ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Дизайнерські Будинки з Усього Світу

Дизайнерські Будинки з Усього Світу

  • 18 min read
1 Поділись

Тут зібрані фото проекти сучасних будинків по всьому спектру з точки зору форм, розмірів і матеріалів. Архітектори шукають креативні рішення для кожної проблеми, представленої місцем розташування, бажаннями клієнта і, звичайно ж, бюджетом. У той час як готові сучасні будинки, як правило, схожі один на одного з їх квадратними формами і глазурованими фасадами, є ще багато цікавих привабливих ідей.

Сучасні дизайнерські будинки зі скляними фасадами

Говорячи про сучасний будинок, важко уникнути скляних фасадів. Ідея полягає у створенні внутрішнього / зовнішнього відчуття, яке так важливо для популярних сучасних будівель. Навіть якщо фасади не здійснено зі скла, великі вікна стають невід’ємною частиною більшості сучасних приватних будинків.

Проекти сучасних будинків дизайн фото

Дизайн проект цього сучасного будинку зі скляним фасадом мінімалізуется, щоб посилити природне світло і відкрити захоплюючий вид на парк. Розміщуючись на вершині гаража, в двоповерховій будівлі розташовані житлові приміщення на першому поверсі і три спальні на другому. Оскільки його задня сторона також має засклені стіни, житлова площа має безперервний потік природного світла, а також приголомшливі види.

Сучасний будинок магазин дизайн фото

Це резиденція виглядає представником сучасного дизайну будинку. У його бетонних стінах є скляні шафи, заповнені житловими приміщеннями. Легко видимі жалюзі забезпечують конфіденційність, а також паркан, що оточує власність.

Стильні та мінімальні інтер’єри займають 200 кв. м, забезпечуючи все, що потрібно для зрілої пари.

Проект сучасного будинку дизайн фото

Прекрасним прикладом сучасного дизайну європейських будинків є ця резиденція. Бетонний будинок, створене з двох штабелевих блоків для громадських і приватних приміщень, має прості форми і скляний фасад. Так як верхній блок розташований на двох паралельних стінах, які також виступають в якості забору, він створює критий павільйон, де розташовані вітальня і внутрішній двір.

Розумний сучасний будинок дизайн фото

Зовнішній вигляд цього двоповерхового будинку схожий на каюту космічного корабля. Це фактично розширення існуючого будинку на 92,9 кв. м. Його перший поверх майже повністю окреслено глазурованими стінами, а верхній поверх ховається в зелені з величезними скляними вставками. Будинок відразу кидається в очі через свою футуристичної форми, здається, що фасад стоїть на задньому дворі, що приховує нижню скляну коробку від сторонніх очей.

Сучасний будинок проект дизайн фото

Розташований в крутий місцевості Норвегії хай-тек дизайн цього будинку був створений, щоб поєднуватися з навколишнім середовищем. Архітектори вибрали бетон через його відповідного кольору. Згодом вони впевнені, що він буде покритий мохом, що маскує більшу частину будови як частина природного ландшафту. Маючи скляний фасад будинок був теплоізольований з використанням спеціальних герметиків, щоб уникнути рам і підвіконь.

Проекти сучасних європейських будинків дизайн фото

Хай-тек будинок розташований в Мадриді, тому легко зрозуміти, чому в “алюмінієвому” будинку так багато скла. Оточений садами і видом на величезний басейн, будівля повинна мати міцний зв’язок з природою. У нього, звичайно ж, багато конфіденційності, де це необхідно, але мінімальний дизайн ідеально добре працює з численними включеннями зі скла.

Проекти сучасних будинків хай-тек дизайн фото

Цей сучасний хай-тек будинок розташований в Швейцарії. Слідуючи останнім сучасним тенденціям в дизайні, він поєднує в собі чорний і білий кольори, а також чисті лінії і мінімальні деталі. На першому поверсі вікна від підлоги до стелі захищені шторами, а на вікнах на верхньому поверсі використовуються величні довгі штори для максимального усамітнення.

