ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » 5 Геометричних дизайнів суперсучасного Дерев’яного Будинку: з фото

5 Геометричних дизайнів суперсучасного Дерев’яного Будинку: з фото

0 Поділись

Ми знаходимо ці 5 геометричних проектів дерев’яних будинків вкрай цікавими. Незважаючи на оригінальність форми цих суперсучасних будинків – вони ергономічні, красиві і несподівані. Для створення таких складних конструкцій потрібне вміння і не стандартне мислення. І все зроблено з дерева, що робить їх ще більш прекрасними.

Дизайн паралелограм

Нам просто подобається цей дизайн будинку. Каскадні кімнати поділяють одну і ту ж криту палубу з дахом з альтанкою – і все мають вигляд на Балтійське море. Цей сучасний шведський дачний котедж, як вам може здатися, має трикутну форму, але насправді він має геометрію паралелограма. Геометрія плану була обумовлена ​​специфікою ділянки – будинок повинен був бути встановлений на плоску поверхню між двома гірськими породами і мати достатньо сонячного світла і, звичайно ж, прекрасний вид на море. Зигзагоподібна компоновка шахових кімнат також створює серію відкритих місць (пустот в загальному параллелограмме), захищених від сильних вітрів.

Інтер'єр дерев'яного будинку з бруса | Дизайн Сучасного Дерев'яного Будинки: фото приклади

Будинок розташований серед островів недалеко від Стокгольма, Швеція, і слід популярному скандинавському напрямку темного дров’яного покриття. Невеликі спальні розташовані в задній частині, з соціальними зонами, що виходять на море.

Внутрішній дизайн дерев'яного будинку | Дизайн Сучасного Дерев'яного Будинки: фото приклади

Цей скандинавський котедж являє собою легку конструкцію з дерева та скла.

Дизайн маленького дерев'яного будинку | Дизайн Сучасного Дерев'яного Будинки: фото приклади

Наступний приклад сучасного дерев’яного будинку слід кілька схожою концепції з ідеєю розширити внутрішні частини будинку, щоб сформувати спільний простір.

Геометрія клина

Цей наступний будинок, напевно, є однією з найкрасивіших дерев’яних конструкцій, які ми бачили. Він названий на честь його геометричної форми – клина. Цей фінський будинок, компактний і дерев’яний, розташований на краю води. Його найкраща особливість – це те, як будинок виходить на скелястий пагорб. Це сучасно, сміливо і естетично. Коли необроблений ліс стає сірим, він чудово працює з кольором каменів.

Інтер'єр в дерев'яному будинку своїми руками | Дизайн Сучасного Дерев'яного Будинки: фото приклади

Я впевнений, що я не єдиний, хто загіпнотизований цієї простої, але приголомшливою геометричною формою. Мені подобається, як клинова форма веде вас по горі до води.

Внутрішній дизайн дерев'яного будинку фото | Дизайн Сучасного Дерев'яного Будинки: фото приклади

Коли ви перебуваєте на цій палубі ви відчуваєте, що перебуваєте на вулиці. Але завдяки стінам ви відчуваєте себе «захищеними». І саме тому люди будують будинки – відчувати себе захищеними. Відмінна ідея, особливо якщо у вас є діти.

Інтер'єр дерев'яного будинку всередині фото | Дизайн Сучасного Дерев'яного Будинки: фото приклади

Занурений камін, побудований прямо в палубі, може бути прихованим і ненав’язливим. Вивітрена сіра оболонка може нагадувати про корчі, яку ви можете знайти на північних озерах.

Інтер'єр дерев'яного будинку в скандинавському стилі | Дизайн Сучасного Дерев'яного Будинки: фото приклади

Кільце проти кола

Цей наступний дерев’яний будинок являє собою дерев’яний котедж в формі пончика з отвором посередині. Так, є фактичне отвір в центрі, з першого поверху вгору. Це дивовижний сучасний дизайн озерного будинку, розташованого в Швеції. Це не коло, це кільце, з усіма внутрішніми кімнатами, розташованими в межах ширини кільця, і радіально в круговому внутрішньому дворі в центрі, який містить сходи, що йде на оглядовий терасу на даху.

Круглий будинок з фасадом з дерев'яного сайдинга | Дизайн Сучасного Дерев'яного Будинки: фото приклади

Завдяки цій незвичайній архітектурі було досягнуто не менше трьох цілей дизайну: зменшення площі стіни, запобігання холодних або теплих місць (в основному рівномірний розподіл температури повітря) і створення пов’язаної середовища.

