ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Просторий Будинок з Великим Дахом на гірському пагорбі

Просторий Будинок з Великим Дахом на гірському пагорбі

  • 4 min read
Будинок з Великим Дахом

Представлений проект будинку був реалізований відомою компанією LSD Architects в 2016 році. Унікальне розташування на гірській вершині Мальпа «Коста-Ріка) відкриває дивовижний вид на океан. Центральна задумка архітекторів – створити будинок з великою дахом, в якому кожен квадратний метр площі буде виконувати своє призначення.

Архітектори LSD Architects
Площа180 m2

Форми заміського будинку

Будинок з Великим Дахом

У проектуванні розроблена точна геометрія ліній і форм в своєму природному контексті. Рішення зробити плоску покрівлю в двох незалежних конструкціях ідеально поєднується з дикістю навколишньої природи. Дах виглядає також незграбно, але при цьому зберігає високу надійність, захищеність будівлі і стильний вигляд.

Основна частина покриття виконано з ухилом, яка виходить на терасу. А друга ідеально рівною форми.

Будинок з Великим Дахом

Верхня частина покрівлі укрита профнастилом світлого відтінку, з боків оброблена чорним металом. Комбінування контрастних кольорів вибрано не дарма, адже воно підкреслює, зовнішню з внутрішньою обробкою будинку. Тут збережена пряма зв’язок оформлення всього фасаду з навколишнім природним ландшафтом.

Внутрішня і зовнішня обробка

Будинок з Великим Дахом

Звивисті лінії застосовані в будівництві всієї споруди. Різні вигини стін, неправильна форма терас надають незвичайний зовнішній вигляд. Зведений будинок з великою дахом, фото якого демонструє нам всі його принади, з бетонних стін чорного кольору. Оздоблення створює неймовірний ефект на тлі зеленої рослинності зі світлим дизайном внутрішнього простору.

Будинок з Великим Дахом

Дерево і метал – основні матеріали, що використовуються архітекторами в обробці інтер’єру. Стіни, стеля і меблі виготовлені тільки з натуральної деревини. Вертикальне розташування брусів збільшує і так просторі кімнати. На першому поверсі розташувалася велика вітальня з кухнею. Тут знаходиться обідній стіл для дорослих, а маленький для дітей.

Будинок з Великим Дахом

Інтер’єр будинку з великою дахом

Білі стіни, світла підлога наповнюють приміщення особливою атмосферою затишку, тепла, комфорту. Відкритість простору призначене створювати природне освітлення і вентильований систему. На першому і другому поверсі встановлені скляні двері розсувного типу. Вони відкривають вид на пагорб, океан, що дозволяє насолоджуватися природною гармонією.

Будинок з Великим Дахом

Проект вміщує в собі кухню-вітальню, спальні, ванну. Всі приміщення мають велику площу для комфортного проживання. Кожна зона проглядається зовні за рахунок панорамних вікон. Кожна конструкція оброблена металевими, дерев’яними огорожами, використовуваними по всьому будинку.

Будинок з Великим Дахом

На особливу увагу заслуговує інтер’єр ванною. Кімната знаходиться під відкритим небом, частина якої вкрита бічній дахом. Інь і ян – це дизайн ванної. Білі раковини і стіна створюють контраст із зоною для прийому душу. Бетонна оздоблення чорного кольору підходить під підлогове покриття, виконане з натуральної гальки.

Дерево всередині і зовні

Будинок з Великим Дахом

На фото проекту видно, що вітальня виходить на відкриту веранду. Екстер’єр простору також виконаний в світло-темних відтінках. Заміські будинки з великою терасою під дахом дозволяють виділити зону відпочинку на відкритому майданчику. Тут можна проводити вечори або посидіти сім’єю за сніданком, розчулюючись гарним пейзажем.

Будинок з Великим Дахом

Дерев’яна обробка великий даху і внутрішніх кімнат формує безперервність кожної частини споруди. Архітекторами прийнята єдина ідея екстер’єру та інтер’єру. Мінімалізм з натуральністю форм доповнюють один одного, викликаючи захоплення проектом.