ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » ~ Дерев’яний Сайдинг ~ Вагонка для зовнішньої обробки будинку

~ Дерев’яний Сайдинг ~ Вагонка для зовнішньої обробки будинку

Деревина, мабуть, є самим традиційним видом зовнішнього сайдинга для фасадів будинків. Вона надзвичайно універсальна і доступна в багатьох різних стилях. Кожен стиль гарний і додає відчуття традиційного чарівності в будь-який будинок. Люди люблять дерев’яний сайдинг для свого красивого і природного дизайну.

Найбільш часто використовувані види включають кедр, сосну, ялина і червоне дерево. Ви можете або залишити дерево в природному стані, або пофарбувати, щоб ще більше підігнати його зовнішній вигляд до ваших бажань. Крім типів дерева і кольору ви можете додатково коливатися різними видами профілю в якому деревина застосовується до вашого будинку.

Найбільш поширені профілі для дерев’яного сайдинга включають:

 • один з класичних варіантів – забірний, сарайний тип дерев’яного сайдинга, складається з широких дощок, з’єднаних разом, і рейки, що прибивається на з’єднання двох дощок, щоб закрити зазор, створюючи вертикальний дизайн
 • черепичний тип або внахлест – це довгі тонкі дошки або окремі платини, встановлені горизонтально з невеликим перекриттям.
 • шип – паз. Подібно панелям, верхня частина кожної горизонтально встановленої панелі встановлюється в паз на нижньому краю дошки поверх нього.
 • Вертикальні дошки – серія широких дощок розміщується вертикально з рядом вузьких дощок між ними.
 • Дерев’яний листової сайдинг. Прості листи фанери в обробці зовнішніх стін, зазвичай використовуваних на недорогих будівлях.
 • Блок хаус – імітація зовнішнього вигляду дерев’яного будинку

[su_spacer size=”50″]

Кожен з цих підтипів має свій власний набір плюсів і мінусів. Наприклад, багато людей вважають за краще класичний вид черепиці, але це найдорожчий варіант. Шип – паз найдешевший. Переваги всіх типів це їх ударостійкість, природна краса і майже нескінченна варіація кольорів. Дерево також відносно швидко і легко встановлюється. Це один з кращих варіантів для проектів “своїми руками”, хоча професійна установка також не завадить.

На жаль, деревина не позбавлена ​​своїх недоліків. На додаток до регулярного обслуговування, який вона вимагає, також схильна до пошкодження від термітів, дятлів і гнилі. Витрати на збереження зовнішнього вигляду дерев’яного сайдинга і його захист її від загальних загроз можуть швидко компенсувати і скоротити витрати на установку. Нарешті, деревина не вогнестійка. Це може бути основним вирішальним фактором, якщо ви живете в районі з сухим кліматом, де зазвичай зустрічаються лісові пожежі.

Заборний, сарайний тип дерев’яного сайдинга (вагонки) для облицювання фасаду

Цей тип обробки фасаду будинку дозволяє творчо працювати, оскільки ви можете використовувати дошки різної довжини. Деякі з використовуваних типів деревини – сосна, ялиця, кедр і червоне дерево. Хоча зазвичай використовуваним матеріалом є деревина, також можуть використовуватися штучна деревина і вінілові фасадні панелі під дерево.

Переваги:

 • Це робить будинок більш високим, тому що він зазвичай встановлюється вертикально.
 • Ви можете вибирати між справжнім деревом, вінілом і інженерної деревиною.
 • Дерево легко встановлюється і експлуатується.
 • Ви можете бути творчими і використовувати розмір дерева, який ви віддаєте перевагу. Ви також можете встановлювати панелі по вертикалі або по горизонталі.

[su_spacer size=”50″]

Недоліки:

 • Деревина може гнити або заразитися шкідниками, якщо вони мають низький ступінь обробки.

[su_spacer size=”50″]

Ціна матеріалу:

 • $ 3-5 за м.кв

[su_spacer size=”50″]

Блок Хаус для зовнішньої обробки стін будинку

Блок хаус дозволяє зробити будинок, схожий на справжній дерев’яний або сільський будинок. Це робиться з використанням кипариса, червоного дерева, сосни або кедрових колод. Планки блок хауса повинні бути висушені і оброблені, щоб дати їм більш тривалий термін служби. Вони можуть бути пофарбовані в колір, хоча їх використання в природному стані краще, просто додавши прозоре покриття.

Переваги:

 • Це додає будинку натуральний, сільський вигляд.
 • Зовнішній вигляд блок хауса довговічний, якщо зробити його з використанням високоякісної деревини і при належному обслуговуванні.

[su_spacer size=”50″]

Недоліки:

 • Початкові витрати високі, тому що матеріал дорожче звичайної дерев’яної вагонки, а також вартість обслуговування.
 • Оздоблення блок хаусом вимагає регулярного обслуговування, щоб запобігти зараженню комахами. Тріщини в планках повинні бути запечатані, щоб запобігти розпаду.

