ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Фартух для Кухні ~ 11+ Ідей дизайну кухонного фартуха власноручь: фото, рішення

Фартух для Кухні ~ 11+ Ідей дизайну кухонного фартуха власноручь: фото, рішення

Незалежно від того, сучасна чи ваша кухня мрії, традиційна або шикарна – фартух для кухні може мати величезне значення. Ідея полягає в тому, щоб оживити простір, зберігаючи при цьому основну естетику, раніше запроваджену в кухонному просторі. Незалежно від того, чи віддаєте перевагу ви плитку або пластик – ці ідеї кухонного фартуха обов’язково надихнуть вас.

Глянцевий чорний кухонний фартух з плитки

Темний колір повертається з подвоєною силою. Сучасний, гострий – особливо в нетрадиційному просторі, такому як кухня. Так, ми бачили чорну техніку, але чи бачили ми, що глянцеві темні плитки займають простір кухонного фартуха? Глянцевий темна плитка може істотно змінити зовнішній вигляд вашої кухні – від солодких і традиційних до модних і сучасних відтінків стилю.

Глянцевий сірий – один з найлегших відтінків, які можна вбудувати в вашу кухню через його нейтральності. Якщо ви віддаєте перевагу бежеву кухню, але хочете додати трохи кольору, це ідеальний спосіб зробити це. Викладання ялинкою з білими швами додає складності простору кухонного фартуха.

Металеві відтінки досить популярні в кухонному просторі. Однак багато хто буде розглядати металеві відтінки як кольори акценту замість основних відтінків. Додайте глянсову темну дзеркальну мозаїку на вашому кухонному фартусі і отримаєте модний, сучасний вигляд.

Мармуровий фартух для кухні

Мармур – це матеріал застосовується на більшості кухонь. Він може використовуватися в різних областях – від кухонних стільниць до кухонних островів, для нього завжди знайдеться місце. Якщо у вас вже є біла кухня, але ви хочете додати трохи текстури, використовуючи золотий текстурований мармур. Дуже поширене застосування пластикових фартухів з імітацією мармуру.

Морські кольорові акценти

Морська тема на кухні не тільки весела і шикарна, але і відмінний спосіб додати акцент кольору, не показавши себе недоречним. Зазвичай використовує м’які відтінки синього, які вже доповнюють інші існуючі на кухні відтінки кольору. З’єднайте його з відтінками не зовсім білого, бежевого або сірого для цього морського дизайну.

Білі кольори кухонних фартухів з темними швами

Коли ми бачимо темну затірку плиткових швів, наші перші думки можуть бути – повинні бути білими або їх потрібно вимити. але погодьтеся – темні шви додають сучасний вигляд до класичної кухні. Контраст між яскравими білими плитками зробить темний шов темніше і дасть сучасний шарм таким простим способом.

Кухонні фартухи з імітацією каменю

Замість того, щоб додати цегляну стіну на кухню, додайте плитку під камінь або цегла. Це заощадить вам не тільки час, а й гроші. Оздоблення цегла додасть елегантну, і в той же час сучасну атмосферу в стилі лофт для вашої кухні.

Дзеркальні кухонні фартухи

Дзеркальні плитки для кухонних фартухів є фаворитом через те, наскільки вони шикарні. Вони приносять задоволення від своїх незліченних відображень. Якщо ви хочете, щоб дзеркальний фартух був в центрі уваги кімнати – обрамити його простим оформленням.

Фартух для класичної кухні

З року в рік квіткові малюнки на плитці користуються чималим попитом. У кухні є щось жіноче, але класичне в квітковому принте. Дизайн працює з печаткою, яка не переобтяжена відтінками кольору які у вас вже є. Нагадування пічних кахлів кому то може нагадати дитинство у бабусі.

Кухонний фартух з плитковим малюнком “шеврон”

Chevron – ще один приклад, який відмінно працює на кухні. Це класичний, але веселий варіант, який надає атмосфері кухні більше сучасності. Ви можете додати його в яскравому кольорі, або в нейтральному відтінку для більш м’якого поєднання. Розгляньте можливість використання відтінків сірого для вашого шевронного малюнка.

Кухонні фартухи з великої плитки

Великі глянцеві плитки додають до кухні античний блиск. Є щось, що змушує вас почувати, що ви вдома, коли бачите величезні скляні плитки. Використовуйте це в своїх інтересах і додайте їх на кухню в веселих кольорах. Ви навіть можете змішати або зіставити кілька відтінків разом, щоб створити унікальний візерунок.