натхнення, то не дивіться далі цього шикарного і чистого дизайну білої глянсової кухні. Ми також любимо унікальні гірчичні акценти, розкидані по кімнаті.

Сучасні білі кухні фото | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Якщо ми розглядаємо сучасні білі кухні – в нашому власному списку цей варіант став миттєвим фаворитом. Внутрішня цінність і традиційний стиль роблять дизайн цієї кухні ідеальним для сімейного будинку.

Темна підлога, білий низ, стільниця під мармур, світло зелений фартух: | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Яскрава і біла кухня може включати в себе деякі багаті тони, в тому числі темні підлоги з твердих порід дерева і фартухи легкого зеленого кольору. Ця кухня затишна і стильно сучасна.

Світла підлога, біла кухня, темну стелю | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Якщо вам подобаються більш м’які відтінки, наближені до золотих тонах – то кремовий білий колір кухні більше підійде під ваг стиль. І ця кухня дійсно демонструє, як її поєднувати з еклектичним темною стелею.

Дизайн білої кухні з темної стільницею | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

У цій білій кухні дійсно є краще з двох світів; яскраві білі і теплі, домашні відтінки кольору.

Біла кухні в поєднанні з блідо синім кольором | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Хто любить ніжний синій колір? Додайте трохи цього пастельного відтінку до вашого дизайну і надайте вашій кухні додатковий відтінок жіночності і котеджного стилю.

Білі глянцеві кухні фото | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Іноді ваш будинок може захотіти деякі гламурні акценти, і ця кухня має достатню їх кількість. Від підлоги до стелі – це досить блискучий, глянсовий дизайн.

Біла кухня з білою стільницею | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Хвилясті шафи, насичений синьо-зелений відтінок на стінах і чудовий підлогу з листяних порід дерева зібралися разом, щоб зробити яскраве і затишне простір цієї білої кухні з білою стільницею.

Дизайн маленької білої кухні | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Ваша кухня в стилі камбуза буде виглядати краще за все в яскравому білому кольорі. Цей стиль созаст невеликий передпокій і дасть вам свіже повітря в маленькому і закритому приміщенні.

Відтінки сірого, кремового, коричневого | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Розкіш також може бути на кухні, і це видно на цій вершково-білої кухні прямо тут. Відтінки сірого і кремового, а також коричневі в світі дизайну інтер’єру – це досить відповідний дует.

Еклектичний дизайн білої кухні | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Важко не закохатися в хаотичність цього кухонного дизайну. Рустик, змішаний з еклектичними тенденціями дизайну – це прекрасна річ для наслідування.

Білі кухні дизайн фото | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Тут у нас є ще одна кухня, яка підходить для різних будинків. Кухня орієнтована на сім’ю, але вона також має ультра жіночі риси.

Класична біла кухня в вінтажному стилі | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Ми демонструємо цю класичну білу кухню. Вона сповнена багатошарових білих квітів, і має чудовий і делікатний вінтажний стиль, так що привертає наш погляд.

Комбінації кольорів | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Текстура і персональні акценти – ця біла кухня є однією з найбільш автентичних. Перевірені часом комбінації кольорів і текстур завжди чудово працюють в кухонному дизайні.

Модна біла кухня 2018 | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Ми демонструємо цю модну білу кухню, тому що повинні були продемонструвати одну важливу причину – у неї таке налякане, урбаністичне почуття. Вона більш монохромна по дизайну, але сповнена цікавою текстури.

Дизайн білої кухні з темної стільницею і білим низом | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Ця кухня з білим низом сповнена стилю країни, в якій знаходиться. Деталі роблять це химерне простір неймовірно красивим, але також дійсно привабливим.

Маленька біла кухня з яскравими деталями | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Ось ще один погляд на маленьку білу кухню, і вона сповнена веселих кольорів! Це прекрасний приклад того, як ви можете взяти одноколірний білий низ і поєднувати його з яскравими деталями.

Сучасна, велика біла кухня | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Сучасне – це слово, яке приходить на розум, коли ми заглядаємо на цю білу кухню. Вона новаторська в плані дизайну, і має всі сучасні деталі дизайну кухні.

Біла кухня з бежевим відтінком і великими вікнами | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Краща частина цієї кухні – це вікна і чудове природне освітлення, яке набуває простір. Білі шафи з бежевим відтінком забезпечують романтичний повітря.

