ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » 4 Контейнери для Себе і 1 для Гостей

4 Контейнери для Себе і 1 для Гостей

Будинок Хуейні був створений з 4 морських контейнерів, плюс один додатковий п’ятий контейнер, спеціально призначений для гостей з-за віддаленого місця в лісі Прімавера в Азпопане, Халіско, Мексика. S + Diseno спроектував двоповерховий будинок з морських контейнерів в ступінчастому обсязі, щоб створити криту терасу внизу і дві відкриті тераси нагорі.

Щоб підкреслити подвійний обсяг, вантажні контейнери на верхньому рівні пофарбовані в яскравий промисловий жовтий колір, в той час як контейнери на рівні землі позбавлені кольору, демонструючи природну обробку своєї гофрованої сталевої оболонки.

Сторона одного з нижніх контейнерів оснащена підлоговими склінням, яке широко відкривається, розмиваючи лінію між внутрішнім і зовнішнім стилем життя.

Головний вхід розташований на відкритому кінці транспортувальних контейнерів.

Захищена сторона на рівні землі здається закритою з тераси, але насправді ця стіна широко відкривається.

Коли двері відкриті широко на цій стороні, вони створюють екран приватності з обох сторін, пропонуючи додатковий захист від навколишнього середовища.

На терасі нагорі також є приватні панелі з обох сторін.

Всередині будинку підлогу верхнього контейнера був частково знищений, щоб створити простір з подвійним об’ємом для вітальні і їдальні, в той час як кухня вбудована в одне об’ємне простір під мезоніном нагорі, провідною на терасу.

Сходи створені з одного аркуша складеного листового металу.

З тераси над захищеною нижньої палубою відкривається пара розсувних скляних дверей.

На іншій стороні тераси, на головному вході також є пара розсувних скляних дверей, які приховані за парою яскраво-жовтих, відкидних дверей контейнера.

Всього за кілька кроків від основного будинку додаткові контейнери допомагають оформити сад.

Кімнати для гостей розташовані під прикриттям великої листяного дерева.

Шлях веде через сад до основної споруди.

У гостьовому будинку також є невелика веранда, створена з бетонної плити.