ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Дизайн Дзеркального Житлового Будинку в Граці: фото втілення

Дизайн Дзеркального Житлового Будинку в Граці: фото втілення

Здатність нового будівництва відповідати вже встановленому архітектурному стилю може бути складним завданням для будь-якого архітектора. У той час як одні беруть приклади з оточення, дизайн цього дзеркального житлового будинку в Граці робить зовсім нові стилі в якості спроби продемонструвати рух вперед. Коли архітектурна студія Hope of Glory (HoG Architektur) ввела в експлуатацію житловий будинок на історичній вулиці в Граці, їх підхід був в два рази крутіше, взявши мотиви з минулого роблячи це в сучасній інтерпретації.

Їх житлова будівля розташована в місті Грац, що належить всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і наповнене будівлями епохи Вільгельма. Суворі принципи захисту спадщини продиктували вуличний фасад. Для цього архітектори сприйняли тонкі нюанси історичних будівель, які його оточували і відбили все це за допомогою дзеркальних фасадних панелей.

За допомогою відображення фасад будівлі зображує протилежні фасади, які здаються заломленими, як у калейдоскопі через злегка різного нахилу. Таким чином, нова будівля є парадоксальним ефектом як сильного присутності, так і відсутності там.

Цікаво, що будівля з дзеркальними фасадами має різну кількість поверхів, ніж його сусіди. Архітектори замаскували його в дзеркальні трикутні секції, розбиті на горизонтальні фракції. Крім того, обидва виступають і утоплених вікна були використані для маскування внутрішньої компоновки будівлі.

Характерна пластичність, створена грою світла і тіні на карнизах, які виступають вікнах і оточуючих рамах, а також їх розташування, досягається за рахунок поглинання і продовження цих елементів в пучку дзеркального ефекту. Таким чином з’являється тривимірний вигляд у вигляді злегка похилих трикутних поверхонь, які зв’яжуть різні висоти карниза навколишніх будинків.

Для втілення цієї ідеї фасаду будинку була використана полірована нержавіюча сталь в якості фасадних панелей. В даний час удостоєний нагород проект демонструє глибину майстерності, впроваджену в процес мислення архітектора. Проект розмиває лінії між художньою установкою і житловим простором.