ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Фасадне Скління ~ Сучасний, безрамковий дизайн вікон

Фасадне Скління ~ Сучасний, безрамковий дизайн вікон

  • 9 min read
2 Поділись

Подивіться на цю чудову реконструкцію будинку заміною вікон на скляні фасади і додавання футуристичних дерев’яних панелей. Будинок виглядає позитивно модерністським і крутим. Тонкі дерев’яні панелі об’єднані з великою кількістю скла – це створює повністю відкритий простір для приготування їжі, їжі і відпочинку.

Реконструкція приватного Будинку з Скляними Фасадами і Деревяними Панелями: фото приклад

Скляні фасади приватних будинків на прикладі реконструкції фасаду: фото

Стеклянный фасад конструкция: фото

У той час як стара частина будинку може похвалитися цегляними стінами і чорної черепичним дахом, сучасна добудована частина світла з дерев’яним каркасом і білими оштукатуреними стінами.

Скляні навісні фасади: фото

Площа всередині забезпечує простір для трьох зон – кухні, їдальні і вітальні. Зовні є дерев’яна лава і тераса, що покращує абсолютно затишний зелений газон.

Одноповерховий будинок з скляним фасадом: фото

Подовжувач фасад – це не єдине місце з вікнами і доступ до денного світла. Над загальною зоною в даху є так само вікна.

Повністю скляна стіна будинку: фото

Вечірньої пори, завдяки скляному фасаду на цій стороні будинку, грань між внутрішнім і зовнішнім простором повністю стирається. Це створює чудову атмосферу для життя.

Скляна стіна мансардного поверху будинку з дерев'яними панелями: фото

Відсутність стелі дає величезну кількість додаткового простору всередині будинку. Засклена мансардні частина збільшує цей ефект багаторазово.

Реконструкції приватного Будинки з Скляними Фасадами і Деревяними Панелями: фото

Перпендикулярно стоять фасадні дерев’яні панелі створюють відчуття інтер’єру на вулиці. Матеріал панелей – вологостійка фанера з додатковою обробкою.

Сучасне Скління Фасада без Рам в Додаток до Традиційного Цегляного Будинку

Цей традиційний цегляний будинок отримав вражаюче, сучасне доповнення – фасадне скління. Будучи абсолютно іншим в естетичному стилі воно прекрасно поєднується з цегляним фасадом. Будинок розташований на великій ділянці, який спускається до водосховища озера в Кембриджширі, Англія. Нове широкоформатне, структурний, без рамкову скління (під металевою плоским дахом) дозволяють ідеально насолоджуватися видом на озеро.

Скління фасадів технологія фото

Добудована частина будинку вдало поєднана з уже існуючою будівлею з використанням відновлених цегли і плиток, які відповідають оригінальному фасаду. Перехід від старих до нових фасадних матеріалів майже непомітний.

Фасадне скління технологія фото

Великі простору скління надають не тільки сучасності традиційному будівлі, але також дають можливість об’єднання з навколишнім простором. Це було б неможливо в більш традиційному будинку зі звичайними глухими цегляними стінами.

Вітражне скло фасадів вузли фото

Додатково місце для їдальні тепер може бути завдяки конструкції двостулкового скління. Ця технологія дозволяє відкрити прекрасний вихід до саду і на берег озера в чудовий літній день або закритися на зиму. Внутрішній плитковий підлогу і відповідна зовнішня плиткова тераса дозволяють двом зонам гармонійно перетікати одна з іншої.

Скляний фасад конструкція фото

За обідньою зоною в оригінальній частині будинку знаходиться кухня. Вона формує форму літери U з двомісним островом в центрі.

Фасадне скління алюміній фото

Відкритий простір за фасадним склінням на свіжому повітрі всього в декількох метрах від кухні ідеально комфортно доповнює обідню зону всередині будинку.

Стійко ригеля скління вузли фото

Скляні фасади покривають кут нової конструкції щоб надати максимальні види на берег озера. Кращий спосіб насолоджуватися цими видами – це пара шезлонгів з теплим килимом під ногами.

Вітражне скло фасадів технологія фото

Із зовнішнього боку прибудови панелі з тика – ідеальний вид матеріалу для застосування в фасадній склінні.

Структурне скління фото

Ця частина заскленої тераси нижче, ніж вітальня. Тому зовнішня меблі не закриває види зсередини.

