ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Двокольорова Кухня ~ 35+ фото рішень дизайну кухні з двоколірними фасадами

Двокольорова Кухня ~ 35+ фото рішень дизайну кухні з двоколірними фасадами

0 Поділись

Незалежно від того, переробляєте ви свою кухню або просто хочете взяти нові ідеї для майбутнього будинку – у нас є деякі унікальні дизайни, якими ми з радістю поділимося.

Ці 35 варіантів кухні з двоколірними фасадами шаф допоможуть вам створити ваше улюблене місце в будинку з сучасним стилем і оригінальною деталізацією. Переконайтеся в цьому!

Двоколірні кухні класика | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Перший варіант на морську тему. Білий верх, глибокий синій низ, і між ними є мармурові стільниці … ми любимо цю морську атмосферу.

Дизайн кухні темний низ світлий верх | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Ось більш мужня комбінація кольорів на сучасній кухні з її графітовими темними фасадами внизу і приладами з нержавіючої сталі. Білі шафи вгорі надають їй яскравість світла.

Кухня коричневий низ світлий верх | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Чудово, як темно коричневі шафи центрального остова роблять візуальний акцент в цьому білому кухонному просторі. У загальному дизайні кухні є сучасний і стильний елемент.

Кухонний гарнітур темний низ світлий верх

Тут є легкий і романтичний кухонний гарнітур, який всім підійде. Світлий верх візуально додає максимум простору, а темний низ створює крутий шарм.

Кухня низ дерево верх глянець | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Ця кухня в темних тонах трохи більш традиційна по дизайну, тому переконайтеся, що у вас є достатньо освітлення в такому варіанті.

Двоколірні фасади кухні | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Для тих, хто любить трохи жіночності та універсальності всередині своєї кухні, цей двоколірний дизайн фасадів кухні може бути саме для вас. У цьому просторі так само трохи вантажного, котеджного куточка.
Кухні з двоколірними фасадами | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Цей кремовий і вицвілий синій колір виглядають просто шикарно. У пошарпаної шикарною поверхні також є дуже чиста, сучасна атмосфера, яка працює для більш сучасних ідей кухні з двоколірними фасадами.

Кухня темний верх світлий низ | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Якщо вам потрібна кухня для великої родини в немаленькому просторі – варіант кремових фасадів із зеленою окантовкою може допомогти структурувати велику площу вашої кухні.

Дизайн кухні білий верх темний низ | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

У просторі є королівське, сучасне почуття, і нам подобається його яскравість і ілюзія розширення стін, яку дає білий колір.
Сучасна Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Ця супер-шикарна сучасна кухня наповнена енергією. Двоколірні шафи дійсно роблять її унікальною завдяки поєднанню бурхливого синього з хрусткими білими.

Кухня білий верх дерев'яний низ | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Магічні світло зелені фасади шаф в парі з білими, мармуром і навіть чудовим золотими ручками створюють цей розкішний дизайн кухні.

Кухня низ венге верх світлий | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Для тих, хто дійсно любить сучасні або більш футуристичні проекти – кухня, яка вас надихне. Натуральне дерево в парі з суворими кремовими акцентами на шикарній кухонних меблів.
Темний і світлий низ в поєднанні з білим мармуром | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Ось ще один розкішний дизайн кухні, який може викликати у вас захоплення. На цій кухні так багато чудових квітів і текстур – темний і світлий низ в поєднанні з білим мармуром.

Двоколірний фасад кухонних шаф | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Це інший вид двоколірного фасаду кухонних шаф, який може вам сподобатися. Тонкий, романтичний і розслабляючий дизайн – це те, що більшість з нас хоче, коли справа доходить до нашого кухні.

Синій низ білий верх | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Ще один синьо-білий варіант дизайну кухні. Знову ж, білий колір робить простір більшим, а глибокі сині шафи внизу надають йому сміливе багатство.
Кухня білий верх низ під дерево | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Це ретро-натхненне, простір хіпстера, темні дерев’яні шафи внизу і ультрасучасні білі зверху – можуть викликати у вас масу спогадів з дитинства. І не забудьте про чудовий мармуровий острів посередині!

Зелений низ білий верх | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Якщо у вас більш природний і органічний стиль, тоді ви можете захотіти додати зелений колір до своєї кухні. Цей дизайн простий і чистий, але персоналізований унікальним способом – відтінком кольору.

