ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Дверні Ручки для Вхідних Дверей ►► 4+ простих правила підбору

Дверні Ручки для Вхідних Дверей ►► 4+ простих правила підбору

Перше враження, яке створюється про ваш заклад чи оселю – це вхідні двері. Перший дотик, який запам’ятається – це дверна ручка.

Важливо їх правильно поєднати так, щоб вони доповнювали одне одного, виглядали гармонійно, як одне ціле. По-перше, варто звернути увагу на колір. Наприклад, якщо у вас світлі двері, не радимо обирати надто контрастні ручки. Гармонійно та на них будуть виглядати моделі таких кольорів: білий, хром, хром полірований, хром матовий, золотий титан, нікель матовий. Можна поекспериментувати також із золотом, бронзою, латунню, якщо ви любите екстравагантні поєднання. І тільки тоді, коли ваші двері виконані у класичному стилі.

Для чорних, коричневих, сірих дверей слід обирати темні дверні ручки для вхідних дверей. Тоді вони виглядатимуть по-особливому та гармонійно. Це може бути колір: титан, чорний чи чорний матовий, тут варто вже звернути увагу на фактуру.

Для власників яскравих нетрадиційних дверей, радимо обирати ручки з інсертами, які можна підібрати під колір. Також існують моделі з різнокольоровими сілконами, вони мають основу універсального кольору нержавійки,що зручно і практично.

По-друге, функціональність, для вхідних дверей вона ще більше важливіша, ніж для міжкімнатних, адже тут важлива безпека та надійний захист. Додайте до дверей замок, який зможе надійно оберігати. Ручку, яка виконуватиме велику кількість циклів, та буде стійкою до атмосферних впливів, а головне – приємною на дотик та стильною. Дотягувач, що забезпечить комфортне закривання і допоможе самостійно впоратись з дверима гостям із особливими потребами. Дверні петлі, що здатні витримати будь-яке навантаження полотна. Звичайно ж і вічко, його важливо підібрати під колір всієї фурнітури.

По-третє, важливе значення має також матеріал виготовлення. Так як зовнішні двері мають найбільший вплив перепадів температур при експлуатації, адже назовні може бути  – 20°C, а у середині приміщення +25°C чи влітку близько +30°C. Найбільш практичним матеріалом є нержавійка, але латунні дверні ручки для вхідних дверей дають нам величезну кількість форм та стилів, які можна підібрати під зовнішнє оздоблення усього будинку.

По-четверте, встановлення. Дуже вдало виглядають двері від виробників, що по замовчуванню ставлять фурнітуру на виробництві. Це також забезпечує і гарантійні виконання. Тому у разі непередбачуваної ситуації гарантію несе виробник. Якщо ж вирішили все таки встановити самі, то обирайте такі дверні ручки для вхідних дверей, які підійдуть для розміру вашого дверного полотна. Легко монтуються і не потребують надмірного догляду. Для вхідних дверей це є важливою складовою.

Встановлюйте для своїх дверей лише найкраще і в цьому вам зможе допомогти компанія EuroЗамок, яка вже понад двадцять років займається реалізацією ексклюзивної фурнітури від провідних європейських виробників. Обирайте якість, адже це ознака найвищої степені гостинності.