ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Дзеркальний Фасад Будинку з Нержавіючої Сталі на фото музею в Новій Зеландії

Дзеркальний Фасад Будинку з Нержавіючої Сталі на фото музею в Новій Зеландії

Музей Льон Лай в Новій Зеландії має повністю дзеркальний фасад будівлі з нержавіючої сталі. Художник Льон Лай був відомий своїми мультимедійними та кінетичними творами мистецтва, які з успіхом застосовані в зовнішньому дизайні музею. Дзеркальні властивості зовнішнього вигляду будівлі були створені з використанням місцевої стали, змонтованої для створення хвилястою конструкції.

Мерехтливий, що переливається колонадний фасад, виготовлений з використанням нержавіючої сталі і місцевий камінь Таранаки – пов’язує інновації Лайя в області кінетики і світла, а також індустріальні інновації в регіоні.

Дизайнери створили серію розривів по всьому фасаду, щоб світло проникав всередину. Інтер’єр імітує плинність зовнішнього вигляду, але з бетону. Бетонні складки створюють взаємодія як з світлом, так і з тінню – ще одна кінетична ода для художника.

Світло проникає всередину через отвори в колонаді і створюють рухомі світлові візерунки в інтер’єрі.

Долаючи розрив між мистецтвом і архітектурою, в будівлі є ряд відкритих порожнин, з’єднаних рампами і мостами. Мінімалістичний характер інтер’єру з його виключно високими стелями створює унікальну відкритість простору і дозволяє виділити мистецтво без відволікання уваги.