ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Просторий Будинок з Великим Дахом на гірському пагорбі

Просторий Будинок з Великим Дахом на гірському пагорбі

Представлений проект будинку був реалізований відомою компанією LSD Architects в 2016 році. Унікальне розташування на гірській вершині Мальпа «Коста-Ріка) відкриває дивовижний вид на океан. Центральна задумка архітекторів – створити будинок з великою дахом, в якому кожен квадратний метр площі буде виконувати своє призначення.

Архітектори LSD Architects
Площа180 m2

Форми заміського будинку

У проектуванні розроблена точна геометрія ліній і форм в своєму природному контексті. Рішення зробити плоску покрівлю в двох незалежних конструкціях ідеально поєднується з дикістю навколишньої природи. Дах виглядає також незграбно, але при цьому зберігає високу надійність, захищеність будівлі і стильний вигляд.

Основна частина покриття виконано з ухилом, яка виходить на терасу. А друга ідеально рівною форми.

Верхня частина покрівлі укрита профнастилом світлого відтінку, з боків оброблена чорним металом. Комбінування контрастних кольорів вибрано не дарма, адже воно підкреслює, зовнішню з внутрішньою обробкою будинку. Тут збережена пряма зв’язок оформлення всього фасаду з навколишнім природним ландшафтом.

Внутрішня і зовнішня обробка

Звивисті лінії застосовані в будівництві всієї споруди. Різні вигини стін, неправильна форма терас надають незвичайний зовнішній вигляд. Зведений будинок з великою дахом, фото якого демонструє нам всі його принади, з бетонних стін чорного кольору. Оздоблення створює неймовірний ефект на тлі зеленої рослинності зі світлим дизайном внутрішнього простору.

Дерево і метал – основні матеріали, що використовуються архітекторами в обробці інтер’єру. Стіни, стеля і меблі виготовлені тільки з натуральної деревини. Вертикальне розташування брусів збільшує і так просторі кімнати. На першому поверсі розташувалася велика вітальня з кухнею. Тут знаходиться обідній стіл для дорослих, а маленький для дітей.

Інтер’єр будинку з великою дахом

Білі стіни, світла підлога наповнюють приміщення особливою атмосферою затишку, тепла, комфорту. Відкритість простору призначене створювати природне освітлення і вентильований систему. На першому і другому поверсі встановлені скляні двері розсувного типу. Вони відкривають вид на пагорб, океан, що дозволяє насолоджуватися природною гармонією.

Проект вміщує в собі кухню-вітальню, спальні, ванну. Всі приміщення мають велику площу для комфортного проживання. Кожна зона проглядається зовні за рахунок панорамних вікон. Кожна конструкція оброблена металевими, дерев’яними огорожами, використовуваними по всьому будинку.

На особливу увагу заслуговує інтер’єр ванною. Кімната знаходиться під відкритим небом, частина якої вкрита бічній дахом. Інь і ян – це дизайн ванної. Білі раковини і стіна створюють контраст із зоною для прийому душу. Бетонна оздоблення чорного кольору підходить під підлогове покриття, виконане з натуральної гальки.

Дерево всередині і зовні

На фото проекту видно, що вітальня виходить на відкриту веранду. Екстер’єр простору також виконаний в світло-темних відтінках. Заміські будинки з великою терасою під дахом дозволяють виділити зону відпочинку на відкритому майданчику. Тут можна проводити вечори або посидіти сім’єю за сніданком, розчулюючись гарним пейзажем.

Дерев’яна обробка великий даху і внутрішніх кімнат формує безперервність кожної частини споруди. Архітекторами прийнята єдина ідея екстер’єру та інтер’єру. Мінімалізм з натуральністю форм доповнюють один одного, викликаючи захоплення проектом.