ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » 8 Морських Контейнерів Складають Приголомшливий 2-х поверховий будинок

8 Морських Контейнерів Складають Приголомшливий 2-х поверховий будинок

  • 5 min read

Casa Incubo – це екологічно чистий збірний будинок, який використовує безліч готових конструкцій – в тому числі 8 морських контейнерів, які утворюють 2-поверховий будинок. Створений Марією Хосе Трехос, будинок був створений як місце для зближення всіх видів творчості, будь то робота, гра або сон, тому що всі кращі мрії є творчими.

Будинки з контейнерів готові проекти

Купити будинок контейнер

Крім включення контейнерів в свою архітектуру, будинок також був спроектований навколо природного ландшафту, зберігаючи велике кедрового дерева, та перетворюючи його в центр будинку. Дерево можна побачити з будь-якої точки зору в будинку.

Контейнер для житла

Взявши за основу текстуру з кори кедрового дерева, Casa Incubo має функціональний, природно патинований бамбуковий відтінок на його північно-східному фасаді.

Крім створення природної і органічної естетики, бамбук також захищає внутрішні зони від тепла і сонячного впливу літнього сонця.

Проекти будинків з контейнерів фото

Сталевий каркас створює штучний вхід в гараж, який, здається, входить в гараж, але насправді просто направляє до дверей гаража, що відкривається в кімнату з подвійним об’ємом.

Двоповерховий будинок з контейнерів

Великий навіс на даху утримує житлову кімнату в тіні в літні місяці, в той час як різні отвори створюють ефект охолодження за допомогою перехресної вентиляції, усуваючи необхідність в кондиціонуванні повітря. У той час як великі скляні області дозволяють великій кількості природного сонячного світла проникати в будинок, що зменшує необхідність в електричному освітленні.

Побудувати будинок з морських контейнерів

Всередині будинку велика і простора вітальня. На відміну від індустріальної естетики морських контейнерів, ці два стилі поєднуються і зливаються в піднесену, затишну і красиву віньєтку.

Будинок з морських контейнерів купити

У той час як двері гаража створює безпосередню внутрішнє / зовнішнє об’єднання, також є звичайна вхідні двері збоку. В ті дні, коли власники воліють більше приватний спосіб життя вони користуються тільки їй. Навпроти входу, на другому рівні розташований домашній офіс.

Дачний будиночок з контейнера своїми руками

У задній частині будинку скляна стіна від підлоги до стелі показує кедрового дерева заднього двору. Те, що є тонким, але розумним повагою до дерева, – це сходи, яка була побудована з використанням декількох віддалених гілок дерева.

Будинок з трьох контейнерів

Сходи з кедрового дерева кострубатий перетинає отвір в іншу частину будинку, що міститься в іншому модулі транспортного контейнера. Тут відкривається експозиція галереї з колекцією творів мистецтва власника.

Будуємо будинок з контейнерів

Яке гарне простір для показу, перегляду і натхнення. Як можна не зануритися в творчу думку, провівши тут деякий час? Розміщений у якості простору для галереї, контейнер оснащений системою рейок з підсвічуванням, від якої мистецтво відсторонюється. Кабелі, які утримують картини, можуть бути відрегульовані для розміщення нових елементів будь-якого розміру – до тих пір, поки вони не впишуться в виділений простір.

Будинки з вантажних контейнерів

Також з видом на кедр знаходиться їдальня. Тут варто центральна сцена приголомшливого столу зі сталевим верхом і ногами, також з кедра. З видом на дерево і художню галерею, а також ту сліпучу вітальню кімнату, простір має сильний ефект, який повністю доповнюється стійкими аспектами повторного використання кедрового дерева.

Створюючи архітектуру з поновлюваних джерел змішаних з пластмасами, підлога з полірованого бетону і бамбука, і, звичайно ж, самі транспортні контейнери.

Блок контейнер своїми руками

Їдальня знаходиться на кухні. За винятком бару для їжі вона була оброблена білим деревом, щоб спокійно вписатися в своє оточення, дозволяючи обіднього столу, стіни галереї та саду бути на передньому плані.

Житловий будинок з контейнерів

Всі три загальні зони легко проникають в сад і веранду незвичайної форми, яка набуває кутовий профіль для розміщення кедра.

Житлові будинки з контейнерів

Палуба закінчується, де починається приватна галерея. Тут також будинок забезпечує легкий доступ на вулицю за допомогою розсувної скляних дверей. Навіть нагорі є відкриті майданчики через зовнішні сходи.

Будинки з контейнерів фото і проекти ціни

Один з транспортних контейнерів верхнього рівня був злегка зміщений, щоб забезпечити цей дивовижний зовнішній подіум. Це розумна концепція легко інтегрує зовнішню зону з внутрішніми просторами.

План будинку з контейнерів

Незалежно від того, вибираєте ви зовнішній подіум або внутрішній коридор, вид кедра завжди переважає.

Будинки з морських контейнерів фото і проекти ціни

Балкон повертає нагорі, перш ніж, нарешті, прибути в домашній офіс над вітальні.

Контейнер будинок дизайн

Це захоплюючий, нетиповий дизайн, що включає систему збору дощової води, сонячні панелі, двері для контейнерів, світлодіодне освітлення і раніше згадані зручні для навколишнього середовища функції, щоб створити будинок, який скоротив час будівництва і витрати на будівництво на 20%. Насправді вся конструкція була зібрана за один день. Крім економії коштів, також знижується викиди CO2 через скорочення кількості та типу будівельних матеріалів, необхідних для традиційно побудованого будинку. Такі споруди можуть працювати як вдома, офіси, студії, галереї і навіть місця проведення заходів.

0 Поділись