ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Кращі Фасади Одноповерхових Будинків з Мансардою

Кращі Фасади Одноповерхових Будинків з Мансардою

 • 10 min read
8 Поділись

Фасад будинку – це затишок, тепло і краса вашого житла. А ще – показник статусу. Сьогодні існує величезна кількість варіантів обробки фасаду. Вибрати найбільш відповідний – і ваш будинок стане осередком тепла і затишку для вас і вашої родини.

Кращі Фасади Одноповерхових Будинків з Мансардою: 43+ фото

Варіанти обробки

Фасади одноповерхових будинків, дизайн яких вам подобається, відбуваються різними способами:

 • декоративною штукатуркою;
 • облицювальною цеглою;
 • фасадними блоками (касетами);
 • плитами з керамограніта;
 • сайдингом.

Кожен з цих способів має свої переваги.

Фасади одноповерхових будинків, фото

Як зробити будинок унікальним

Фасади одноповерхових будинків з мансардою мають необмежені дизайнерські можливості. Їх можна прикрасити по-різному. Основний і мансардний поверх можна декорувати в єдиному стилі або в різних. Чудово виглядає оздоблення з натуральних матеріалів. Наприклад, з дерева або дикого каменю. Щодо недорогим варіантом стане облицьовування штукатуркою або сайдингом.

Облицювання фасаду одноповерхового будинку клінкерною плиткою в поєднанні з обробкою зовнішніх стін архітектурної ліпниною в класичному стилі

Хочете скомпонувати натуральні матеріали? Декорують основний поверх каменем, а мансардний – дерев’яними панелями. Дотримуйтесь єдність колірної гами. Важливо пам’ятати, що горницю повинен виглядати візуально легше, ніж нижні поверхи.

Фасади одноповерхових будинків дизайн

Хочете здешевити монтаж покрівельних конструкцій і заощадити на матеріалах? Вихід є – фасади одноповерхових будинків з мансардою. Фото таких котеджів привертають увагу елегантністю і красою. Прекрасно виглядає прозора мансарда, змонтована з скляних панелей.

Кращі Фасади Одноповерхових Будинків з Мансардою: 43+ фото

Такі приміщення відмінно освітлені і забезпечують організм корисними для здоров’я дозами ультрафіолету. Вам ніколи не набридне вид постійно мінливого неба над головою. Мансарди часто доповнюються балконом або терасою.

Фасади одноповерхових будинків з цегли
Фасади одноповерхових будинків фото короїд

Фасади одноповерхових будинків з терасою найчастіше можна зустріти в передмісті або південних регіонах, де тепла погода переважає. Тераса зазвичай розташована в протилежному боці від центрального входу. На терасу веде окремий вхід з кімнати або кухні. Іноді це відкрите приміщення має вигляд розширеного ганку. В цьому випадку тераса розташована біля головного входу.

Фасади одноповерхових будинків з мансардою фото

Послуги з облицювання фасадів цеглою

Фасади одноповерхових будинків з цегли відмінно виглядають і вважаються екологічно чистими. Цегла забезпечує тепло, вентиляцію і не запалюється. Це міцний, надійний і довговічний матеріал. Цегла не пропускає воду, відмінно переносить як мороз, так і спеку.

Фасади одноповерхових будинків з терасою

Лицьову цеглу має величезний дизайнерський потенціал. Він може бути будь-якого кольору і текстури. Будинок, оброблений лицьовою цеглою, виглядає красивим і оригінальним. Крім того, облицювальна цегла, завдяки своїй міцності, зміцнює несучі стіни.

Фасади одноповерхових будинків з терасою

Кращі фасади будинків зроблені з використанням лицьової цегли. Його можна комбінувати з іншими видами обробки – штукатуркою, фасадними панелями. Оброблене цеглою фасад практично не вимагає догляду. Переваги цього матеріалу незаперечні.

Кращі фасади будинків

Однак є й недоліки. Оформити фасад цеглою самостійно господар будинку не зможе. Тут потрібна допомога професіоналів. Крім того, цей матеріал і його монтаж коштують досить дорого.

Фасади будинків фото короїд

Облицювання штукатуркою короїд

Кращий спосіб оцінити фасади одноповерхових будинків – фото. Короїд – облицювальна штукатурка. Вона може мати різний зовнішній вигляд на фасаді. Він залежить від додаткових елементів, що входять до складу сухої суміші (мармур, кварц, граніт).

Кращі Фасади Одноповерхових Будинків з Мансардою: 43+ фото

Цей вид фасадної штукатурки має масу переваг: водонепроникність, легкість, міцність. Короїд – екологічно чистий матеріал. Він стійкий до пошкоджень, високих і низьких температур. Короїд не горить.

Кращі фасади будинків

Відмінна можливість знайти підходящі фасади будинків – фото. Короїд випускається з різними добавками. Бактерицидні речовини захистять ваш фасад від цвілі і грибка. Існують добавки, що забезпечують додаткову звукоізоляцію приміщення. Короїд відмінно зберігає тепло.

