ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » 41+ Фото Дизайну Маленької Кухні який зробить Маленьке Великим: приклади

41+ Фото Дизайну Маленької Кухні який зробить Маленьке Великим: приклади

  • 8 min read

«Малий та молодецький» – висловлювання може бути не зовсім про дизайн інтер’єру, але воно обов’язково стане в нагоді при описі невеликої кухні. Просто тому, що у вас є невелика кухня, це не означає, що ви не можете заповнити її красивим декором, який робить простір більшим і складнішим.

Ключ – це вибір ключових деталей і їх застосування. Ми зібрали список невеликих варіантів декорації кухні, щоб допомогти вам досягти ідеального зовнішнього вигляду.

Дизайн Маленької Кухні | Сучасний дизайн, білий колір: фото

Сучасно оформлена кухня – ідеальний спосіб створення невеликого простору. Причина такого результату – це рівність і гладкість складових елементів сучасного дизайну. Для неї не потрібно багато компонентів, просто красивий модний кухонний дизайн.

Дизайн Маленької Кухні | Правильне застосування світильників в дизайні: фото

Чим яскравіше кімната, тим більше вона проявиться. Для цього вам знадобиться кілька аналогічних світильників. Ви відобразите декількома світловими приладами складну фокусну точку, яка не відволікає від загального простору.

Дизайн Маленької Кухні | Яскраві кольори в дизайні кухні: фото

Замість того, щоб намагатися зробити кухню більш помітною, оточіть її навколо, додавши колір. Колір відмінно підходить для будь-якої області, яка потребує реставрації без необхідності багато працювати. Чим яскравіше колір, тим краще.

Дизайн Маленької Кухні | Білий колір фасадів кухні: фото

Є щось химерне в тому, що у вас є біла кухня. Це ідеальна ідея для маленької кухні, тому що білий колір розширює простір. Так що з’єднайте його з кількома ключовими елементами яскравого кольору, щоб основний колір грав свою роль.

Дизайн Маленької Кухні | Темні відтінки фасадів кухні: фото

Не бійтеся темніших фасадів, тому що вони можуть зробити простір більш гострим і мужнім, а не маленьким. Акценти дуже добре працюють з більш темними відтінками, якими заповнений простір.

Декор Маленької Кухні | Застосування вантажного острова: фото

Острови можуть відрізнятися від основної кухні, але вони також можуть бути великими і займати багато місця. Замість того, щоб мати традиційний кухонний острів, подумайте про вінтажному. Вантажні кухонні острова менше і компактніше, що робить їх ідеальними для невеликих площ.

Дизайн Маленької Кухні | Мінімальний дизайн кухні контрастними і нейтральними відтінками кольорів: фото

Мінімальний декор кухні не означає, що він не може мати багато частин, це просто означає, що основні складові його більші. Використовуйте поєднання сміливих відтінків і нейтралів, щоб створити елегантний контраст.

Дизайн Маленької Кухні | Як змінити стать на кухні: фото

Одна помилка, допущена багатьма домовласниками коли вони розуміють, що у них є невелика кухня – вони намагаються зберегти простір невеликою кількістю декору. Однак це створює м’який ефект безособової кухні. Замість того, щоб намагатися зберегти простір – застосуєте м’яке зміна статі.

Дизайн Маленької Кухні | Підвісні шафи точно за розмірами, під замовлення: фото

Не варто недооцінювати підвісні шафи і те, що вони можуть зробити для кухні. Шафи під ваш розмір чудові, тому що вони були створені спеціально, щоб відповідати розміру вашої кухні. Тому вони займають менше місця, але мають таке ж внутрішній простір.

Дизайн Маленької Кухні | Шпалери в дизайні кухні: фото

Шпалери – ще один відмінний спосіб додати колір і текстуру в невеликий простір. Застосуйте шпалери на стіні з цим поп акцентом. Виберіть малюнок, який виділяється, але відповідає простору. Це спростить прикраса навколо нього.

[su_spacer size=”200″]

Компактний дизайн маленької кухні від Snaidero

В ім’я зростаючої тенденції до відкритих планувань і адаптованість дизайну – Snaidero представляє сучасну кухню з розумним, компактним дизайном.

Блакитна маленька кухня з білою стільницею | Дизайн кухні дуже маленькій площі з балконом, в хрущовці, 6 кв.м, 5 кв метрів, 4 кв.м

Розроблений архітектором П’єтро Арос, ця компактна кухня може бути легко інтегрована в будь-який простір.

Глянцеві кухонні фасади на маленькій кухні | Дизайн кухні дуже маленькій площі з балконом, в хрущовці, 6 кв.м, 5 кв метрів, 4 кв.м

Простий, як може здатися, дизайн кухні дав легке рішення потенційно складної проблеми. Кухня розташована уздовж однієї стіни тільки з одним виступаючим модулем, на якому знаходиться плита і мийка.

Синя маленька кухня з виносної робочою поверхнею | Дизайн кухні дуже маленькій площі з балконом, в хрущовці, 6 кв.м, 5 кв метрів, 4 кв.м

Інша частина кухні акуратно захована за гладкою, однорідною поверхнею меблевих фасадів.

Консольний стіл на маленькій кухні | Дизайн кухні дуже маленькій площі з балконом, в хрущовці, 6 кв.м, 5 кв метрів, 4 кв.м

Це дійсно чудове рішення для просторово-ефективної життя в стилі Лофт.