Білий низ чорний верх | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Паркетні підлоги, класичні білі шафи, контраст білого з чорним – все це позачасова комбінація.

Ніжно білі фасади кухонних шаф з дерев'яною стільницею | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Ця кухня сповнена святкових настроїв і веселих інновацій. Знову ж, у нас є простір, повне вершково білих відтінків, але воно не робить його менш яскравим і відкритим.

Сільська біла кухня | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Сільські акценти, текстури і деякі персоналізовані деталі тут і там; ця кухня завершена. Іноді вам потрібно застосувати те, що вас надихає, а не те, що природно підійде.

красива | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Тут є щось досить доглянуте в загальному вигляді цієї красивої білої кухні. Природне освітлення проходить через всю простору атмосферу, і нам подобатися додавання солом’яною кошика в кутку.

Білий острів | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Ми також любимо атмосферу острова, що підкреслює цю білу і яскраву кухню. І зелений дійсно виринає з чіткого і чистого білого підстави.

Традиційна, біла, сімейна кухня | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Тут є біла кухня, яка ідеально підходить для натхнення вашого власного простору. Це трохи більше схоже на те, що ви знайдете в традиційних сімейних будинках.

Відкритий дизайн білої кухні | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Відкритий дизайн цієї кухні здається таким кумедним. Але раставьте все по місцях і вона стане організованою, або це буде просто безладно – навіть в простій білій обстановці.

Біла кухня змішаного стилю, еклектика | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Якщо ви шукаєте натхнення для змішаного стилю – ось ще одна біла кухня, яка відповідає цьому. Ви можете мати закінчений вигляд навіть при аксесуарах з більш сільської темою.

Гарна маленька біла кухня з темної стільницею | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Для тих, хто хоче красиву маленьку кухню – це одне з наших улюблених рішень. Білий спрощує рішення для меншого простору, але не бійтеся трохи кольору або контрасту.

Синій низ білий верх | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Якщо ви хочете додати колір в свою білу кухню, застосуєте багатий і жирний відтінок кольору. Ось чудовий приклад того, як це зробити, і додати яскравість синім низом білому верху кухні.

В тренді | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Подивіться на цю кухні в тренді. Білі кухні не повинні бути обов’язково нудними – ви можете персоналізувати їх відповідно до свого стилем і натхненням.

Яскраві деталі, акценти в білій кухні | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Для тих, у кого більше футуристичного і перспективного бачення – ця біла кухня – саме те, що вам треба. Подивіться на інновації та яскраві деталі.

Фартух білої кухні з яскраво синій стіною | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Поєднання з яскраво-синьою стіною, блискучими дерев’яними підлогами – ця кухня – мрійлива човен. Обов’язково зверніть увагу на чудовий фартух.

Колір акценту | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

У вас може бути біла кухня з шафами двох тонів кольору – і цей дизайн прекрасний приклад. Ви можете вибрати будь-який колір акценту.

[su_spacer size=”200″]

Додавання кольору в білу кухню без порушення вашого стилю

Ми всі любимо білосніжну кухню – вона чиста, елегантна і сучасна. Однак, незважаючи на те, що повністю біла кухня дуже красива – нам може захотітися чогось нового. Присутність повністю білих відтінків весь час може стати трохи утомливих, і давайте просто сказати трохи нудно. Таким чином, ви можете захотіти включити фрагменти іншого кольору, які будуть виділятися на тлі всієї білої палітри не порушуючи при цьому поточний декор. Ось кілька способів додати колір до вашої кухні, зберігши при цьому свій нинішній декор.

Змішати і зіставити відтінки білого

Глянцевий наливна підлога в дизайні білої кухні | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Додавання кольору на повністю білу кухню може бути складним. Особливо, якщо ви не хочете включати багато квітів, просто натяки на колір тут і там. Кращий спосіб зробити це – змішувати і зіставляти різні відтінки білого. У білих є багато відтінків, у вас є алебастр білий, не зовсім білий, дим білий, дитячий порошок, квітковий білий і т. Д. Список можна продовжувати і продовжувати. Тому виберіть кілька відтінків білого і додайте їх на кухню в якості фартуха, стільця або навіть без прив’язки по всьому будинку.