Елементний фасад фото

Озеленення ділянки було істотно розширено, щоб забезпечити максимальну інтеграцію як внутрішнього, так і зовнішнього просторів.

Монтаж стоечно ригеля системи фото

Все простору залиті природним світлом. Західна орієнтація дозволяє отримати всі сонячні промені в вечірній час з захоплюючим видом на захід.

Напівструктурне скління фото

Пропонуючи загальну зону в цьому додатковому відкритому просторі, приміщення основного будинку були перетворені в задній план тераси з її дерев’яними та скляними елементами фасаду.

Види фасадного скління фото

В основному будинку є чудовий склепінчастий засклений фронтон. Його вершина так само може бути видна через стельове скління нової прибудови. Спочатку господар хотів бачити в цьому місці вітражне скло.

Фасадне скління будівель фото

Сучасний європейський заміський будинок з великою площею скління фасадів

Цей сімейний будинок, побудований на заміській ділянці в Москві, поєднує в собі кращі традиційні європейські впливу і сучасний дизайн. Крута дах будинку надає йому візуально набагато меншу висоту, яку ви можете очікувати від триповерхового житла. Під двох скатної дахом знаходяться стіни з панельного скла, які простягаються від підлоги до стелі і мають висоту до двох поверхів в деяких місцях. Зіставлення сучасних скляних панелей і традиційної кутовий даху працює дуже добре, як і чорно-біла кольорова тема зовнішнього дизайну.

Поєднання скляний фасадів з металевими деталями | Фасадне Скління фасадів, терас, лоджій, технологія з алюмінієвого профілю, дизайн, фото приклади скляні фасади

Нижній поверх будинку формує своє головне суспільний простір, з вільним потоком між двома поверхами будинку. Житлова кімната займає найвищу і саму відкриту секцію, з двома вікнами і значною люстрою. На всьому протязі першого поверху металеві опорні стійки інтегровані як елементи дизайну, що виникають прямо, щоб створити природні проходи або яскраві кути, що додати візуальний інтерес до кімнати. Верхні поверхи значно більш закриті, ніж більш громадський нижній рівень, але багато хто з кімнат і раніше досить високі через їх розміщення під склепінням даху. Спальня, ванна кімната і комора вбудовані в вражаючий люкс на другому поверсі, який є відокремленій розкішшю для власників будинку.

Освітлення фасадів зі скла | Фасадне Скління фасадів, терас, лоджій, технологія з алюмінієвого профілю, дизайн, фото приклади скляні фасади

Хоча архітектура даху цього будинку виглядає досить просто і відповідно до європейських житловими традиціями, але наскільки сучасно вона виглядає з фасадом, зробленим майже повністю з вікон.

Повністю засклений кут будинку від першого до другого поверху | Фасадне Скління фасадів, терас, лоджій, технологія з алюмінієвого профілю, дизайн, фото приклади скляні фасади

У найвищій кімнаті на першому поверсі дах будинку злітає вгору і стає плоскою – сучасної двоповерхової поверхнею. Тонкі чорні металеві рамки оточують кожну віконну панель не порушують зовнішній вигляд резиденції.

Підйом до заскленій сучасної веранді | Фасадне Скління фасадів, терас, лоджій, технологія з алюмінієвого профілю, дизайн, фото приклади скляні фасади

З його основним поверхом, встановленим приблизно в метрі від землі, сполучає транзитний простір, з рампою на одному кінці і невисокими ступенями на іншому.

Суцільне скління балкона | Фасадне Скління фасадів, терас, лоджій, технологія з алюмінієвого профілю, дизайн, фото приклади скляні фасади

Металеві опори простягаються знизу нижче основного поверху, щоб утримати вхідну частину, розташовану симетрично навколо двох вхідних дверей будинку. Архітектори вважали за краще підкреслити вхід глянцевою чорною панеллю висотою від підлоги до стелі замість надто багато дверного отвору.

Скління веранди | Фасадне Скління фасадів, терас, лоджій, технологія з алюмінієвого профілю, дизайн, фото приклади скляні фасади

З лівого боку будинку є просторий внутрішній дворик для розваг на свіжому повітрі. Дерев’яна палуба виділена дуже легким відтінком, який переноситься всередину житла.