Проекти будинків мінімалізм дизайн фото

Архітектор побудував цей сучасний заміський будинок з вікнами від підлоги до стелі. Будинок насолоджується як недоторканністю приватного життя, так і оточуючими видами. Форма будинку дозволяє зберегти відкриті простори, такі як патіо і пляжний басейн на самоті. Крім того, скельний сад, що оточує ці простору, також сприяє самоти з вулиці.

Сучасні будинки з екранованими фасадами

Екрани відмінно підходять не тільки для укрупнення приватного простору сучасного будинку, а й для додавання декоративного елемента до мінімальних інтер’єрів. Декоративні екрани підсвічуються вночі, забезпечуючи додатковий елемент дизайну будинку.

Сучасні дерев'яні будинки фото дизайн

Побудований в 2010 році цей сучасний будинок є чудовим прикладом того, як екрани можуть використовуватися, щоб додати контраст до сучасного фасаду. Розвалившись на 600 кв. м, в будинку є величезні вікна і мезонін між житловими кімнатами. Фасадні екрани на першому поверсі покриті більш широкими дерев’яними гратами, щоб підвищити конфіденційність в таких областях, як кухня і туалет.

Сучасний каркасний будинок дизайн фото

Цей сучасний німецький будинок – це щось інше, коли справа доходить до сучасної архітектури. Побудований заодно з місцевою пірітовой скелею, будинок складається з чорних екранованих коробок, розташованих між його конструктивними елементами. Його незвичайна форма створює кілька рівнів житлової площі, що займають 395 кв. м.

Квадратний дизайн сучасного будинку

Сучасні проекти одноповерхових будинків дизайн фото

Коробчатий будинок в Японії – шматочок міста, який практично повністю закритий. Вікна вирізані всередині конструкції, а не звернені назовні. Завдяки доступу на дах є відкритий простір в центрі, в якому його жителі можуть насолоджуватися містом не виходячи назовні.

Сучасне планування будинку дизайн фото

Ще один недавній дизайн проект будинку в стилі мінімалізм з Японії. Намір надати простору відкриту терасу, знову посередині міського простору, змусило розділити будинок на дві частини. Одна заповнена житловими приміщеннями, а інша повністю відкрита.

На першому поверсі відкритий простір використовується як стоянка для машин. Верхня тераса має візуальну зв’язок з інтер’єрами через вікна.

Сучасні красиві будинки дизайн фото

Ще одне квадратний будинок. Розроблено як мінімалістичний, щоб не порушувати навколишні природні ландшафти. Будинок складається з двох блоків, які включають житлові приміщення і гараж. Одна з частин, схоже, левитирует над пагорбом, на якому стоїть будинок. Це було зроблено, щоб уникнути руйнування природного ландшафту.

Сучасний приватний будинок дизайн фото

Розташований у Ванкувері цей сучасний будинок ідеально поєднується з двома фігурами Тетріс. Ви їх бачите? Прикрашений білою цеглою і темним кедром. На фасаді є кілька вікон і “траншей”, щоб надати більше світла в інтер’єр відкритого простору.

Добре замаскований з боку вулиці будинок включає в себе красивий безводний скельний пейзаж на задньому дворі.

Сучасний будинок мрії дизайн фото

Цей сучасний теплий будинок-коробка повністю заслуговує свого імені. Незважаючи на те, що дизайн має функціональність, в будинку багато скла і інших елементів, які з’єднують його з вулицею. Креслення внутрішнього планування будинку вас-б дуже здивував. Розкішні інтер’єри можуть похвалитися сучасними матеріалами, і лише кілька елементів і акцентів відносяться до традиційного стилю.

Готові проекти сучасних будинків дизайн фото

Архітектори повертають форму коробки назад до її основним видом, видаляючи всі деталі. З мінімальним фасадом і одним вікном другого поверху бетонний будинок повинен створити відчуття відстані між кожним об’єктом в просторі.

З задньої частини будинок трохи відкривається з декількома додатковими скляними включеннями. Сюжет, обгороджений формою C, забезпечує більшу конфіденційність закритого житла.

Проекти сучасних приватних будинків дизайн фото

Цей південнокорейський будинок має цікавий вигляд. З його складним плануванням, заснованим на нерівному сюжеті і специфічних потребах клієнта, будівля виявилося досить нетиповим.

