ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » 7 + Фото ~ Перфоровані Мідні Фасадні Панелі

7 + Фото ~ Перфоровані Мідні Фасадні Панелі

Мідь в натуральних або оброблених версіях проходить через різні стадії окислення, щоб стати постійно розвиваються «живим» матеріалом. Виробники перфорованих мідних фасадних панелей не тільки представляє мідну поверхню у всіх своїх незліченних варіантах, але також збагачує колекцію серією сплавів для подальшого застосування та інноваційних естетичних ефектів.

Мідна Перфопанель

Різноманітні текстури та оздоблення чуттєвого фізичного впливу міді створює широкий спектр рішень для інтер’єрів, забезпечених напівпрозорим, живим, витонченим ефектом.

Перфоровані поверхні, сітчасті і плоскі листи, що чергується кольорова мідь, тривимірні візерунки. І на додаток до всього цього, інноваційні обробки поверхні дають ефект, необхідний особисто вам: непрозорий, подряпаний, почищений, полірований і навіть більше.

Багата і жива палітра, пропонована виробниками мідних фасадних панелей – це лише перший крок до нових перспектив, що дозволяє творчим архітекторам і дизайнерам досягти унікальних екстер’єрів.

Колекції ростуть щодня, і будуть розкривати нові індивідуальні можливості і продукти у відповідності з усіма смаками та вимогами проекту. Прекрасно вписуючись в сучасний дизайн – мідь оживляє кожен будинок, в який вона входить, надаючи йому своєрідне і вишукане почуття.

Перфоровані листи з металу

За допомогою перфорованих фасадних панелей можна створити різні ступені прозорості, починаючи від майже повністю прозорого до тонко напівпрозорого.

Ефект, створюваний фасадами з підсвічуванням, можна точно регулювати з використанням різних типів матеріалу панелей в поєднанні з цілою низкою зразків перфорації.

Більш того, можливості використання перфорованої мідної панелі в якості декоративного елемента в інтер’єрі практично не обмежені.

Перфорована мідна панель надихає архітекторів і дизайнерів на нові творчі роботи, свіжі бачення в області дизайну зовнішніх і внутрішніх поверхонь та інноваційного застосування сучасних продуктів.