Кухня низ венге верх світлий | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Низ венге, верх світлий – це завжди класика, в тому числі і на кухні. Особливо коли підлогу оформлений в тих же тонах. Додайте трохи жовтого кольору, і у вас є весела і позачасова кухня.
Бірюзовий низ світлий білий верх | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Цей дизайн кухні трохи більш сучасний з чудовою комбінацією фасадів. Скляні вставки вгорі допоможуть знайти потрібні вам страви, а на чорній стільниці вам буде приємно на них що-небудь приготувати

Кухня білий верх дерев'яний низ | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Тут у нас є більш складний і більш традиційний дизайн. Контраст бежевого острова і темних дерев’яних шаф, що обрамляють його – дуже характерний для такої стилістики.

Дизайн кухні в коричневих тонах | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

І тепер ми бачимо більш незавершений, більш простий кухонний дизайн. Двоколірні шафи прекрасні, і цей вибір ще більш унікальний завдяки поєднанню сільського стилю і сучасної привабливості.

Кухня білий верх дерев'яний низ | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Це ще один відмінний приклад поєднання традиційного стилю фасадів шаф з поп-рустиком. Тут є більш мужнє почуття і ноти індустріалізму.
Темно синій низ на тлі сірої стіни | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Не кожна кухня повинна бути пофарбована в білий колір. Ви можете застосувати більш приглушені відтінки, коли у вас є освітлення, яке допомагає розширити простір. Подивіться на це натуральне – легке дерево в поєднанні з соковитим і багатим відтінком деревного вугілля.

Кухні в бежево коричневих тонах | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Пастельні кольори шаф добре поєднуються в різних стилях з іншими квітами. Тут ви можете побачити, що він дуже добре поєднується з традиційно оформленої кухнею і більш сучасним центральним островом.

Острів з бірюзовими фасадами на тлі білої кухні | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Простір повно особистості з його бірюзовими острівними шафами, але також має величезну функціональність в своїй просторій атмосфері.

Світло зелена кухня з темної стільницею | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Наступний дизайн кухні – це ще один простір, що має більш чоловічі риси. Темна деревина, невеликі сірі і більш глибокі точені стільниці об’єднуються, щоб створити щось більш шикарне і мужнє.
Кухня в біло коричневому кольорі фото | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Шоколад і білий колір можуть мати таке ж класичне враження, як і чорно-біла пара. Він поза часом і працює як в традиційних, так і в більш сучасних умовах.

Кухня білий верх дерев'яний низ | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Ось ще один двоколірний дизайн, який трохи складніше, ніж просто фасади кухонних шаф різного кольору. Ця кухня заповнена масою місць для зберігання, але благодяря складного застосування двох відтінків кольорів простір не виглядає занадто захаращені.

Червоний фартух для білої кухні | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Ця кухня поєднується з двома різними типами шаф – шикарним білим внизу, і якщо ви помітите, засклені полиці вгорі. Це більш просунутий спосіб забезпечення зберігання в просторі. Червоний фартух – головний елемент, що притягає погляд.

Кухня двох тонів | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Солодка і чарівна, ця маленька кухня посипана піском двох тонів. Білий дає настрій, а блюз допомагає створити це пляжне відчуття.
Фартух для біло-коричневій кухні | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Більш сучасна кухня з чистими лініями. Як вони змішуються з більш текстурованою, темною обробкою деревини внизу і з боків – просто красиво.

Поєднання блакитного і зеленого кольору на фасадах кухні | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

І якщо ви не боїтеся кольору – ця кухня та, яку вам потрібно залишити на замітку. Поєднання блакитного і зелені захоплююче створює більший простір.

Низ з текстурою дерева верх синій | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Ця кухня виділяється текстурою, яка робить її набагато більш цікавою, ніж ми звикли. Це прекрасне поєднання старих і нових стилів, що робить його ще одним дуже цікавим способом прикрасити або відремонтувати.
Відтінки салатового кольору | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Для любителів яскравого кольору у нас є ще один варіант, на який ви можете поглянути. Це більш природна комбінація салатових кольорів створює абсолютно спокійне місце для приготування вечерь.

Блакитний низ білий верх техніка з нержавійки | Двокольорова Кухня: фото, приклади, дизайн

Ця синьо-біла комбінація шаф має таке свіже і чарівне відчуття, що ваша сім’я і гості будуть в непритомності. Він яскравий і підходить для такого приємного місця в будинку.

0 Поділись