ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Дизайн рішення для Розумного Будинку: 11 фото з описом

Дизайн рішення для Розумного Будинку: 11 фото з описом

0 Поділись

Розташований в Сучаві, Румунія, розумний будинок Че є енергоефективним двоповерховим будинком, який побудований навколо центрального двору. Він містить сходову клітку і критий газон.

Зовнішня стіна і стеля внутрішнього дворика з подвійним об’ємом повністю засклені. Це дозволяє природному денному світлу максимально проникати в будинок, наскільки це можливо. Натягнута сітка на другому поверсі створює розслаблюючу і грайливу вітальню.

Великий внутрішній дворик | Дизайн рішення для розумного будинку: фото з описом

Красиві фасади | Дизайн рішення для розумного будинку: фото з описом

Енергоефективним будинок Че був розроблений, щоб досягти стандартів пасивного будинку в суворому північному румунському кліматі. Архітектори змогли спроектувати будинок таким чином, щоб зменшити потребу в опаленні і гарячій воді нижче 14 кВт / кв.м / рік.

Великі енергозберігаючі вікна | Дизайн рішення для розумного будинку: фото з описом

Додаткові енергозберігаючі елементи, які використовуються в будинку – це дерев’яні і натуральні ізоляційні матеріали, а також зелений дах і теплоізоляційні вікна.

Існує також система розумного будинку для управління опаленням та електропостачанням.

Стельове скління | Дизайн рішення для розумного будинку: фото з описом

Надходження природного денного світла в чотири рази вище середнього будинку такого розміру – через розміщення і розміру засклених ділянок. Завдяки включенню природного денного світла в дизайн будинку збільшується і пасивний приріст сонячної енергії.

Нестандартна, унікальна енергозберігаюча форма | Дизайн рішення для розумного будинку: фото з описом

Перевернута лінія даху дає максимальний ефект для сонячних батарей, які використовуються для опалення. У той час як зелений дах замінює флору, зайняту поверхнею будинку.

Фасадні панелі для розумного будинку | Дизайн рішення для розумного будинку: фото з описом

Вертикальні кедрові панелі на фасаді змішують конструкцію з навколишнім лісом. Рознесені секції збільшують ефект тіні, які ще більше змішує його з ландшафтом – як і відображення листя в склінні.
Перший поверх | Дизайн рішення для розумного будинку: фото з описом

Перший поверх будинку широко відкритий і не має внутрішніх стін, за винятком тих, що оточують ванну кімнату і технічну кімнату.

Ванна кімната | Дизайн рішення для розумного будинку: фото з описом

Так як ванна кімната закрита від відкритого простору, це одне місце, де використовується яскравий колір. Фушія надає відчуття радості цього утилітарного простору. Тут також енергоефективність на передньому краї, з гарячою водою, отриманої через сонячні теплові колектори і теплової буферний бак.
Тепловий насос | Дизайн рішення для розумного будинку: фото з описом

Тепловий насос для підземних вод зменшує потребу в опаленні, і на більш пізньому етапі на даху будуть встановлені фотоелектричні панелі, щоб забезпечити електричні потреби для повсякденних потреб.

Організація простору | Дизайн рішення для розумного будинку: фото з описом

Головний поверх містить соціальну зону і відкриту сходи в центральному дворі з подвійним простором. Вона призводить до бібліотеки, другий спальні та ванної.

взимку | Дизайн рішення для розумного будинку: фото з описом

Навіть в сувору зиму енергоефективний розумний будинок Че підтримує сильну зв’язок з навколишнім лісом завдяки своєму унікальному використання остеклений. Чи можете ви уявити собі, як красиво і комфортно було б розслабитися в великому приміщенні і спостерігати, як сніг падає в нічному небі? Це повинен бути неймовірний досвід.

0 Поділись