Витягнутий всередині для більшого комфорту і усамітнення, фасад будинку має кілька великих і маленьких вікон, а також розсувні скляні дверні входи. Балансування між завданнями приведення природного світла і збереження житлового і робочого приміщень робить честь архітекторам, яким також вдалося зробити цей сучасний будинок інтригуючим.

Проекти сучасних заміських будинків дизайн фото

Архітектори розробили це будинок в Сан-Паулу для тихого, закритого місця, не видного з вулиці. Його контейнерний верхній поверх пов’язаний з головною будівлею сходами і мостами. Завдяки своєму прихованого розташуванню будинок може насолоджуватися безліччю скляних стін, які залишаються прихованими від таємних очей.

Проекти сучасних будинків і котеджів дизайн фото

Дивлячись на нетрадиційний монохроматический фасад – це дійсно витвір мистецтва. Його складний дизайн враховує потреби і бажання клієнтів. І останні штрихи, як матове скло, створюють цікаву концепцію сучасного дизайну.

Сучасні будинки з унікальними дахами

Будинки з дахами не тільки традиційні, але і є символічним зображенням житлового простору. Звичайно сьогодні будинки виглядають зовсім по-іншому, але деякі архітектори все ще намагаються зробити виробити власний сучасний стиль складної класичною формою даху.

Проекти невеликих сучасних будинків дизайн фото

Архітектори побудували цей будинок в польському місті Лодзь ще в 2008 році. Покриваючи його ізоляційним пластиковим матеріалом, архітектори зробили зовнішній вигляд надзвичайно закритим. Кілька світлових люків, вікон і розсувних скляних дверей дозволяють використовувати природне освітлення, в той час як кутовий паркан захищає протилежну сторону будинку від усіх, хто блукає поблизу.

Готові сучасні будинки дизайн фото

Архітектор перебудував цей цегляний будинок в префектурі Гіфу в Японії для літньої пари. Поєднуючи традиційно японські та європейські архітектурні елементи, архітектори домоглися достатнього сонячного світла, не дивлячись на дуже великі свеси покрівлі.

Інтер’єри будинку настільки ж мінімальні і легкі, як і зовнішній вигляд. У задній частині він приховує невеликий внутрішній двір, захований від жвавих вулиць, а також обгороджений від сусідів.

Модульні сучасні будинки дизайн фото

Інтригуюче названий Доктор Хаус, цей проект має неоднозначну форму, яка, як здається, спотворена. Розташований на зелених пагорбах Словенії будинок, побудований для справжнього місцевого лікаря, безумовно, виділяється своїм металевим силуетом.

Будинок відкривається на вулицю розсувними скляними дверима. Це дозволяє житлових приміщень відкритого плану сягати до відкритої дерев’яною тераси, з якої мешканці можуть насолоджуватися прекрасним видом на місцевість.

Проекти сучасних котеджів дизайн фото

Цей сучасний каркасний будинок в Канаді виглядає дуже традиційно з його скатної дахом і димоходом. Побудований для архітектора будинок розділяє ділянку з навчальним закладом, схожий на історичну будівлю.

У той час як його зовнішній вигляд створює іржава металева обшивка, всередині домінує деревина через її доступності. Засклена житлова зона виходить до сусіднього ставку і грунтовій дорозі цієї країни з милями і милями пасовищ, що йдуть у всіх напрямках.

Сучасний будинок з газобетону дизайн фото

Будинок в Штутгарті – своєрідне будівля з скатної дахом, але він далеко не звичайний. З видом на місто цей німецький будинок був побудований у формі гірського кришталю, що поєднує безліч кутів, виконаних з бетону і скла.

Його засклений перший поверх і великі мансардні вікна разом з круглими отворами тут і там врівноважують обстановку і освітлення. І його дерев’яні інтер’єри роблять його більш привабливим і домашнім.

Сучасні фінські будинки дизайн фото

Добудовані приміщення складають 60% від всієї площі. Він може нагадувати класичну форму будинку з його скатної дахом, але весь підхід і виконання сучасні. Неважко побачити первісну конструкцію першого поверху, але це може бути абсолютно новий проект. Практично немає слідів традиційного стилю.

