ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Фасади особняків після Утеплення стін

Фасади особняків після Утеплення стін

Як краще утеплити стіни? Який матеріал використовувати? Чи можна утеплити фасад самостійно? Ці та інші подібні питання ви задаєте собі кожен раз, коли отримуєте щомісячну квитанцію за опалення та газопостачання.

Як утеплити стіни

Утеплення стін всередині рекомендується проводити тільки в тих випадках, коли зовнішнє утеплення фасаду неможливо. Причин такої ситуації кілька. Наприклад, будинок являє історичну цінність, міняти його фасад заборонено. Або фасад прикрашений дрібним декором, що перешкоджає нанесенню шару, що утеплює.

[su_spacer size=”100″]

[column col=”1/2″]

[/column]
[column col=”1/2″]

[/column]

[su_spacer size=”50″]

В інших випадках краще зробити зовнішнє утеплення стін. Київ – місто з безліччю старих хрущовок і панельок. У столиці необхідно утеплювати кожен третій будинок. Найчастіше для утеплення нових багатоквартирних будинків використовують мінеральну вату. Вона відмінно зберігає тепло і не горить. Мінеральна вата також володіє відмінними звукопоглинальними властивостями.

У приватних будинках також бажано проводити утеплення стін. Ціна на пінопластові плити зовсім невисока. Пінопластом можна утеплити фасад самостійно. Для цього необхідно виміряти площа поверхні робіт і закупити будівельні матеріали. Ретельно підготуйте стіни. Вони повинні бути вирівняні, очищені і оброблені ґрунтовкою.

Кращі матеріали для утеплення

Утеплення стін зовні проводиться в суху погоду. Якщо проводити роботи в літню спеку, клей швидко висохне. Цього необхідно уникати. Щілини і зазори між плитами необхідно прокласти пінопластом, а найдрібніші – загерметизувати за допомогою монтажної піни.

Утеплення стін пінопластом своїми руками на цьому не закінчується. Особливу увагу слід приділити наклеювання армуючої сітки і штукатурення. Закріплені дюбелями листи пінопласту змащуються товстим шаром клею. На нього кріпиться синтетична сітка. Її необхідно швидко розгладити, поки клей не висох. Краї сітки кладуться внахлест. Після цього на сітку наноситься перший шар штукатурки.

[su_spacer size=”100″]

[column col=”1/2″]

[/column]
[column col=”1/2″]

[/column]

[su_spacer size=”50″]

Утеплення стін мінватою проводити самостійно не рекомендується. Вона виділяє шкідливі для здоров’я мікрочастинки. Відмінний матеріал для утеплення фасадів – панелі зі спіненого поліуретану. Такі панелі довговічні, водонепроникні, мають низьку теплопровідність. Вони не горять, не гниють і не старіють. А також не вимагають практично ніякого догляду. Панелі зі спіненого поліуретану кріплять на обрешітку. Поліуретан добре зберігає тепло, тому додатково утеплювати стіни вже не потрібно. Виняток – північні райони, в яких пороза доходять до п’ятдесяти градусів.

Нові утеплювачі з’являються на ринку будівельних матеріалів практично щороку. І з кожним роком вони стають все більш міцними, якісними і сучасними. Наприклад, рідка керамічна ізоляція. Це один з найсучасніших і високотехнологічних матеріалів для утеплення.

Особливу увагу слід приділити екологічно чистих матеріалів – соломі та очерету, змішаним з глиною. Однак ці матеріали на ринку ще не представлені широко. Після того як ви визначилися з матеріалом для утеплення, слід розрахувати ціну. Вона залежить від площі поверхні робіт і кількості використовуваних матеріалів. Ну а потім потрібно вирішити, чи станете ви утеплювати фасад самостійно або зверніться до фахівців.