ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Дизайн фасадів будинків з утепленням

Дизайн фасадів будинків з утепленням

В сучасній Україні ощадливі господарі будинків і квартир масово утеплюють стіни. Це робиться з метою енергозбереження та економії коштів на оплату комунальних послуг. Місто, в якому масово проводиться утеплення фасадів – Київ.

Ціна на подібні роботи залежить від площі поверхні і використовуваних матеріалів. Тут дуже багато старих будинків і досить холодний клімат. Щоб не мерзнути взимку, власники квартир утеплюють стіни як зсередини, так і зовні.

Ціни на утеплення фасадів в Києві

Утеплення фасадів пінопластом – відмінний бюджетний варіант. Це матеріал недорогий, легкий, простий у використанні. Для приватного будинку утеплення пінопластом – прекрасне рішення. Через свою легкості пінопласт не вимагає зміцнення фундаменту. Його можна закріпити на фасаді своїми руками. Чи плануєте утеплення фасадів? Ціна за кв м залежить від кількості і товщини використовуваного пінопласту. Один з головних недоліків пінопласту – його горючість. Купуйте матеріал, просочений спеціальною речовиною, що перешкоджає горінню. Це зазначено на маркуванні. Ціна залежить також від обсягу робіт. Якщо ви замовляєте не тільки утеплення, але і облицьовування, а також чистову обробку фасаду, ціна відповідно зростає.

[su_spacer size=”100″]

[column col=”1/2″]

[/column]
[column col=”1/2″]

[/column]

[su_spacer size=”50″]

Утеплення фасадів, стін квартир в Києві виробляють фахівці з висотних робіт. У столиці багато висотних будинків. Нові будинки будують відразу з утепленням стін. А старі будинки мешканцям необхідно утеплювати самостійно. Якщо висота будинку більше десяти поверхів, приклеювання листів пінопласту, штукатурка і фарбування представляють великі труднощі.

Як правильно утеплити будинок

Для підтримування нижнього ряду плит використовується цокольна планка. Вона монтується за допомогою дюбелів. Для закріплення листів мінвати потрібно застосовувати виключно клей, призначений для цього матеріалу.

[su_spacer size=”100″]

[column col=”1/2″]

[/column]
[column col=”1/2″]

[/column]

[su_spacer size=”50″]

Листи мінеральної вати кладуться із зсувом шва, як в цегляній кладці. Потрібно намагатися покласти листи так, щоб між ними не було навіть мінімального зазору. Технологія нанесення клею і закріплення плит мінеральної вати аналогічна робіт з пінопластом. Попадання мікрочастинок матеріалу на шкіру і в ніс викликає неприємні відчуття. При роботі використовуйте міцну закритий одяг і респіратор. Плити закріплюються довгими дюбелями. Ямки від дюбелів необхідно зашпатлевать до приклеювання армуючої сітки. Спочатку укладають центральні плити мінеральної вати. Віконні і дверні отвори утеплюють в останню чергу. Особливість утеплення фасаду залежать від фінальної облицювання. Якщо планується облицювання фасаду сайдингом, то між ним і утеплювачем зазвичай залишають простір для вентиляції. Якщо ж фінальна обробка – штукатурка, то листи армуючої сітки необхідно укладати внахлест шириною не менше десяти сантиметрів.