ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Дзеркальна зона відпочинку – Приголомшливий органічний дизайн місця загального користування: фото

Дзеркальна зона відпочинку – Приголомшливий органічний дизайн місця загального користування: фото

Уздовж одного з 18 маршрутів руху по мальовничому норвезькому ландшафту знаходиться зона відпочинку Буккекерка. Конструкція має дзеркальний геометричний дизайн, органічно що імітує місцеві скельні освіти цього району.

18 маршрутів надають перехожим можливість поглянути на природні пам’ятки регіону. Маршрут Андо слід за береговою лінією повз історичної породи Бохкекарді. Гірське формування захищено як культурну пам’ятку саамського народу – корінні народи, які займають невеликі райони Північної Європи. Місце використовується як відкрита церква; залучаючи людей в область, яка колись використовувалася як природний вівтар, де давалися дари богам.

Об’єкт має крутий схил гори на схід і море на захід і настільки ж приголомшливий краєвид на півночі. У всіх напрямках зона відпочинку оточена чудовим ландшафтом, який сильно вплинув на матеріали, вибрані для його дизайну.

Скелясті гори втілені в бетонних поверхнях. Атмосферостійке, сталеве облицювання застосоване як акцентне оздоблювання будівлі. Архітектори обрали дзеркальні металеві панелі, щоб відобразити вигляд навколишнього середовища, одночасно надаючи конфіденційність. Суворі геометричні форми бетонних фасадів плавно зливаються з навколишнім ландшафтом, грайливо взаємодіючи з ним.

Цікаво, що проект Norwegian Scenic Routes включає в себе ряд архітектурних чудес, які служать ще одним привабливим елементом для потенційних відвідувачів. Кондиціонування загальних частіше фінансуються державою і зазвичай не мають доброго архітектурного дизайну. Норвегія цінує свій природний ландшафт і ще раз демонструє прихильність культурі, надаючи зони відпочинку, настільки ж привабливі, як і ландшафт, в якому вони проживають.