ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » 5 Питань при Проектуванні вашого Розумного Будинку

5 Питань при Проектуванні вашого Розумного Будинку

Уявіть собі, що ви прокидаєтеся вранці не під крик будильника, а під вашу улюблену пісню, що проходить через гучномовці в стелі. Ваші жалюзі повільно відкриваються, щоб відкрити ранкове сонце. Натисніть одну кнопку на своєму ліжку, і світло в коридорі включиться, щоб ви могли спокійно перейти на кухню, де телевізор уже налаштований на вашу улюблену ранкову програму новин.

Коли ви вийдете за двері, все відключиться – вогні, телевізори, звук – навіть термостат знову повернеться до більш енергозберігаючої налаштування. Кожні двері в будинку закривається автоматично. Все це легко здійснюється при проектуванні вашого розумного будинку.

Це може здатися розкішшю, але насправді це дуже доступна реальність маючи систему домашньої автоматизації сьогодні. Крім того, це не тільки полегшує життя, але і допомагає економити час і гроші.

Як це можливо? Уявіть собі складний, але сміховинно простий у використанні універсальний пульт дистанційного керування, який контролює всі електронні системи і пристрої вашого будинку. За допомогою цього потужного пульта ви можете контролювати все: від розважальних систем до опалення та кондиціонування, світла, тіней, гаражних воріт, систем безпеки, зовнішніх дверних замків і т. Д.

Пульт буває в самих різних формах: традиційний, яким ви звикли завжди користуватися. Також ви можете контролювати все в будинку за допомогою вашого iPhone, планшета, сенсорний екран і навіть ноутбука. І як тільки ви отримаєте свій будинок під контролем – ви не зможете про цього відмовитися. Але перш ніж ви зважитеся, ось кілька питань, на які вам треба відповісти.

1. Читайте, досліджуйте і насолоджуйтеся можливостями розумного будинку

Крім статей на нашому сайті в інтернеті є безліч інформації з питань, пов’язаних з системою Розумний Дім. Приділіть час для більш глибокого ознайомлення з концепцією домашнього контролю та нескінченними можливостями, які ви повинні персоналізувати відповідно до вашим стилем життя. Проведіть деякий час, переглядаючи сайти по темі Розумний Дім (Смарт Хауз), щоб отримати ідеї навколо тієї системи автоматизації, яку ви хотіли б бачити для себе і своєї сім’ї.

2. Вам знадобиться допомога професіонала в проектуванні Розумного Дому

У той час як рішення для автоматизації будинку легко доступні для всіх у вашому будинку, ваша система буде складною конструкцією, пов’язуючи кілька пристроїв у вашому домі, щоб вони могли спілкуватися по мережі. Природно, це та робота, яка вимагає професіонала. Після ретельної підготовки, ваш дилер підготовлений для тісної співпраці з вами, від планування і установки вашої системи до навчання всіх в будинку, як використовувати його для постійної підтримки та оновлення після запуску системи.Можливо, ви будете працювати разом на довгі роки. Зробіть кілька дзвінків або відвідайте демонстраційні зали дилера. Хороший дилер буде радий продемонструвати вам зразки систем на своєму робочому місці або, навіть організує тур по тих установок (звичайно, з дозволу власника). Запитайте все про домашнє контролі. Скористайтеся своїм часом з експертом.

3. Ви хочете отримати конкретну інформацію про те, що хочете контролювати

Як тільки ви ділитеся деякими ідеями з вашим дилером, ваш список побажань може розширюватися, змінюватися або ставати все більш персоналізованих. Ви, ймовірно, будете здивовані, почувши, що ваша система може робити так багато чудових речей. Один із способів наблизитися до цього – запитати себе, які автоматичні рішення полегшать ваше життя або допоможуть вам менше турбуватися в повсякденному житті. Ви хочете, щоб всі вогні в вашому домі гасли, коли ви відправлялися на роботу? Немає проблем. Поки ви на роботі, ви турбуєтеся про те, коли ваші діти повертаються додому зі школи? Ми можемо усунути цю проблему, переконавшись, що ви отримуєте текстове повідомлення в той момент, коли вони проходять через двері.Хочете, щоб люстри включалися і вимикалися в певний час, так щоб було схоже що ви вдома, навіть якщо ви цього не зробили? За допомогою системи Розумний Дім легко автоматизувати будь-яку подію, день чи ніч, і навіть перемикати його в залежності від пори року. І пам’ятайте, що ви можете автоматизувати свій басейн або спа, зовнішнє освітлення, електронні ворота, систему автоматичного поливу, відкривання дверей гаража, внутрішнє освітлення, музику, фільми, телевізор, опалення, систему безпеки, IP-камери і звуки!

4. Ви можете отримати приємні несподіванки

Як тільки ваша нова система домашньої автоматизації буде встановлена, ви можете помітити, що є можливості знизити споживання енергії і, можливо, заощадити гроші. Ось лише кілька можливостей. Ваш дилер також може дати вам інші пропозиції.

  • Використовуйте диммери перемикачі та клавіатури, щоб знизити рівень освітленості по всьому будинку. Члени сім’ї ледь помітять різницю, але невелике коректування може заощадити багато грошей на вашому щомісячному рахунку за електроенергію.
  • Встановіть і запрограмуйте термостат, щоб автоматично пристосуватися до більш енергозберігаючим налаштувань, коли ви лягаєте спати або йдіть на роботу. Це може швидко додати значні гроші і економію енергії.
  • Запитайте свого дилера про додатки, які ви можете завантажити в систему, щоб допомогти вам контролювати споживання енергії.

5. Почніть з малого

Багато домовласники, ймовірно, ніколи не замислюються над тим, щоб автоматизувати свої будинки, тому що вони вважають це дорогим. Але правда полягає в тому, що домашня автоматизація набагато більш доступна, ніж думають багато людей. Розумний Дім дозволяє проектувати систему домашньої автоматизації відповідно до вашим бюджетом, великим або малим. Ви можете почати з дуже простої системи – наприклад, просто автоматизувати сімейну кімнату, а також додати контроль над освітленням дороги до будинку з урахуванням часу або бюджету.Незалежно від того, які гроші ви плануєте витратити, спробуйте продумувати всі ваші ідеї заздалегідь, і, подібно до того, як ви підходите до проекту будівництва або ремонту, розробіть список пріоритетів. Коли ви будете готові поділитися ним з вашим дилером, він або вона можуть допомогти вам розробити план, графік і бюджет для здійснення вашої мрії з плином часу. Навіть якщо виявиться, що вам потрібно почекати, щоб реалізувати кілька ваших улюблених ідей, у вас буде міцна основа розумного будинку, який з часом може стати більш досконалим і автоматизованим.