ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Фасад Хай Тек Будинку ~ Химерні форми будови для сучасного покоління

Фасад Хай Тек Будинку ~ Химерні форми будови для сучасного покоління

фасад будинку в стилі хай тек

Слово «хай тек» означає високі технології. Цей напрямок стилю почали активно застосовувати не тільки в обробці інтер’єру, але і зовнішньої частини будівлі. Облаштований фасад хай тек будинку неможливо сплутати з іншим стилем. Він відрізняється по виду, вибору матеріалів, форм.

оздоблення фасаду будинку хай тек

Побудоване житло в Португалії від Henrique Soares Pinheiro стало зразком сучасності і не типовості споруди. Будинок з просторими формами, відсутністю складної обробки представляє собою конструкцію з декількох блоків. Прямі лінії і строгість кожного квадратного метра ідеально підходять для місцевості.

Архsтектори Henrique Soares Pinheiro
Фото Nelson Garrido

Особливості оздоблення фасаду

фасади будинків хай тек фото

Найпопулярнішим матеріалом для облицювання фасаду хай тек будинку є монолітні залізобетонні плити і керамічні плити. Вони створюють цілісну конструкцію будівлі темного кольору, що характеризує обраний стиль. До основних характеристик зовнішньої частини відносять:

  • Відсутність архітектурних деталей;
  • Холодна палітра кольорів;
  • Використання бетону і дерева для облицювання;
  • Мінімум вікон, наявність тільки в одній частині будинку панорамного скління.

Невеликий будинок можна охарактеризувати як функціональний, зручний, практичний і елегантний. Ще одна особливість споруди – плоска покрівля з невеликим ухилом, що робить акцент на формах. Комбінування різних кутів дозволяє виділити певну зону – вітальню, веранду, спальню.

В даному проекті є багато цікавих деталей – в навісі зроблено круглий отвір, спеціально для освітлення декоративного дерева.

Принципова простота фасаду

Фасад будинку в стилі хай тек використовує в екстер’єрі багато скла. У поєднанні з темним і холодним бетоном, така композиція наповнює приміщення теплом і світлом. Палітра панорамного скління простягається по всій лінії другого поверху, створюючи просто чудовий вигляд. Щоб будова дійсно відповідало обраному модному стилю, архітектор використовував поєднання кількох кольорів і матеріалів.

оздоблення фасаду будинку в стилі хай тек

Поглиблення де знаходиться вхідні двері, повністю оброблено дерев’яними брусами. Родзинкою проекту є злита обробка двері, яку неможливо відразу побачити на загальному тлі стіни. З напільного підсвічуванням такий тандем виглядати виграшно і презентабельно. В облицюванні відсутні декоративні елементи, як це прийнято в інших стилях. Будинок має космічний вигляд, побачивши його один раз, запам’ятаєш назавжди.

Кожна зона фасаду оброблена різним дизайном. Сторона, де розташований гараж, має чорний колір, частина будинку з житловими кімнатами виконана в сірому кольорі. Це класичний підхід для стилю хай тек, що втілює раціональність і елегантність.

Шляхетний вид ультрамодного будинку

Фасад будівлі виглядає дещо химерно. Довгаста частина спальних кімнат має ідеально рівні лінії. Стиль не терпить шорсткостей, нерівностей, опуклостей. Тому зовні ми бачимо чіткість в кожному блоці. Шляхетний сірий колір гармонує з рослинністю навколо двору.

Порада! Химерні форми – це не тільки естетичні спонукання стилю. Власник будинку має відчувати себе комфортно в житло і сприймати конструкцію з її особливостями. Для цього слід вибрати конкретну практичну мету оформлення фасаду.

Відкрита частина веранди може в один момент сховатися від очей сусідів за допомогою металевої рольставні, яка швидко складається і практично непомітна.

Освітлення фасаду – головна вимога стилю

Фасад хай тек будинку буде виглядати завершеним і грамотно спроектованих, якщо правильно встановлено зовнішнє освітлення. Так як зовнішня частина позбавлена від декору, яскравих фарб, фактура будови підкреслюється за допомогою світла. Яскраві блиски світла на металі і бетоні переливаються відтінками, надаючи благородство зовнішнім виглядом. Для освітлення обрані тільки сучасні світильники, традиційних ліхтарів тут немає.

У стилі хай тек витриманий кожну ділянку будівлі. Фасад повністю гармонує з зеленими насадженнями, галькою на стежці, такими ж цікавими формами дерев. Для молодих людей, які активно рухаються вперед в ногу з новими технологіями, такий будинок стане мрією і втіленням простоти і свободи.