ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Дизайн Офісу в Сучасному Стилі | Китайський креатив облаштування 850 м² простору

Дизайн Офісу в Сучасному Стилі | Китайський креатив облаштування 850 м² простору

Дизайн офісу в сучасному стилі фото

Кому, як не китайцям вдається створити комфортні умови для співробітників, продуктивність яких перевищує показники в усьому світі. Багато хто думає, що робоче місце повинно бути з гарним ремонтом, яскравою обробкою. Дизайн офісу в сучасному стилі – це зовсім інший простір.

Стиль офісу «день-ніч»

Архітектори даного проекту вирішили піти проти правил обробки і повністю змінити сприйняття робочої зони. Це середовище проживання, в якій можна максимально сконцентруватися на важливих питаннях, справах, і знайти затишний куточок для усамітнення.

Архітектори AD ARCHITECTURE
Площа850 m2

Велика площа позбавлена традиційних перегородок, декору, що розширило приміщення. У дизайні використані нові композиції матеріалів – темні і світлі в холодних відтінках.

Цементну підлогу, чорні і темно-коричневі стіни, сталеві пластини додають офісу силу, стриманість, що виглядає дуже нетипово. Працівники не відволікають увагу на занадто помітну обробку, а насолоджуються первісної текстурою стали, заліза. Це сутність сили і краси в первісному свідомості. А для офісного штату – відмінна мотивація до зростання і самореалізації. Прості лінії, геометричні форми ідеально підкреслюють неординарну задумку.

Поділ офісу на зони

Представлений дизайн офісу в сучасному стилі, фото якого дає можливість оцінити його оригінальність, розділений на функціональні зони. Крім безпосередньо робочого місця, в приміщенні є інші зони.

Компактний лофт вміщує абстрактні фігури, цікаві форми, увігнуті стіни. Площа відкрита для бесід з колегами, роздумів над робочими моментами, народження нових задумів. Простір відкрито і вільно, тут немає різних меблів, стільців, досить просто стати біля панорамного вікна і зануритися в медитацію.

Для працівників передбачено окреме приміщення для дозвілля, де можна вдосконалити концентрацію уваги в настільному тенісі. Таке планування ідеально поєднує роботу і відпочинок персоналу. Для людини потрібно це простір, щоб розвантажувати думки і наповнювати їх новими ідеями.

Освітлення для комфортної роботи

Для створення комфортної атмосфери, працівникові потрібна достатня кількість освітлення. Первісна структура будівлі зберегла великі вікна, які гармоніюють з робочим столом. Сонячне світло дає потрібну кількість освітлення, без потреби встановлювати об’ємні люстри, люмінесцентні лампи.

Смуги освітлення встановлені в кожному приміщенні, формуючи окремі модельні площині на порожньому стелі. Тут проглядається урбаністичний стиль дизайну, ідеально вписується в ідею офісу. Світло простий лампи падає прямо на робочий стіл, а відсутність прикрас приладів відповідає всій тематика простору.

Художній стиль офісу

Незважаючи на грубість і холодний тон колірної гами обробки, в дизайні існує зв’язок між м’якістю і художньою культурою. Статуя людини, кулі з дроту, переплетені проводи відкривають індивідуальний характер і підхід в оформленні простору. Тут відбувається генерація ідей, що дозволяє працівникам відкривати нові грані ділових рішень.

Для кого-то дизайн офісу в сучасному стилі даного проекту буде здаватися просто божевільним. Насправді, якщо придивитися до деталей і оцінити облаштування робочих місць і зони відпочинку, то можна зробити висновок – китайці створили ідеальне місце для просунутого працівника.