ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Декор Фасаду Будинку Пінопластом або іншим матеріалом – порівняння

Декор Фасаду Будинку Пінопластом або іншим матеріалом – порівняння

Прийнявши рішення не просто утеплити фасад, а й прикрасити його на перше місце постає питання вибору матеріалу архітектурних виробів. На сьогоднішній день види фасадного декору за матеріалами можна умовно розділити на такі категорії по застосуванню.

Натуральні фасадні матеріали:

  • фасадна ліпнина з гіпсу
  • архітектурні елементи з ракушняка
  • деталі декору фасаду з мармуру
  • елементи фасадного декору з граніту

[su_spacer size=”50″]

Полімерні фасадні матеріали:

  • фасадний декор з армованого пінопласту, пінополістиролу, полістиролу (ці 3 назви одного й того ж матеріалу)
  • архітектурні елементи з полімербетона
  • декор фасаду будинку зі склопластику
  • ліпнина на фасаді будинку з поліуретану

[su_spacer size=”50″]

Гіпсова фасадна ліпнина

До плюсів даного матеріалу ставитися тільки дешевизна сировини та можливість втілення складних повно об’ємних деталей – архітектурні барельєфи, орнаменти тощо Всі переваги гіпсової ліпнини на фасаді будинку перекреслюються нестійкістю цього матеріалу до впливів навколишнього середовища, особливо проникненню вологи. За свою багаторічну практику ми не раз стикалися з повною переробкою фасадного декору будинку з гіпсу після першої або другої зими.

[gdl_gallery title=”gipsovaya-lepnina-na-fasade-problemy-otvalilas-treshhiny-brak-otzyvy” width=”160″ height=”160″ galid=”1″ ]

Ви можете задати питання – а як же дореволюційні будівлі на яких різною мірою збереглася гіпсова ліпнина. Відповідь дуже проста. За царя-батюшки були родові артілі, що займаються виробництвом і монтажем гіпсового архітектурного декору. Вони мали свої рецепти виготовлення гіпсової суміші яка стояла в наших кліматичних умовах не тільки роками, а й десятиліттями. Як ви знаєте прийшов вічно живий В.І.Л. і припинив все це неподобство.

За радянських часів всі архітектурні надмірності виготовлялися з бетону. У цьому ви можете переконатися в будь-якому місті колишнього СРСР. Тому що б вам не говорили і не обіцяли гіпсовіки з приводу фасаду сьогодні – біжіть від них. Ліпнина з гіпсу – ідеальний, екологічний матеріал для внутрішнього використання і тільки. Знову ж якщо не мати на увазі його вага.

Архітектурний декор з мармуру, граніту, черепашнику

Що можна сказати про зазначений матеріал для фасадного декору – дорого, дуже дорого, дуже дуже дорого і багато. Монументально, розкішно, вічно. Вічна голка для примуса як в одному знаменитому творі Ільфа і Петрова. Якщо вам потрібна вічна голка для примуса – ваш вибір в цих матеріалах. Через дорожнечу можуть виникнути проблеми з пошуком осудної виробника елементів декору з даного матеріалу. Так само деталі фасадної ліпнини з цих матеріалів мають значну вагу. На стадії проектування будинку необхідно врахувати заставні елементи і навантаження, створювані такими архітектурними виробами.

[gdl_gallery title=”fasadnaya-lepnina-iz-mramora-granita-rakushnyaka-foto-opisanie” width=”160″ height=”160″ galid=”1″ ]

Фасадний декор з пінопласту в порівнянні з іншими матеріалами

На сьогоднішній день найбільш затребуваним матеріалом для оформлення фасаду будинку архітектурними елементами є армований машинним методом під фарбування пінопласт, пінополістирол. Це самий універсальний матеріал по співвідношенню цін – якість – довговічність. Пінопласт – по суті полімер на який впливає тільки ультрафіолетове випромінювання. При армуванні і фарбування фасадними фарбами даний вид виробів служить весь термін служби будівлі. Це доведено більш ніж двадцяти річним досвідом застосування даного матеріалу – пінопласту на фасадах будинків. Ми, в свою чергу, маючи більш десяти років досвіду у виробництві архітектурних, фасадних елементів, даємо гарантію на свій продукт 15 років. Більше інформації у нас на сайті тут.

[gdl_gallery title=”fasadnyj-dekor-iz-penoplasta-v-sravnenii-s-drugimi-materialami” width=”160″ height=”160″ galid=”1″ ]