ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Екологічний Розумний Дім з Дистанційним Управлінням

Екологічний Розумний Дім з Дистанційним Управлінням

Десять років тому, якби хтось згадав будинок, який можна було б регулювати за допомогою дистанційного управління, ми б подумали, що вони відносяться до деякого футуристичному науково-фантастичного фільму. Цей екологічний Розумний Дім доводить, що майбутнє прийшло – по крайней мере, в тому, що стосується домашнього дизайну.

Завдяки всеосяжній системі, яка управляє сонячною системою, системами опалення та охолодження будівлі – цей чудовий «розумний будинок» може виглядати як щось з футуристичного фільму, але він дуже реальний – і це ідеальний приклад того, що сучасна домашня архітектура може бути втілена в життя.

Будинок побудований на околиці села в північній Голландії, об’єднує сучасні технології з природними екологічно чистими матеріалами для створення ефективного і безпечного житлового простору, а також зручного управління ім.

Хоча мета у створенні будинку було побудувати будинок з нульовим споживанням енергії ззовні, яке могло б відповідати сучасним потребам в способі життя, в будинку також втілюється повагу до екологічного здоров’я. Це будинок, який може змінюватися і рости в міру зміни сім’ї.

Спальні та офісні приміщення розташовані в задній частині будинку, де лісиста місцевість поблизу забезпечує природне усамітнення і тишу. Навпаки, в житлових приміщеннях є великі вікна, які забезпечують панорамний вид на полярний пейзаж і дають приголомшливе кількість природного світла.

Вікна зроблені з тонованого скла, що дозволяє денного потоку заливати інтер’єр, але також зберігати конфіденційність коли це потрібно.

Сонячні панелі встановлюються на даху у задній частині будинку, а зібрана енергія контролює електричні системи будинку. Пасивні сонячні аспекти були включені в будівництво будівлі, оскільки сонячне світло забезпечує як світло, так і теплоту.

Природна гіпсова штукатурка, що покриває стіни і стелі, працює разом з стінами з глинистого цегли, щоб підтримувати постійну внутрішню температуру і клімат. Насос для повітря і води також є ключовим моментом – цей насос збирає відпрацьоване тепло і розподіляє його по всьому будинку, забезпечуючи тепло в зимовий час і охолоджуючи в спекотні місяці.

Дерев’яні решітки на даху і фасаді також служать подвійної мети створення тіней і забезпечення прорізів для додаткових вікон у ванній і кухонних приміщеннях.