ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Наші фасадні роботи / Двоповерховий будинок серед лісу

Наші фасадні роботи / Двоповерховий будинок серед лісу

Фасадні роботи ціна Київ – з таким запитом сьогодні звертаються багато власників нерухомості, які прагнуть оформити будинок в найкращому стилі. Існує велика кількість напрямків в зовнішньому оформленні будинку, але найбільш привабливим для багатьох вважається ідея «будинок серед лісу». І це не дивно! В епоху постійного розвитку технологій, міської метушні, справ, обов’язків хочеться знайти місце чогось спокійного. Фасадні роботи Київ і область дозволяють створити справжній оазис посеред лісу і дикої природи. Якщо ви мрієте жити далеко від міста, де спів птахів і шум листя не захаращує гул машин і людей – будинок серед лісу вам точно підійде!

Фасадні роботи Дніпро, Київ та інші міста

Яким ми уявляємо заміський будинок в лісі:

  • Двоповерховий котедж, який має порівняно великою територією на ділянці.
  • Об’єкт сформований з натурального дерева, поєднання з натуральним / штучним каменем. Застосування природних матеріалів з ультрасучасними (скло, метал) – затребувана тенденція.
  • Дах будинку має значну площу, висувається вперед фасаду для захисту його від природних умов.
  • Наявність балкона на другому поверсі для милування краєвидами, присутність панорамного вікна.
  • Обов’язкова присутність каміна всередині будинку і вихід димоходу на дах.
  • Наявність сходинок на шляху до дому.
  • Фасад виконаний в лаконічному стилі хай-тек, кантрі, прованс, класичний англійський стиль без наявності особливих украішеній.
  • Кольори будинку можуть бути будь-якими, але з присутністю зелених або деревних мотивів.

Фасадні роботи, розцінки на які розміщені на нашому сайті, дозволять вам добитися реалізації індивідуального проекту. Просимо уточнювати формат роботи, її терміни і актуальну вартість у нашим менеджерів.

Фасадні роботи технологія: вибираємо стилістику будинку

Найбільш традиційним для будиночка в лісі вважається стиль кантрі. Сільські мотиви, простота в оформленні, втілення звичаїв і традицій – все це нагадує будинок на дикому заході і далеко від цивілізації. Присутність дерев’яних брусів, дощок, балок, натурального або штучного каменю допомагає зробити формат будинку повноцінним. Стилю прованс характерна витонченість, витонченість в оформленні. Матова пастельна палітра, присутність кованих виробів, наявність плетеними і состаренной меблів біля будинку, ажурна ліплення і розпису – все це особливості стилю прованс.

Якщо ви хочете створити розкішну резиденцію в лісі, куди можна запрошувати покликаних гостей як за часів правління королів – вам підійде романтичний стиль. Фасад оформляється в спокійних тонах, з використанням ліпних карнизів, кованих решіток, колон з хитромудрим прикрасою. У будинку обов’язково наявність балкона і веранди. Для більш практичних жителів і любителів сучасності варто звернути увагу на стиль хай-тек. Новий напрямок в оформленні фасаду дарує спокій, монументальність і простоту. Концепцією сучасного будинку в лісі стане поєднання природних матеріалів з новими (метал, сайдинг, скло, пластик, бетон). Білий, сірий, чорний, металевий, дерев’яний – основні кольори. Фасадні роботи ціни Київ – в цьому розділі ви можете знайти вартість фасадних робіт.

[su_custom_gallery source=”media: 12042,12043,12041,12040,12039,12038,12044″ limit=”40″ link=”lightbox” width=”350″ height=”350″ title=”never”][su_custom_gallery source=”media: 11902,11901,11900,11899,11898,11897,11896,11895,11894,11893,11892,11891,11890,11889,11888,11887,11886,11885″ limit=”40″ link=”lightbox” width=”350″ height=”350″ title=”never”][/su_custom_gallery]