Проекти сучасних будинків з піноблоків дизайн фото

Цей будинок надав безліч проблем для архітекторів. Дуже вузьку ділянку, що межує з триповерховим готелем, закликав до дійсно творчим дизайнерським рішенням.

Використовуючи дахові звіси і розумне розташування, архітекторові вдалося створити сучасний будинок, який не тільки практичний для сім’ї з п’яти осіб, а й має цікаву естетику. Хоча його крок даху переміщається в сторону, конструкція дещо нагадує традиційну форму будинку.

Проектування сучасних будинків дизайн фото

Ще один сучасний японський будинок. Розташований в префектурі Хего, де небо часто похмуро, архітектор хотів зробити будинок максимально легким. Для цього він побудував три будинки – навісів зверху прямокутного фундаменту, щоб розмістити спальню, гостьовий будинок і ванну кімнату. Завдяки продуманому плануванню цього модульного будинку всього можна досягти зсередини через сходи. Цікаво, що їх легкий матеріал дозволяє природному світлу подорожувати і виходити в залежності від часу доби.

Дизайн сучасних дерев’яних будинків

Сучасні будинки, побудовані з дерева, як і раніше досить поширені, але мають зовсім іншу естетику. Часто в формі комор і ящиків можуть запропонувати досить своєрідний шарм.

Сучасний будинок в стилі хай тек

Цей будинок – один з тих, хто схожий на гібрид між сараєм і коробкою. Текстурована деревина дозволяє їй виглядати природно. І вікна в металевому каркасі створюють зв’язок із зеленим оточенням на відкритому повітрі. З внутрішньої сторони будинок весь одягнений в дерево, створюючи затишну і теплу атмосферу. І форма, і матеріал дають дуже нетрадиційний зовнішній вигляд будинку.

Проекти сучасних будинків з мансардою дизайн фото

Цей приватний будинок з мансардою для сучасного жителя з пожвавленим способом життя. Результатом роботи архітектора є дуже приватне житло з головною частиною, що має доступ до вулиці і обладнаної для розваги гостей. Його сучасний сталевий фасад ховається за гратами з дерев’яними віконницями, що робить його відмінним від білих сусідніх будинків.

Проекти сучасних маленьких будинків дизайн фото

Японія пропонує ще один сучасний дизайн будинку. Архітектори, розташовані в районі, заповненому дерев’яними будинками, придумали цікавий фасад, загорнутий в дерев’яні блоки. На відміну від білого центру, де розташовані житлові приміщення, домінуючий дерев’яний елемент виділяє тераси і сходові прольоти.

Проекти сучасних цегляних будинків дизайн фото

Проект цього одноповерхового будинку розроблений вкрай творчими людьми, воістину винятковий. Поєднуючи світлі і темні матеріали, архітектори підкреслювали контраст між сучасними і традиційними темними стилями. Це також було зроблено, щоб вставити будинок в скелясту середу. Результат несподіваний і досить інтригуючий, з огляду на його розмір.

Плани сучасних будинків дизайн фото

Сучасні дерев’яні будинки далекі від милих сільських хатин, які ми можемо асоціювати з фразою «дерев’яний будинок». Це високе монолітний будинок одягнене в ліс з відкритим гаражем і непарними вікнами. Займаючи кут вулиці, мінімалістичний будинок повторює кут, який максимізує розмір невеликої ділянки з кількома рівнями.

Дизайн сучасного міського будинку

До речі, через постійну відсутність простору в містах все більш популярні вузькі сучасні будинки. Вертикальні квадратні метри дають більше простору городянам, а близькість до підприємств дає їм більше зручностей.

Проект сучасного котеджу дизайн фото

Архітектори створили гніздо в Нагої, Японія. Саме так вони назвали невеликий сучасний будинок, побудований на ділянці площею 33 кв. м і мають три рівні житлової площі. Сама сталева конструкція трохи більше завдяки розширенню верхнього поверху. Незважаючи на численні вікна від підлоги до стелі, будинок зберігає конфіденційність завдяки тонким екранів і матовим склі.

