Дизайн Розумного Будинку | фото

Дизайн Розумного Будинку | фото

Як інтелектуальний дизайн впливає на якість вашого повсякденного життя

Розумний дизайн будинку відноситься не тільки до приладів і матеріалів у вашому будинку, але і всьому, що об’єднується, щоб зробити ваш будинок по-справжньому особливим. Схоже, що в наші дні ми можемо робити все завдяки нашим смартфонам, але як ваш будинок структурований навколо вашого повсякденного життя, це дійсно важливо.

Перетворення в розумний будинок може бути складним без плану або мети. Запитай себе; як твій будинок обслуговує ваші потреби і що можна зробити, щоб поліпшити це? Дуже важливо витратити час час і подумати про те, чого ви хочете досягти своїм розумним будинком.

Проект розумний будинок | Розумна квартира | смарт будинок

Де ви проводите більше всього часу в своєму будинку?

Іншими словами, де ви збираєтеся разом, відпочиваєте і развлекаетесь? Для багатьох людей інтелектуальний дизайн будинку включає центральну кімнату, в якій проводиться більшість часу. Кухня – один із прикладів, так само як і сімейна кімната, а також відкритий простір, яке легко виходить зсередини будинку назовні.

Які кімнати ви використовуєте і які ігноруєте?

Ключем до створення більш розумних просторів є визначення того, які кімнати ви дійсно використовуєте, а не ті, які ви повинні мати бо так прийнято. Розумний дизайн фокусується на кімнатах, які є ключовими для повсякденного способу життя, і зосереджений він саме на них. Іноді найпростіший спосіб визначити місця, які ви використовуєте найбільше, – це подивитися на простору, які ви рідко використовуєте. Наприклад великі передпокої або окремі їдальні.

Які варіанти розумного домашнього дизайну включені в ваш список побажань?

Хоча він враховує як ваш будинок побудований і як він переходить з однієї кімнати в іншу – інтелектуальний дизайн також додає розумні пристрої, щоб зробити ваш будинок більш зручним для життя. Деякі з безлічі варіантів, які ви можете вибрати, включають:

  • інтелектуальне освітлення
  • розумні термостати
  • системи сигналізації
  • Безключового системи введення
  • вбудовані динаміки
  • Холодильники й інші прилади

Інтелектуальний підхід до дизайну дозволяє вам перетворити будинок в більш розумне простір. Це допомагає зробити більш безпечний, більш ефективний будинок, коли ви прислухаєтеся до своїх реальним щоденним потребам. Розумний домашній дизайн фокусується на функції без необхідності жертвувати формою. Незалежно від того, яку інтелектуальну техніку ви вибираєте або на яких кімнатах ви хочете зосередиться більше – цей підхід налаштований на ваш спосіб життя. Насправді у вас може бути менше того, що ви не використовуєте, і більше місця для кімнат, в яких ви дійсно живете? З розумним домашнім дизайном ваш будинок змусить вас відчути себе у відпустці кожен день в році.