[su_spacer size=”50″]

Ціна матеріалу:

 • $ 5-10 за м.кв

[su_spacer size=”50″]

Черепичний тип облицювання фасаду дерев’яним сайдингом (вагонкою)

Облицювальні дерев’яні панелі панелі виготовляються з використанням єдиних дерев’яних блоків, які можуть бути розрізані на різні форми. Машина виконує різання, щоб забезпечити рівномірність і гладкість. Вони встановлюються поверх один одного – внахлест. Деякі з використовуваних типів деревини – червоне дерево і червоний кедр. Облицювальний матеріал цього типу є екологічно чистим і додає будинку зовнішній вигляд старого сільського будинку.

Переваги:

 • облицювальний матеріал додає будинку природний вигляд, який добре поєднується з навколишнім середовищем, такий як водойми і ліси.
 • оздоблення фасаду таким сайдингом коштує дешевше в порівнянні з цеглою і камінням при його такому ж багатому зовнішньому вигляді

[su_spacer size=”50″]

Недоліки:

 • облицювальний матеріал потребує регулярного обслуговування, що включає ущільнення і фарбування, щоб вони не постраждали від погодних умов.
 • схильний до впливу вологи і може утворитися цвіль і мох, якщо його не підтримувати належним чином. Комахи і вітер можуть також пошкодити деревину; вона може
 • еформуватися, скручуватися і тріскатися.

[su_spacer size=”50″]

Горизонтальне облицювання фасаду дерев’яним сайдингом (вагонкою) – сучасний стиль

Зовнішній вигляд виконаний з використанням тонких дерев’яних смуг, розташованих горизонтально, в деяких випадках з використанням шип паза. Дерево допомагає створити сільське почуття для будинку. Деякі з використовуваних типів деревини включають кипарис, сосну, ялицю і ялину.

Переваги:

 • Це додає будинку класичний сільський вигляд і покращує привабливість.
 • Деревина екологічно чиста.
 • Деревина може бути різних текстур і квітів.

[su_spacer size=”50″]

Недоліки:

 • Екстер’єр вимагає регулярного обслуговування, щоб деревина не тріскалася, гнила, деформувалася і не руйнувалася. Фасад слід перефарбовувати або повторно фарбувати кожні три-шість років.
 • Початкові витрати високі, особливо якщо використовувати деревину, таку як червоне дерево і кедр, які вважаються стійкими до гниття.
 • Деревина схильна до пошкодження водою і комахами, якщо їх не обробити належним чином.

[su_spacer size=”50″]

Вертикальне облицювання фасаду дерев’яним сайдингом (вагонкою) – класичний стиль

В цьому випадку дерев’яні смужки розміщуються вертикально, що може допомогти підкреслити висоту будинку. Подібно горизонтальним смугах, вони з’єднуються один з одним за допомогою шип паза. Використовувані лісу – сосна, ялина і кипарис.

переваги:

 • Це додає будинку класичний сільський вигляд і покращує привабливість.
 • Деревина екологічно чиста.
 • Деревина може бути налаштована з використанням плям і фарб.

[su_spacer size=”50″]

недоліки:

 • Екстер’єр вимагає регулярного обслуговування, щоб деревина не тріскалася, гнила, деформувалася і не руйнувалася. Фасад слід перефарбовувати або повторно фарбувати кожні три-шість років.
 • Початкові витрати високі, особливо якщо використовувати ліси, такі як червоне дерево і кедр, які вважаються стійкими до гниття.
 • Деревина схильна до пошкодження водою і комахами, якщо їх не обробити належним чином.

[su_spacer size=”50″]

Штучний дерев’яний сайдинг (вагонка)

Штучний дерев’яний сайдинг (вагонка) виглядає практично точно як справжнє дерево, але він зроблений з композитних матеріалів. На відміну від вінілового або волокнистого цементу з малюнками дерева, в основі штучного дерев’яного сайдинга лежить справжня деревина. Різні волокна і частини об’єднуються для створення автентичного готового продукту.

Основною перевагою штучного дерев’яного сайдинга є наявність справжньої деревини. Він коштує набагато менше, ніж натуральне дерево. Інженерна деревина також може бути проведена під ваші особисті переваги. Він доступний в самих різних стилях, які імітують різні види дерева і кольору. Мало того, що він схожий на справжнє дерево, він також має яскраво виражену текстуру. Іншою перевагою цього матеріалу є його довговічність. Чекайте, що ваша інженерна деревина буде служити як мінімум 20-30 років. Інженерна деревина добре витримує екстремальні температури, вологість, вогонь і комахи. Вона потребує невеликому обслуговуванні.

Єдиний реальний недолік, який слід відзначити, крім того, що інженерна деревина не зовсім реальна, полягає в тому, що ви не можете перефарбувати або відновити її. Колір, який ви спочатку вибираєте, – це колір, який залишиться назавжди, ви не зможете перефарбувати його.