Сучасна засклена веранда | Фасадне Скління фасадів, терас, лоджій, технологія з алюмінієвого профілю, дизайн, фото приклади скляні фасади

Уздовж цієї сторони будинку кухня і прилеглі до неї соціальні зони виходять у внутрішній дворик через вікна, які трохи менше по висоті, ніж в інших місцях. Усередині висота вікна відповідає рядах полиць уздовж кухонної стіни.

Інтер'єр будинку з другим світлом | Фасадне Скління фасадів, терас, лоджій, технологія з алюмінієвого профілю, дизайн, фото приклади скляні фасади

Головна житлова площа резиденції, в якій є всередині балкон другого поверху, займає найбільший простір будинку. Унікальний масив з чотирьох металевих стрижнів проростає з підлоги, піднімаючи стелю майже скульптурно.

Інтер'єр будинку з склінням на два поверхи | Фасадне Скління фасадів, терас, лоджій, технологія з алюмінієвого профілю, дизайн, фото приклади скляні фасади

Дві найбільших кімнати першого поверху – вітальня і кухня, є загальними і відкритими за своєю природою. Однак ідентичність кожного простору зберігається за рахунок зміни кольорової палітри і висоти стелі між ними.

Гвинтові сходи | Фасадне Скління фасадів, терас, лоджій, технологія з алюмінієвого профілю, дизайн, фото приклади скляні фасади

Однією з найпривабливіших особливостей цього будинку є його вражаюча гвинтові сходи, що ведуть на другий поверх і далі на добре прихований третій. Поручні сходів і балкон другого рівня виготовляються шляхом протягування сталевого троса через невеликі отвори в металевій рамі.

Сучасна дерев'яна кухня на білому тлі | Фасадне Скління фасадів, терас, лоджій, технологія з алюмінієвого профілю, дизайн, фото приклади скляні фасади

Фасадне Скління фасадів, терас, лоджій, технологія з алюмінієвого профілю, дизайн, фото приклади скляні фасади

З кухонної зони відкривається простора їдальня і вітальня. Це простір має кілька унікальних особливостей, таких як його скульптурні світильники і прозорі обідні стільці.

Кухня з вікнами від підлоги до стелі | Фасадне Скління фасадів, терас, лоджій, технологія з алюмінієвого профілю, дизайн, фото приклади скляні фасади

Як і в інших місцях, архітектори і власники резиденції вважали за краще інтегрувати металеві опорні стовпи в дизайн, а не замаскувати їх усередині стін, зберігаючи функціонально сучасне відчуття.

Домашній кінотеатр з білими стінами і світлою підлогою | Фасадне Скління фасадів, терас, лоджій, технологія з алюмінієвого профілю, дизайн, фото приклади скляні фасади

Домашній кінотеатр обладнаний низькими меблями, подібної центральному столика з органічною формою. У той час як більша частина кімнати знаходиться десь за шкалою від білого до чорного, кілька деталей, таких як червоний ігровий стіл і жовте бічне крісло, допомагають оживити речі.

Спальня на горищі | Фасадне Скління фасадів, терас, лоджій, технологія з алюмінієвого профілю, дизайн, фото приклади скляні фасади

Розташовані на другому і третьому поверхах, спальні кожного з них мають унікальні форми, утворені випирає дахом над ними.

Скляні перегородки в інтер'єрі | Фасадне Скління фасадів, терас, лоджій, технологія з алюмінієвого профілю, дизайн, фото приклади скляні фасади

Головна спальня і ванна кімната є частиною вільно розходиться сюїта, відокремленого один від одного набором ковзають синьо-зелених скляних панелей. Люкс також включає в себе достатній простір для зберігання одягу та інших предметів у власному шафці.

Туалет і ванна під скошеним дахом | Фасадне Скління фасадів, терас, лоджій, технологія з алюмінієвого профілю, дизайн, фото приклади скляні фасади

Туалет і раковина в ванній кімнаті знаходяться в коридорі від шафи, всі з яких знаходяться в головній спальні. Тут підлоги – це вивітрився чорний камінь.

Спальня з скляною перегородкою | Фасадне Скління фасадів, терас, лоджій, технологія з алюмінієвого профілю, дизайн, фото приклади скляні фасади

Головна спальня і окрема ванна знаходяться в одній кімнаті.

Скляна перегородка між спальнею і ванною | Фасадне Скління фасадів, терас, лоджій, технологія з алюмінієвого профілю, дизайн, фото приклади скляні фасади

2 Поділись