ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Алюмінієві Фасади – Міст між минулим і майбутнім: реалізація на фото

Алюмінієві Фасади – Міст між минулим і майбутнім: реалізація на фото

В архітектурному співтоваристві існує дискусія про зв’язок між сучасними і класичними архітектурними стилями. Питання вступають в гру щодо цілісності вихідної архітектури при створенні сучасних доповнень. Часто архітектори використовують класичні або традиційні будівельні матеріали або навіть репліки з історичних стилів, щоб забезпечити цілісність. На цьому прикладі можна обговорити роль поновлення, як можливості продемонструвати сучасні матеріали і стилі побудови.

Британська архітектурна фірма завершила цей проект змішаного використання матеріалів, який знаходиться на 81 Chancery Lane. Архітектура вміщує комерційні офісні приміщення, житлові квартири, торговельні площі і аркаду. На рівні землі, в провулку, є засклені фасади магазинів і прохід до єпископського суду. Орієнтація нових торгових площ призначена для залучення елітних ритейлерів.

Комерційні і житлові приміщення приховані за відновленими викторианскими фасадами між якими підвішено сучасне додаток з металевих і скляних фасадних панелей. Алюмінієва облицювання гранованого фасаду виглядає особливо виділяється в порівнянні з тими, що оточують історичними будівлями.

У провулку будівлю має невагомий вид, плаваючий над головою. Анодовані алюмінієві панелі доповнюють терракотовую облицювання вікторіанської архітектури. Конструкція має ступінчасту форму, де відсіки збільшуються за розміром, коли ви досягаєте вершини будівлі. Там, нагорі будівлі, квадратні конструкції відповідають вікторіанським фасадам, створюючи єдиний дизайн.

Можуть існувати гарячі суперечки там, де зустрічаються класична і сучасна архітектура, але цей проект без сумніву доводить, що сучасність не ворог історичного дизайну, а замість цього новий і захоплюючий один.