Барна стійка | Дизайн кухні дуже маленькій площі з балконом, в хрущовці, 6 кв.м, 5 кв метрів, 4 кв.м

[su_spacer size=”200″]

Міні-кухня – компактна і гіпер-обладнана від Kitchoo

Це невелике космічне рішення – міні-кухня від Kitchoo є Суперкомпактні і гіпер-обладнаній.

Вся кухня в одному модулі | Дизайн кухні дуже маленькій площі з балконом, в хрущовці, 6 кв.м, 5 кв метрів, 4 кв.м

Занадто добре, щоб бути правдою, чи не так? Тому багато хто з нас шукають компактні меблі, розумний дизайн.

Кухонна тумба - все в одному | Дизайн кухні дуже маленькій площі з балконом, в хрущовці, 6 кв.м, 5 кв метрів, 4 кв.м

Ця міні-кухня може бути ключем до безлічі наших просторових і дизайнерських дилем. Звичайно вона не тільки дуже функціональна, але і дуже стильна.

Ультра маленька фальш кухня | Дизайн кухні дуже маленькій площі з балконом, в хрущовці, 6 кв.м, 5 кв метрів, 4 кв.м

Ще краще коли все прибирається – це виглядає як проста меблі. Ви ніколи не здогадаєтеся, що там десь є кухня.

Мобільна кухня | Дизайн кухні дуже маленькій площі з балконом, в хрущовці, 6 кв.м, 5 кв метрів, 4 кв.м

[su_spacer size=”200″]

Дизайн Маленької Кухні який допоможе Висвітлити Простір

Традиційно кухні повинні мати кілька певних областей, які нам всім потрібні. Деякі з них мають обмежений простір.

Не маючи в своєму розташуванні багато місця на вашій кухні, коли все зроблено правильно, вона може стати ідеальним місцем для розваг і вечерь. Наші приклади дизайну маленької кухні допоможуть висвітлити ваше простір, не роблячи зайвого додаткового простору.

Дизайн маленької кухні в хрущовці в білому кольорі: фото

Лакові шафи прекрасні через їх чарівною привабливості, особливо коли у вас менше простору. Їх поверхня є гладкою, сучасної, і при цьому візуально розширює простір. Для контрасту пара фасадів шаф з матовою поверхнею.

Дизайн маленької кухні зробіть маленьке великим із застосуванням оригінальних світильників: фото

Підвісне освітлення відмінно вписується в концепцію розширення простору. Особливо коли ви використовуєте кілька підвісних світильників. Використовуйте один відтінок в обробці, щоб область була єдиною, але додайте різні форми і / або навіть розміри, щоб ваше підвісне освітлення могло стати акцентом, яким ви хочете підкреслити загальний план кухні.

Дизайн маленької кухні 6 кв.м фото з синіми акцентами: фото

Вам може сподобатися використовувати відтінки синього на кухні. Чарівні сині вкраплення можуть дати прекрасний ефект навіть у найменшому просторі. Деталі барних стільців з дерев’яними елементами привносять округлість в прямий дизайн цієї практичною кухні.

Дизайн маленької кухні 4 кв.м фото в чорному кольорі: фото

Стильний і простий дизайн ідеально підходить для невеликого простору завдяки використанню меблів, яку ви, можливо, вже маєте.

Дизайн маленької кухні з балконом в білому кольорі з жовтими акцентами: фото

Повністю біла кухня завжди гарна ідея, особливо в більш маленькому просторі. Ви можете легко зайняти цей простір. Яскраві акценти пожвавлять його в простій формі. Додайте яскраву стіну з малюнками, барвисті освітлювальні прилади і сміливі стільці в яскравому відтінку або в цікавій формі.

Дизайн маленької кухні з барною стійкою в темних тонах: фото

Якщо у вас є витягнута кухня, темні шафи можуть бути саме тим, що вам потрібно. Намалюйте всю вашу кухню багатим темним відтінком, таким як темно-синій, чорний або навіть темно-сірий для більш насиченого відчуття.

Дизайн дуже маленької кухні з антикварними акцентами, фрагментами: фото

Застосування антикваріату ідеально підходить в невеликому просторі – це натяк на красу старого світу. Крім того він може принести чарівний шик, який висвітлює простір. Додайте антикварний центральний стіл або стільницю для ідеального контрасту, який дає його античний відтінок.

Маленька кухня планування з чорно білим підлогою: фото

Чорне і біле покриття для підлоги стало надзвичайно модним не тільки тому, що воно здорово виглядає, але і тому, що воно добре працює практично з усіма варіантами декору. З’єднайте свій чорний і білий підлогу з барвистою кухнею або з повністю білим простором, якщо ви хочете, щоб ваш пол заграв.

Дизайн кухні маленької площі в темних тонах з простими формами: фото

Монохромна палітра ідеально підходить, якщо ви хочете мати колірну палітру, яка добре працює з безліччю різних варіантів декорування. Подумайте про те, що прості предмети збільшую простір.

Маленька кухня приклади з життя з синім кутовим диваном: фото

Барвистий кут на вашій кухні – чудова тенденція для невеликих просторів. Пара диванів з шикарним місцем для відпочинку, щоб створити баланс між просторами.

Дизайн кухні 5 кв метрів з фасадами під сучасне дерево і жовтими акцентами: фото

Незалежно від того, які кольори ви використовуються на кухні, чорний колір може легко зібрати все це разом. Подумайте про додавання сміливих деталей чорного кольору у всьому просторі, щоб привнести відтінки нейтральності в кухню.

0 Поділись