Дизайн Сучасного Дерев'яного Будинки: фото приклади

План поверху розроблений відповідно до рухом сонця протягом дня, а горизонтальна дах одягнена в сонячні панелі. Цей невеликий будинок виробляє достатньо енергії, щоб класифікуватися як пасивний сонячний будинок. Як сказав архітектор: «З великими технічними навичками і мужністю нам вдалося створити будівлю, в якому багато думок були неможливі – круглий пасивний будинок з дірою!» Який цікавий дизайн!Незважаючи на те, що він був адаптований до потреб власників, цей проект є, по суті, збірним дерев’яним будинком, і намір архітектора полягає в тому, щоб зробити цю технологію будівництва доступною для всіх.

Інтер'єр круглого дерев'яного сучасного будинку | Дизайн Сучасного Дерев'яного Будинки: фото приклади

Футуристична 3D-геометрія

Незважаючи на те, що будинок має земний, дерев’яний вигляд – це повністю футуристичний, високотехнологічний дизайн будинку всередині і зовні. Завдання полягало не лише в тому, щоб імітувати навколишні дюни і забезпечити кращі види на море, а також максимально знизити енергоспоживання. І черепахова дах з склінням – це дивовижна архітектурна деталь сама по собі. Геометрія даху настільки тривимірна, що важко відразу зрозуміти, як вона розроблена. І зверніть увагу, як з одного боку дах фактично стає стіною, що з’єднується з фундаментом. Це дах або стіна?Інтер’єри ще більш захоплюючі – вони одночасно футуристичні і затишні. Є багато елементів інтер’єру, які, здається, переплітаються, але це всього лише ілюзія. Я можу тільки уявити, яке це жити в цьому дивовижному, суперсучасному будинку.

Це невеликий дерев’яний будинок, але він може похвалитися безліччю цікавих функцій. Таких як футуристичний центральний камін, частково підвішена сходи, сучасні висячі стільці, два лофт (не один, а два лофт на різних рівнях) і, звичайно ж, куточок вітальні з видом на море через величезну віконну стіну. До речі, тільки геометрія цієї стіни варто хвилювання.

Інтер'єр дерев'яного будинку з бруса | Дизайн Сучасного Дерев'яного Будинки: фото приклади

Дерев’яний сайдинг перетинають скло і продовжує безперервне формування декоративного малюнка. Нерівномірно розподілені «вирізи» виглядають так, як ніби вони були вирізані на машині з ЧПУ, вони настільки геометрично складні. Але вид настільки естетичний. Цей віконний отвір був, швидше за все, виконаний на замовлення, щоб відповідати певній кількості дощок в межах його ширини.

Інтер'єр дерев'яного будинку з оциліндрованих колод | Дизайн Сучасного Дерев'яного Будинки: фото приклади

Подібні проекти можливі тільки за допомогою складного комп’ютерного моделювання. Тепер я розумію, коли кажуть, що інструменти віртуальної реальності будуть використовуватися архітекторами, починаючи з цього моменту.

Дизайн кімнат в дерев'яних будинках | Дизайн Сучасного Дерев'яного Будинки: фото приклади

Ви повинні бути фактично всередині конструкції, щоб вибрати найкращі місця поверхів і стін і визначити, де вони повинні перетинатися. І скільки креслень поперечного перерізу знадобилося для визначення кожного вимірювання, щоб попередньо розрізати деревину, щоб фактично побудувати цей будинок.

Красиві інтер'єри дерев'яних будинків | Дизайн Сучасного Дерев'яного Будинки: фото приклади

Звичайно, я розумію, що поточні системи САПР дозволяють вам бачити, як все площині перетинаються і вимірюватимуть їх для вас, але все ж вам потрібно самостійно вибирати базові точки, і це важко зробити, коли є тільки пара прямих площині у всій конструкції. Я можу думати, що цей будинок був попередньо зібраний на складі, перш ніж він був побудований на самому місці. Це можна було б зробити так само, як роблять з колод будинками – окремі деталі нарізані, зібрані разом, позначені, потім розібрані, доставлені окремо і знову зібрані відповідно до їх маркуванням.Дизайн восьмикутника

Завжди є ця дилема коли ви будуєте будинок, який повинен давати кращі види на океан, бути компактним і зручним для життя в ньому. Цей наступний дизайн суперсучасного будинку знайшов рішення – архітектура стилю ранчо, побудована на восьмикутному фундаменті. Цей будинок з натурального дерева розташований в Тихому океані недалеко від Сан-Франциско.

Дизайн маленького дерев'яного будинку | Дизайн Сучасного Дерев'яного Будинки: фото приклади

Інтер'єр сучасного дерев'яного будинку з великими вікнами | Дизайн Сучасного Дерев'яного Будинки: фото приклади

І в ньому є прохолодний куточок для сніданку і куточок для спальні – багато маленьких затишних місць. Вам не обов’язково мати великий будинок, щоб мати великі можливості!

Дизайн спальні в сучасному дерев'яному будинку з панорамним вікном | Дизайн Сучасного Дерев'яного Будинки: фото приклади

0 Поділись