Проект сучасного будинку з мансардою дизайн фото

Гарний сучасний будинок, розташований в Сан-Франциско, розділяє Лінден-стріт з викторианскими і едвардіанської будівлями. Його чорний екстер’єр робить різкий акцент серед більш світлих нейтралів. Сучасний дуплекс має величезні вікна, які відкриваються на вулицю. Завдяки численним скляними отворів будинок наповнений сонячним світлом в кожній кімнаті.

Проекти сучасних двоповерхових будинків дизайн фото

Цей будинок розташований на жвавій вулиці і затиснутий між двома старими будівлями, явно є міським будовою. З його мінімалістичним стилем він одночасно виділяється і змішується з навколишнім середовищем.

Чотири поверхи будівлі забезпечують достатній простір для проживання, роботи або навіть ведення бізнесу. Крім того, сходова система в задній частині забезпечує доступ до кожного рівня.

Сучасні одноповерхові будинки дизайн фото

Архітектори виконали відмінну роботу в цьому сучасному міському будинку зі своєрідним назвою. Завершений в минулому році проект реконструкції перетворив це багатофункціональна будівля в красивий акцент вулиці.

Поєднуючи офіс і будинок, будівля виглядає повністю однорідним зовні. І його численні фіранки не дозволяють навіть зазирнути всередину, забезпечуючи повну конфіденційність жителів.

Сучасний хай тек будинку дизайн фото

Завершений в 2010 році в Португалії сучасний триповерховий будинок був прихований від жвавої вулиці декоративними жалюзі з нержавіючої сталі. Символи, які надають їм такий декоративний ефект – це древні символи, використовувані для спілкування. Усередині будинок приємно мінімалістський і функціональний.

Сучасний будинок хай тек дизайн фото

Розташований в Аліканте цей триповерховий будинок з газобетону був побудований за два роки і з обмеженим бюджетом. Проте, в будинку є все необхідне для комфортного проживання. На першому поверсі є гараж з міні внутрішнім двором. На першому і другому поверхах житлові приміщення були розподілені по площі 342,43 кв. м. Хоча його фасад в основному білий, панель з гофрованого металу підкреслює другий поверх або навіть ізолює його.

Сучасний заміський будинок дизайн фото

Будинок мрії на скелі в Гранаді – один з найбільш незвичайних сучасних будинків, які ми коли-небудь бачили. Завдяки своєму складного місця розташування він був спроектований як невід’ємна частина похилого пагорба. Але концепція дизайну мала додаткову деталь, яка виділяє її – текстуру шкіри дракона. Просторий і неймовірно розкішний інтер’єр, пропонує захоплюючі види на море.

Сучасний теплий будинок дизайн фото

Ніяка форма не заборонена в сучасному дизайні будинку. Наприклад цей заміський будинок, що знаходиться поряд з рисовими полями, має форму хреста. Це далеко не символічно, оскільки це було продиктовано розміром і вологістю ділянки місцевості.

Його форма не тільки забезпечує багато місця, але також сприяє кращому потоку повітря для боротьби з вологістю, тоді як численні засклені стіни збирають природне світло, дуже необхідний в такому великому будинку.

Проект сучасного двоповерхового будинку дизайн фото

Родинний дім з низьким енергоспоживанням насправді не схожий на будинок. Можливо, це тому, що архітектори рідко вибирають круглу форму для приватних проектів. У разі цього сучасного будинку клієнти хотіли залишити якомога менший відбиток на природній місцевості, наскільки це можливо. Побудований з бетону будинок має величезні трикутні вікна, які створюють цікаву внутрішню архітектуру.

Сучасний цегляний будинок дизайн фото

Цей сучасний котедж в Австралії – ще один незвичайний сучасний будинок. У нього є кутова дах, летить над невисокою конструкцією, прикрашеної черепичними птахами. Слідуючи за пташиної тематикою, будинок вміщує прохолодний кутовий кухонний острів і полки. Крім того система вентиляції будинку має силует птаха, що прикрашає стелю вітальні.

Креслення сучасного будинку дизайн фото

Цьому проекту була дана невелика завдання перевести навколишні лінії в сучасний дизайн будинку. Отримана скляна конструкція затиснута між текстурованими лентообразной елементами, які простягаються в сторону щоб забезпечити відкриту терасу.

