ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » 50 Приголомшливих Дизайнів Будинків з Унікальною Обробкою Фасада

50 Приголомшливих Дизайнів Будинків з Унікальною Обробкою Фасада

Дизайнерські блоги заповнені незліченними ідеями для інтер’єрів. Як щодо ідей для фасаду будинку? Як ви плануєте оформити фасад свого будинку? Як буде виглядати ваш головний вхід. Ваш внутрішній дворик буде заповнений запахом пахучих рослин? І де Ви будете проводити кінець Вашого робочого дня?

Ці п’ятдесят домашніх екстер’єрів показують, що означає мати сучасний фасад. Використовуючи комбінації деревини, гіпсу, бамбука, скла і бетону, вони спрямовуються прямо в небо, ковзають в горизонти і перетинаються з лісом і туями в незліченних природних середовищах. Виберіть для себе свою улюблену картинку з наших п’ятдесяти екстер’єрів будинків.

Комбінуйте лаковану деревину, гіпсові і грибні тони в один шикарний зовнішній дизайн. Цей чудовий будинок починається з його фасаду – поруч з доглянутою садової огорожею.

Інтегруйте зелень в свій будинок. Це біле цегляна створення пропускає світлі через ряд цегельних входів, а повзучий папороть задрапіруйте житлову площу і гараж.

Сучасні будинки не обов’язково повинні бути в місті. На приголомшливою лісовій галявині білі квіти вишні а хто плаче верби створюють м’якість, а колона в чорному кольорі вміщує кімнату з чудовим видом.

Час від часу ми всі мріяли про сучасну дерев’яної хатини. Цей обшитий деревом фасад захоплює своїми канавками, гладкими на даху і перпендикулярними на стінах. Спрямовані в ліс вікна дають чудовий вид на столітні сосни.

Сексуальний і витончений, цей масив розрізнених рівнів знає, як потрібно світитися, коли сонце встає. Високий стовп з бежевого цегли поєднується з гратчастими дерев’яними панелями в штукатурної рамці. Це дозволяє світлу проникати в загальні приміщення і ховатися від нього в тих місцях, де нам подобається усамітнюватися.
Створюйте свій сад декількома скелями зі стін будинку. Це чудове сучасна будівля, з високою бетонною колоною, гратчастої стіною жалюзі і вертикальними скляними панелями, відповідає своєму вході і сходах з сірого каменю на камінь.

Використовуйте свій басейн, щоб відображати форму фасаду вашого виду. Ця довга горизонтальна обитель захищає від зовнішнього світу скляними і металевими покриттями, в той час як розкішна смужка блакитного кольору нескінченна.

Змішайте гофровану сталь, гіпс і бетон для ідеального поєднання сучасних матеріалів. Ця двоповерхова резиденція на плоскій ділянці землі дозволяє ніжитися на сонці до приходу зірок.

Використання різного матеріалу в одній області може виділити простір. Ця старовинна горизонтальна дерев’яна панель, оточена сталлю, бетоном і склом, прокладає шлях до вхідних дверей.

Гарний балкон подвоює ваше задоволення знаходження на свіжому повітрі. Великі вікна з відкритим каркасом відкривають більшу частину цієї сільської місцевості, а скляні перила дозволяють зручно розташуватися в м’якому кріслі.

Зовнішні оглядові майданчики не повинні бути високими. Ця біла штукатурка мріє про маленьку вечірці в дерев’яному оточенні. Забезпечуючи ідеальний вид для спостереження за обрізаними живими огорожами, птахами і бджолами.
Три взаємопов’язаних рівня показують універсальність кольору в цьому двоповерховому особняку. Володіючи великими шибками і навіть ширшими оглядовими майданчиками, його форма відкритого планування створює сільський оазис.

Нехай міста і буде і не буде. Ці інноваційні квартири відкривають жалюзі біля головних воріт і центрального фасаду, що робить їх придатними для захисту від шуму і диму.

Тропічні екстер’єри можуть стати в нагоді в міських районах. Цей дворівневий будинок використовує подобу бамбукових віконниць – дерев’яний настил для басейнів. Дикі чагарники і пальми доповнюють зовнішній вигляд будинку.

Відмінний дизайн для дому або офісу, це будівля пропонує промисловий вид в оформленні фасаду. Замість бамбукових жалюзі металева решітка дозволяє поглянути на вулицю між підвісними чарівними вогнями. Замість пальмових дерев дубові бульвари роблять простір зеленим.

Здивуйте гостей нетрадиційним садом посадивши білі чагарники, прикрашені сірим цеглою. Дерев’яний коридор, освітлений підвісними світильниками, захоплює всередину.

Сідайте в свою реактивну човен з моменту вашого пробудження. Цей сучасний будинок використовує бетон, гратчасту деревину і скло для створення каскаду шарів, які простягаються над озером.

Ключовими елементами зовнішнього вигляду вашого фасаду будинку не повинні бути стандарти. Цей будинок перетворює традиційну дах в ламану лінію, нахиляючи її по діагоналі поперек бетонної і дерев’яної основи.
Сірі і кам’яні вставки додають відчуття спокою в міське середовище. Пройдіть по піщаних дерев’яними східцями до зручного крісла, розташованого між деревами.

Зробіть головну картину фасаду вашого будинку побудувавши ряд балконів виступи. Ці п’ять балконів пропонують добре освітлений дизайн з м’яким видом. Блакитні квіти пропонують просте задоволення на шляху до дому.

Сукуленти і чагарники пропонують простору садову альтернативу. Цей цегляно-дерев’яний будинок може насолоджуватися своєю зеленню на першому поверсі або дивитися на них зі свого чорного залізного балкона.

