ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Фасад Будинку з Бруса

Фасад Будинку з Бруса

Для прихильників екологічно чистих матеріалів в побудові, оформленні будинку припаде до душі натуральне дерево і його імітація. Якщо ви цінуєте природність, простоту, граціозність фактур і відтінків дерева, тоді вашого будинку виразно підійде фасад в дерев’яному стилі. Перейдемо до основних видів подібної облицювання.

Використання вагонки для оформлення стін

Вагонка – деревні або ПВХ дошки, якими прийнято обшивати стіни. Натуральна вагонка виконується з цільного шматка дерева. Заготівлю обробляють спеціальним засобом від шкідників, розсихання, стійкості до пожеж і вологи.

Що стосується ПВХ вагонки, то вона є більш бюджетної для покупця. Матеріал здатний ідеально імітувати фактуру дерева, виконуватися в абсолютно будь-якому заданому кольорі. Такий варіант прийнято використовувати як для облицювання фасаду, так і внутрішніх стін в приміщенні.

Можна відзначити наступні переваги вагонки:

  • Довговічний і міцний матеріал.
  • Вважається найбільш простий в установці.
  • На натуральній вагонке можливо використовувати лакофарбові, тонувальні кошти.
  • Установка вагонки передбачає наявність вентильованих каналів. Це виключає утворення конденсату між стіною і зовнішньої облицюванням.

container-1 wp-block-group”>
container“>

Оформлення фасаду блок-хаусом

Фасади одноповерхових будинків, а також котеджів в кілька поверхів сьогодні популярно оформляти блок-хаусом. Це вид дощок для обшивки стін, які імітують зріз масивних оциліндровочний колод. За допомогою блок-хауса можливо зробити фасад більш міцним, а візуально надійним.

Найпоширенішим матеріалом є деревина з сосни або їли. Кедр, липа, осика, модрина створюють виключно елегантну фактуру фасаду. Ідеальні форми блок-хауса досягаються за допомогою камерної сушки деревини. Це дозволяє зробити матеріал дуже міцним, походимо на престижні і дорогі оциліндрувальні зруби.

Фасад з планкою

Планкен – дошка, що має косі профілі. За допомогою неї можна досягти максимальної естетичності і сучасності в оформленні фасаду. Ідеально рівна, гладка поверхня – особливості дошки планки. Це відмінний обробний матеріал, який є особливо стійким до негативного впливу навколишнього середовища. Зовні будинок буде виглядати по-європейськи оригінально і стримано, буде створюватися враження благополуччя власника.

Сайдинг – популярна тенденція в будівельній практиці

Панелі можуть виконуватися з натуральної деревини, так і ПВХ, який з високою точністю повторює фактуру і колір дерева. Сайдинг дуже легкий в установці, за рахунок наявності спеціальних з’єднань на кожній стороні.

[su_spacer size=”200″]