ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Будиночок на Дереві для Дітей ~ 15 м² дитячого щастя

Будиночок на Дереві для Дітей ~ 15 м² дитячого щастя

будиночок для дітей на дачі на дереві

Є багато речей про які мріє кожна дитина. І це не тільки красиві іграшки, сучасний планшет. Будучи маленьким, малюкові хочеться мати свій простір, де він буде відчувати себе справжнім господарем. Хлопці завжди шукають собі штабик … так чому б не подарувати своєму чаду будиночок на дереві для дітей. Це унікальна ідея, яка принесе масу задоволення, радості і безмежного щастя.

Повноцінний будиночок для маленького господаря

Архітектори João Carranca
Площа15 m2
Фото João Carranca

Представлене на фото дерев’яне укриття було спроектовано архітектурним бюро Madeiguincho на площі 15 кв.м. Ця височина стала справжнім затишною місциною для хлопців, які можуть не лише приємно грати, але і сховатися від дорослих, щоб поділитися своїми ідеями, придумати цікаву гру.

Оригінальна споруда виготовлена з сип-панелей і кедрової даху. Натуральні матеріали надають будиночка особливу атмосферу свіжості, а приємний колір текстури сприятливо впливає на дитячу психіку. Особливість конструкції в тому, що через простір проходить дерево, яке наповнює його живою природою.

Конструкція будиночка на дереві

будиночок на дереві для дітей фото

У проектуванні конструкції важливо було врахувати основні критерії:

  • надійність;
  • Безпека;
  • Сприятлива фактура;
  • Легкий до сприйняття дизайн.

Всі ці параметри були успішно втілені в дивовижному місці, де діти можуть не тільки вдосталь пограти, але і побути більше часу на свіжому повітрі. Для побудови обраний струганий брус, який робить зовнішній і внутрішній вигляд солідний і легким.

будиночок на дереві картинки для дітей

Планування передбачає наявність багато вільної площі, де можна бігати, стрибати, читати, проводити розвиваючі заняття. Ще один плюс такого відокремленого місця – дитина може відчути самостійність, адже тут господар тільки він один.

Максимум освітлення

проект будиночка на дереві для дітей

Плануючи звести ігровий будиночок для дітей з дерева, був передбачений дуже важливий фактор – освітлення. У просторі використовується природне світло разом з освітлювальними приладами. Для цього на даху є спеціальне скляне отвір, звідки потрапляє натуральне освітлення – сонце, зорі, місяць.

Бічна частина будиночка виконана з спалених і оброблених лляною олією брусів. Планування такого типу забезпечує ще й природну вентиляцію.

Віконце для природного світла направлено на східно-західну сторону, щоб діти могли милуватися заходом і сходом сонця.

З усіх боків будиночок наповнюється теплом, променями сонця, що безумовно дарує гарний настрій і заряджає позитивними емоціями. Це те, що потрібно для дітей, на етапі їх розвитку і сприйняття навколишнього світу.

Зовнішній екстер’єр будинку

Концепція вибору натурального дерева для зведення будиночка на дереві для дітей вибрана не даремно. Тут немає пластику або цегли. Тільки натуральна та екологічно чиста обробка, сприятливо впливає на здоров’я малюка. Таке виконання прищеплює любов до природи, дозволяє насолодитися ароматом дерева, вчить цінувати навколишній світ.

Для зручності і безпеки передбачений невеликий балкон з обох сторін. Огорожа не дозволить дитині випасти, а проходять через основу дерева відмінно контрастують із загальним зовнішнім виглядом. Підніматися до будиночка можна по сходах, яка також виготовлена з дерева. У ній крутих сходинок, тому дітям буде легко крокувати, не боячись висоти.

Щасливе дитинство в своєму куточку

Немає нічого кращого, ніж дивитися, як діти радіють і кожен день дарують сяючу посмішку. Для цього потрібно не так багато … мати свій маленький куточок. У такому будиночку на дереві для дітей, фото якого ми бачимо, дитина може відчути дистанцію від міської суєти. Саме ця концепція стала актуальною в проекті. Тут маленький чоловічок може бачити, відчувати, споглядати природну красу.

У невеликому просторі можна пограти з друзями, почитати з батьками книги або просто побути на самоті.