Природа і техніка зливаються в цій прекрасній осінньої обстановці. Формуючи ряд блоків, з’єднаних бетонним проходом, велика скляна вітальня відкриває зовнішній потік всередину приміщення.

Сади на даху приносять природу штучних спорудах. Ця резиденція змушує свої кам’яні стіни сяяти масивом пальм, що висять квітами і виноградною лозою, що висять на вершині.

Турбуєтеся, що ваш білий фасад будинку виглядає занадто суворим? Приправте його шаром з подвійним дахом, нетрадиційними кутами і купою зелені, що росте з її країв.

Зробіть фасад свого будинку яскравим на вулиці не тільки на Різдво. Світлодіодне освітлення підкреслює стелі, стіни і горшкові рослини цього інноваційного двоповерхового будинку.
Думаєте, чорно-біле не буде добре поєднуватися? Подумайте ще раз дивлячись на цей фасад в стилі Jenga, яка складається з двох просторів – біле внизу і чорне вгорі. Доріжки з гальки залучають гостя зайти всередину.

Зіставте форму вашого саду з формою фасаду вашого будинку. Може йому бути квадратним, у такий сталевий і дерев’яною обробці, обрамлена коробчатими огорожами і навіть номером вулиці в кубі.

Два зовнішніх виду можуть з’єднуватися разом за допомогою матеріалів. Майамі-еск-штукатурка і скло з’єднуються з сільським каменем і промисловим бетоном для втілення самого незвичайного фасаду будинку на вулиці.

Похила ділянка може працювати у ваших інтересах. Широкі віконні панелі з теплими дерев’яними бортами дозволяють прекрасно відпочити в урбаністичному місці.

Підніміться на чотири рівні в пошуках великих розваг. Кам’яні і дерев’яні ворота відкриваються до платформ, викладених галькою і засаджених суккулентами.

Є одна особливість, якої ви хотіли б виділитися? Цей великий будинок створений навколо вхідної групи і їдальнею, в L-образних фасадах з важкого сірого каменю.

Хочете висловити свою ідентичність в ультра сучасній формі вашого будинку. Цей сучасний фасад в ісламському стилі робить більш темні кімнати світліше, а дає традиційні мозаїчні світлові візерунки у внутрішньому просторі.
Зосередьте світло посередині вашого будинку. Цей екстер’єр вбирає великі листи скла в колонах з цегли, пропонуючи два балкона для перегляду заходу.

Створіть своє домашнє або офісний простір. Два товстих горизонтальних рівня врівноважуються бетонним панельним входом, максимізує рух на кожному рівні. Великі скляні панелі дозволяють бути зовні.

Є дизайнерські автомобілі, якими ви хотіли б похвалитися? Цей житловий будинок поєднує в собі бетонні, штукатурні колони з дерев’яним гаражем, які виходять на дорогу.

Як ви захищаєте свою квартиру від сторонніх поглядів? Використовуйте штори на вікнах? Або скористаєтеся гофрованими панелями щоб прокласти шлях світла крізь перфоровані отвори.

Ще один інноваційний багатоквартирний будинок. Ця бетонна, гіпсова і дерев’яна знахідка використовує своє зовнішнє освітлення для повного ефекту. Безліч рухомих плит прокладає собі шлях крізь промені ліхтарів. Світло відхиляється від великого вертикального фасаду, входу і пишних папоротей в саду.

Ландшафтний дизайн може зіграти велику роль у вашому зовнішньому дизайні будинку. У той час як бетонні і гіпсові поверхні переважають на фасаді вашого будинку, три кам’яні скульптури – сфери підкреслюють, що може бути акцентом дизайну.

Широкий, відкритий і привабливий – так можна описати це стильне сучасне простір. Розташований за рядами доглянутих газонів і огорож, його центральна частина має освітлена стеля і грандіозну сходи, щоб відправитися в дорогу.
Зробіть свій будинок таким, як висококласний курорт. Білий і дерев’яний фасад переплітаються навколо басейну із зеленою рамкою, а скляні вікна з відкривають захоплюючий вид на море і дають потік свіжого морського бризу всередині будинку.

Як ви максимізуєте сонячне світло в своєму будинку? Ця цегляна і бетонна конструкція використовує дерев’яні планки як жалюзі, відкриваючи простір і захоплюючи промені, поки сонце сідає.

Створіть свій будинок, щоб бути відкритим. Цей двоповерховий дерев’яний і цегляний будинок має центральне простір для прийняття сонячних ванн і палубу спереду, щоб насолодитися зеленим простором.

Поламайте правила зовнішнім виглядом фасаду вашого будинку. Ця резиденція включає похилі зовнішні патіо, висхідну дах і опуклу передню височина на простому, плоскій ділянці зеленого газону.

Гірське місце заслуговує будинку з прекрасним видом. Білі дерев’яні стропіли доходять до неба перед басейном, дерев’яної палубою і тонованими прямокутними вікнами.

Зробіть свій будинок легким і доступним. Розташований серед чистої, рівної землі, обрізаних огорож і просторих ступенів, цей дерев’яний екстер’єр запрошує відвідувачів відкритим простором в його центрі.

Ви коли-небудь уявляли собі картату зовнішність фасаду будинку? Ми теж. Цей двоповерховий будинок зі змішаними матеріалами використовує стиль з апломбом, закінчуючи його сталевим опуклим балконом і патіо з вороненой стали.
Легко охарактеризований як мрія, цей сучасний будинок перед модним кораловим рифом радує нас. Як металева решітка – вікна дозволяють надходити потрібній кількості світла. Потужні дерев’яні кути і каскад білих стін ведуть до міського раю.