Фасади будинків дизайн | Фото, фотогалерея, зображення, картинки, моделі, модель, роботи, робота | 3D візуалізація, рендеринг, 3Ds MAX, Скетч Ап, SketchUp, V-Ray, Вірей

Нанесення декоративної штукатурки вимагає уваги і суворого дотримання технології процесу. Короїд дуже швидко твердне. Якщо ви не встигли нанести штукатурку, і вона затверділа, додавати воду не можна. Інакше короїд втратить свої властивості.

Кращі Фасади Одноповерхових Будинків з Мансардою: 43+ фото

5 питань при виборі дизайну одноповерхового будинку

Не секрет, що привабливі фасади одноповерхових будинків можуть істотно збільшити вартість перепродажу вашого будинку, не кажучи вже про те, щоб забезпечити гарний вигляд, коли ви приходите додому кожен день. Зрештою, фасад вашого будинку грає велику роль у визначенні стилю для іншої частини дизайну будинку.

Фасади одноповерхових будинків фото короїд

Крім того, це сильно впливає на привабливість вашого будинку, тобто зовнішній вигляд вашого будинку з вулиці і привабливість для глядачів.

Фасади одноповерхових будинків дизайн Фасади одноповерхових будинків з мансардою Фасади одноповерхових будинків з цегли фасади одноповерхових будинків фото короїд Фасади одноповерхових будинків з мансардою фото Фасади будинків фото короїд Фасади одноповерхових будинків з терасою Кращі фасади будинків

Привабливі одноповерхові фасади можуть істотно збільшити вартість перепродажу вашого будинку. Незалежно від того, чи плануєте ви ідеї фасаду при будівництві нового будинку або вивчаєте сучасні одноповерхові фасади будинку для поновлення проекту, є п’ять ключових питань, які вам потрібно задати перед початком роботи.

Який архітектурний стиль вашого будинку?

Архітектурний стиль вашого будинку серйозно вплине на фасад, а в деяких випадках може навіть обмежити його, наприклад, якщо ваш будинок – це вікторіанська тераса з накладенням спадщини. Або, якщо ваш будинок має сучасний архітектурний стиль, ви, можливо, захочете розглянути новіше матеріали і кольори, які відповідають сучасному дизайну будівлі. Незалежно від архітектурного стилю, є ще багато речей, які можна зробити для модернізації фасаду, і це навіть може бути так само просто, як зміна кріплення вікна або колір в локальних точках фасаду.

Облицювання фасаду одноповерхового будинку клінкерною плиткою в поєднанні з обробкою зовнішніх стін архітектурної ліпниною в класичному стилі

Які ваші улюблені матеріали?

Розмірковуючи про сучасних одноповерхових фасадах будинку не забудьте подумати про те, які ваші улюблені матеріали. Чи любите ви сільську привабливість необроблених дерев’яних дощок, гладкий мінімалізм бетону або міцність і довговічність цегли. Ваш будинок саме ваш, і повинен бути вираженням вашого унікального особистого стилю. Перевірте інші будинки по сусідству і з’ясуйте, які системи фасадів резонують з вами.

Дизайн будинку фото сучасні ідеї і загальний вигляд ділянки

Які кольори підходять вашому будинку (і вашим особистим смакам)?

Коли справа доходить до вибору квітів для вашого одноповерхового фасаду, важливо подумати про те, які кольори зав’язують зовнішній вигляд решти вашого будинку і створюють привабливий зовнішній вигляд, а також які кольори ви любите.

Ви також можете подумати про те, які кольори фасаду будуть легко оновлюватися. Живучи на жвавій дорозі, з вихлопними газами, пилом і сміттям білий колір буде досить марким. Відтінок додадуть глибину і характер, а контрастні світлі і темні кольори або текстури створять більш драматичний сучасний фасад.

Облицювання фасаду одноповерхового будинку клінкерною плиткою в поєднанні з обробкою зовнішніх стін архітектурної ліпниною в класичному стилі

Які фасади переважають на вашій вулиці?

Хоча важливо враховувати свій власний унікальний стиль, ви також повинні враховувати переважаючі архітектурні та фасадні стилі на своїй вулиці, особливо якщо ви плануєте продавати в майбутньому. Якщо вдома на вашій вулиці є досить традиційними, це не повинно обмежувати вас в тому, що ви йдете на сучасний фасад. Досягнення виду сучасного одноповерхового фасаду може бути здійснено простими методами, сучасної вхідними дверима або заміною старих покрівельних плит на нову сталеву дах.

Дизайн фасаду приватного будинку фото

Яке освітлення і пейзаж у вас є?

Озеленення, що оточує фасад вашого будинку, завершить зовнішній вигляд. Вибирайте горщики, рослини і садові елементи, такі як валуни або підпірні стіни для правильного погляду з вулиці. Після того, як ви облаштували пейзаж, отримаєте приз за кращий вигляд на вулиці.

