ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Alucobond + Мідна обробка: блискучий фасад офісу на фото

Alucobond + Мідна обробка: блискучий фасад офісу на фото

Офісна будівля було створена як необхідність розширення, враховуючи значне зростання компанії за останні роки. Офіс розташований біля входу в Науковий парк Créalys і виділяється серед його оточення вражаючим фасадом з міді. Архітектори були цілеспрямовані у всіх аспектах дизайну, стратегічно розміщуючи вхід будівлі на західній стороні, де сильна притока природного світла проникає у внутрішню зону.

Створюючи майже кінетичний ефект, на зовнішній стороні використовуються вертикальні сонцезахисні засоби. Зовнішній вигляд повністю облицьований Alucobond PLUS naturAL Copper. Ця обробка, вироблена в Європі, поєднує в собі блиск натурального металу з відображенням і поглинанням світла.

Ефект вражає, граючи природним і штучним світлом на фасаді будівлі – створюючи динамічний зовнішній дизайн під будь-яким кутом. Використання натурального металу призначалося для створення привабливого і цікавого фасаду, а не того, який просто змішувався з навколишнім середовищем.

Alucobond Europe описує ретельно продуманий проект: «Концептуальне використання несучої конструкції будівлі винахідливо представляє багатогранний образ цього нетрадиційного обсягу. Гнучка внутрішнє планування полегшувалась як дизайном фасаду, так і концепцією інтегрованого освітлення ». Нагороджений призом проект є фантастичним прикладом природної краси динамічних металів.