ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Чим прикрасити вхідну групу? Ідеї яскравого дизайну вхідних дверей на фото

Чим прикрасити вхідну групу? Ідеї яскравого дизайну вхідних дверей на фото

Немає кращого способу зустріти яскраве сонце, прекрасних птахів і кольору весни, чим прикрасити вхідну групу яскравим весняним дизайном. Пройшли темні зимові місяці, які змушували вас залишатися в приміщенні. Весна – прекрасна пора, щоб відсвяткувати і дати за межами вашої власності нове життя. Ось кілька цікавих ідей, які допоможуть вам почати роботу над прикрасою вхідних дверей свого заміського будинку.

Повісьте унікальний вхідний дверний вінок

Гарний вінок на вашій парадних дверей – один з найпростіших способів змінити зовнішній вигляд вашого будинку навесні. Виберіть вінок, який має яскраві кольори. Просто просвердлите отвір в своїй дерев’яних дверей і повісьте його. Якщо ви не хочете, щоб гвинт було видно, зафарбуйте його в той же колір, що і ваші вхідні двері. Інша альтернатива – використовувати дверний молоток щоб повісити вінок.

Новий дизайн вхідної групи простими квітковими горщиками

Дайте вашій вхідній групі навколо вхідних дверей новий дизайн, додавши красиві квіткові горщики на вулиці. Виберіть квіти, які вимагають менше щоденного обслуговування; вони будуть добре виглядати навіть після декількох днів без поливу. Переконайтеся, що квіти, які ви вибираєте, барвисті, щоб ідеально поєднуватися з весняної темою. Ви можете навіть купити дешеві пластикові контейнери, вони все одно прикрасять ганок вашого будинку. Для більш кращого зовнішнього вигляду вашого ганку виберіть керамічні горщики або висячі горщики, які чудово поєднуватимуться з іншою частиною вашого будинку. Пам’ятайте, що перші враження мають значення – тому дайте своїм гостям щось цікаве і барвисте, перш ніж вони увійдуть в ваш будинок.

Створіть креатив гарним підсвічуванням вхідної групи

Хочете додати більше романтики ганку свого будинку навесні? Подумайте про встановлення послідовності вогнів, які проходять через вашу вхідні двері в зону внутрішнього дворика. Освітлення може додати більше романтики у відкритий простір. Це буде добре працювати, якщо у вас є веранда або патіо. Виберіть освітлення, яке буде змішуватися з іншою частиною простору і додасть трохи деталей до простого зовнішньому ландшафту.

Застосуйте сміливий колір

Якщо є ганок у вашому будинку, подумайте про використання яскравих тканин для прикраси меблів. Виберіть більш яскраві кольори, ніж зазвичай. Це дійсно скрасить простір, особливо якщо ви не хочете мати багато квіткових горщиків в цьому місці. Колір має властивість додавати хвилювання, яке особливо визначає весняний сезон.

Купіть годівницю для птахів

Птахи можуть зробити ваш будинок живим, залучаючи прекрасні види птахів. Вам просто потрібно вибрати годівницю для птахів в залежності від типу птахів, яких ви хочете залучити. Це один з тих елементів, який додає життя нудного простору.

Оновите свій номер будинку

Одна з найпростіших речей, яку ви можете зробити, щоб перевизначити свій відкритий простір – це поміняти номер будинку. Подумайте про нових кольорах, формах і розмірах. Це невелика зміна може мати величезне значення в дизайні вашої вхідної групи.