Цікаві дизайни одноповерхового будинку зовні

Фасад приватного котеджу – це «візитна картка» господаря. Власники намагаються оформити фасад так, щоб він став предметом заздрості сусідів по вулиці. Гарний і міцний фасад прослужить багато років. Він буде радувати погляд власника, його сім’ї, сусідів і просто перехожих.

Дизайн приватного будинку зовні фото

Фасади одноповерхових будинків оформляються в різних стилях:

 • сільський або кантрі;
 • прованс;
 • англійська;
 • візантійський;
 • ретро;
 • сучасний.
Дизайн будинку зовні фото

Фасад в стилі кантрі відрізняється навмисною грубуватістю. У різних країнах цей стиль переймає інший національний колорит. Наприклад, в США стиль кантрі – це стиль техаського ковбойського ранчо. У наших просторах стиль кантрі – це будинки, оброблені дерев’яним брусом (або сайдингом під брус) з додаванням натурального каменю.

Дизайн фасаду будинку фото

Прованс – витонченість французького півдня

Дизайн приватного будинку зовні, фото його є на нашому сайті, може бути виконаний в стилі прованс. Цей французький стиль відрізняється справжнім витонченістю. Переважний колір – бежевий, кремовий, світло-жовтий. Для котеджів в стилі прованс застосовуються виключно натуральні матеріали. Органічно виглядають ковані деталі – ворота, балкони, двері. В інтер’єрі вітаються речі ручної роботи.

Дизайн будинку зовні і всередині

Дизайн будинку зовні, фото якого є на сайті, відрізняється красою і вишуканістю. Фасад може бути прикрашений рослинами, а вікна – декоративними віконницями. Бюджетний варіант дизайну в стилі прованс відрізняється підбором матеріалів, що імітують натуральне дерево і камінь.

Проектно-будівельні роботи всередині фото

Швейцарське шале – ідеально для снігових гір

Дизайн будинку зовні і всередині повинен бути виконаний в єдиному стилі. Популярними ідеями для заміського будинку відрізняється німецький стиль фахверк. Це німецький варіант сільського стилю. Для нього характерний білий фасад, як би прокреслений уздовж, поперек і по діагоналі балками з темного дерева.

Кращі Фасади Одноповерхових Будинків з Мансардою: 43+ фото

Шале – швейцарський варіант національного котеджного будівництва. Це будинки з мансардою. Нижній рівень оздоблений натуральним каменем, а верхній – деревом. Обов’язковим елементом шале є крута двосхилий дах.

Дизайн будинку зовні програма

Візантійський стиль відрізняють напівкруглі конструкції вікон і дверей. Вузькі вікна нагадують стародавні бійниці, а двері, навпаки, масивна і широка. Центральний вхід є головним дизайнерським акцентом.

Англійська класика і стиль ретро

Всім подобаються красиві будинки. Фото всередині і зовні демонструють єдність архітектурного та інтер’єрного стилів. Характерною особливістю англійського або вікторіанського стилю є висока труба димоходу. Такі будинки зазвичай побудовані з червоної цегли або натурального каменю. Інтер’єр прикрашають великі шкіряні крісла і камін.

Гарні будинки фото всередині і зовні

Красиві приватні будинки, фото яких є на сайті, оформлені в стилі ретро. Цей стиль включає кілька різновидів: класицизм, романтизм, бароко. Для стилю ретро характерна велика кількість декору – башточки, колони, фігурні карнизи, скульптури. За старих часів такий декор називали ліпниною.

Дизайн фасаду одноповерхового будинку фото

Старовинні ліпні прикраси – справжні витвори скульптурного мистецтва. Сьогодні такий декор виготовляють з армованого пінопласту. Карнизи і колони білого кольору ідеально поєднуються з фасадом будь-якого відтінку.

Фасади одноповерхових будинків

Сучасний стиль – блиск скла і металу

Проектно-будівельні роботи всередині – фото інтер’єру в сучасному стилі відрізняється простотою і лаконічністю. Сучасний стиль включає два різновиди – мінімалізм і хай-тек. У мінімалістичний фасадах і інтер’єрах переважає білий колір. Білі стіни, шкіряні меблі білого або чорного кольору і поодинокі яскраві акценти у вигляді штор або килима.

Кращі Фасади Одноповерхових Будинків з Мансардою: 43+ фото

У таких будинках переважають чіткі геометричні форми, є панорамні вікна і взагалі багато скла. Цей стиль переважає в приватній забудові західних мегаполісів. У таких будинках переважає скло, пластик і холодний блиск сріблястого металу. Хай-тек – стиль високих технологій.

Кращі Фасади Одноповерхових Будинків з Мансардою: 43+ фото

Як візуалізувати дизайн будинку зовні? Програма, яка вам допоможе, називається Autodesk AutoCad. Вона допоможе в складанні проекту приватного будинку і 3D візуалізації. У ній можна працювати одночасно з декількома файлами і легко управляти окремими елементами.

8 Поділись