Додайте металеве відображення

Фартух з дзеркальної мозаїки в декорі білої кухні | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Металеві відтінки дуже важливі, і їх включення в кухню не повинно бути винятком. Додайте металеві стільці або ручки з металу для шафи, щоб додати вашій кухні блиск з невеликою кількістю кольору. Це привнесе гру колір в кухню, яку легко виявити, але вона все ще майже не помітна.

Виберіть м’які, ротангові стільці

Ротангові, плетені меблі на білій кухні | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Додавання м’яких стільців у смішному візерунку або кольорі дає вам сміливий акцент в дизайні, який можна змінити в будь-який час, коли ви захочете. Ідея полягає в тому, щоб мати тільки натяк на колір, не будучи занадто заповненим ім. Вибір м’якої тканини з простим малюнком додає правильну кількість квітів прямо там, де вам це потрібно.

Тримайте його свіжим і природним

Зеленые акценты на белой кухне | Белая Кухня: фото, дизайн, примеры, сочетание, глянцевая, интерьер, обои, модная, современная

Один з найпростіших способів додати колір в вашу білу кухню – це натуральний і свіжий інгредієнт прямо на вашому столі або на острові кухні. Покажіть чашу, наповнену яскраво-жовтими лимонами, або банку з камінчиками, наповнену красивими квітами. М’які кольори привнесуть життя в кухню, створюючи захоплюючий фокус, який руйнує відтінки білого.

Кольорове підвісне освітлення

Цегляна стіна в дизайні білої кухні | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Розглядайте кольорове або металеве підвісне освітлення – прикраси для всієї білої кухні. Вони – вишенька на торті. Ми рекомендуємо вибрати підвіску в жирному відтінку, який буде контрастувати з вашої білої кухнею. Однак, якщо ви хочете залишитися в нейтральному колірному сегменті – виберіть підвіску з мідним покриттям. Або подумайте про використання теплих металевих підвісок, оскільки вони додають тепло до повністю білої кухні.

Фартух з плитки для порятунку

Світло зелений кухонний фартух в оформленні білої кухні | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Кухонні фартухи завжди були величезною можливістю кухонного оформлення через те, наскільки це просто і елегантно можна здійснити. Ви можете застосувати сірі, блакитні, зелені та жовті відтінки плитки. Подумайте про додавання нейтральних тонів разом з декількома блідо-кольоровими плитками як фартуха на вашій кухні. Він буде зберігати чистий білий відтінок даючи при цьому модний характер вашої сучасної кухні.

Виберіть кольоровий посуд

Мідний посуд як декор білої кухні | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Кухонний посуд – один з тих предметів, які дуже особисте для домовласників, тому що у кожного свій улюблений бренд і стиль кухонного посуду. Проте, вони відмінно працюють, коли ви хочете додати відтінки кольору тут і там на кухні. Ви можете відкрити погляду свій посуд або мати кілька на плиті, яка відразу ж додасть яскравості кольору.

Підказка кольору

Синя раковина і сині стіни на білій кухні | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Це тенденція тільки починає розвиватися – і вона досить цікава і інноваційна. Подумайте, що колір вашої раковини матиме сміливий, яскравий відтінок. Це відмінно працює, коли ви просто хочете отримати кольорова пляма. Варіант трохи дорогий, але і прослужить вам довгий час.

Мармур

Пол блакитного, синього кольору | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Мармур завжди був відмінним доповненням до будь-якої кухні. Ми любимо ідею мати мармур, оскільки він витончений, чистий – особливо коли він з’єднаний з повністю білим декором. Спосіб, яким мармур здатний додати колір, обумовлений сріблом і сірими жилами. Тому, маючи мармурову стільницю або кухонний острів ви отримаєте тонкий, додатковий відтінок кольору.

Дошки для записів

Чорне кольорова пляма в дизайні білої кухні | Біла Кухня: фото, дизайн, приклади, поєднання, глянцева, інтер'єр, шпалери, модна, сучасна

Стіни для записів на кухні універсальні, функціональні і додають сплеск кольору. Намалюйте одну стіну фарбою на дошці і зробіть її акцентом у вашому кухонному просторі. Вони додають натяк на особистість, одночасно модернізуючи ваше кухонний простір.

0 Поділись