Відкриті в сторону озера, скляні стіни протягом дня отримують багато природного світла. Крім того, як ніби на додаток до своєї неймовірної зовнішності в будинку багато закруглених стін і кутів.

Красиві сучасні будинки фото дизайн фото

Архітектори розділили будівлю на два блоки, щоб відокремити громадські зони від приватних просторів. Його закруглена форма з піноблоків не тільки робить будинок відмінним від інших, але також надає деякі цікаві архітектурні деталі для інтер’єрів.

Сучасний одноповерховий будинок дизайн фото

Сидячи на пагорбах Віклоу, цей сучасний будинок замінює старий котедж. Маючи достатню житлову площу в 287 кв. м, в будинку три спальні, гараж на дві машини, кабінет і вітальня / кухня / їдальня відкритого планування.

Його інтригуюча форма ідеально підходить до основи невеликого зеленого пагорба. І його сторона, звернена до дороги, має монохромні сині екрани, які додають привабливу деталь до первозданного білого будинку.

План сучасного одноповерхового будинку дизайн фото

Розташований в Майамі-Біч це ультрасучасний будинок є ще одним футуристичним об’єктом. В результаті майстерні роботи архітектора громадські та приватні простору ідеально балансують між собою. І його чудові зелені краєвиди ще більше підвищують вартість власності серед своїх конкурентів.

Фото сучасних будинків дизайн фото

Цей будинок має своєрідну конструкцію, яка може вивести вас з рівноваги, просто глянувши на неї. Розроблена в якості демонстраційної платформи вона, безумовно, створює вау-ефект. Похилий дерев’яний блок визначає зовнішність, що створює відчуття дивних похилих інтер’єрів. Але всередині вона виглядає дуже нормально і навіть затишно.

Дизайн сучасного будинку фото

Будинок кидається в очі і об’єднує різні матеріали і елементи, щоб максимізувати простір. Створений для клієнта з колекцією творів мистецтва майже повністю прихований від зовнішнього світу.

Скляні стіни на першому поверсі закриті бетонними внутрішніми стінами, які не тільки збільшують самітність будинку, але також пропонують дорогоцінні стіни для демонстрації мистецтва.

Сучасний будинок з мансардою дизайн фото

Ще один будинок на скелі – це робота Франциска Сильвестра, з яким подобається виклик «будівництва будинку в повітрі». Сучасний будинок, розташований на складному місці в невеликому іспанському місті Кальпе, відрізняється просторим дизайном. Використовуючи гори як мальовничий фон, біла геометрична обитель виглядає як належне місце знаменитостей.

Відкритий дизайн сучасного будинку

Сучасні мансардні будинки дизайн фото

Частково приховані за білою стіною житлові приміщення цього сучасного фінського будинку розділяють сцену з витонченими зовнішніми просторами. Рясні скляні включення пропонують вид і доступ до цих відкритих майданчиків, а також збирають природне світло. І навіть мезонін фасаду не може перешкодити жителям насолоджуватися краєвидами завдяки тонким поручнів.

Сучасні двоповерхові будинки дизайн фото

Це сучасний будинок в Бозені, Італія, який повністю доповнює існуючий традиційний будинок, надаючи мешканцям більше простору для життя. Посилений просторими номерами, він може похвалитися величезними вікнами, які відкриваються перед чудовими видами виноградників.

Сучасний німецький будинок дизайн фото

Павільоподобние будівлі дивні для мальовничих місць, тому що вони створюють природний внутрішній / відкритий вид. Через свою широкої вузької конструкції без стін вона лише частково захищає житлову площу від вулиці легкими скляними дверима. Області з обох сторін вітальні майже повністю відкриті для навколишньої природи. Хоча більш приватні області приховані в задній частині будинку в піднесених квадратних конструкціях з доступом по сходах.

Сучасні проекти будинків можуть багато чого запропонувати сучасному жителю. Там є тонна простору завдяки відкритим внутрішнім / зовнішнім конструкцій, незвичайним формам і кутах, передовим матеріалами, які можуть допомогти знизити споживання енергії. Нарешті, сучасна домашня архітектура жодним чином не обмежує творчі уми. Все, що можна уявити, можна побудувати, якщо ви можете собі це дозволити.

1 Поділись