ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Фото красивих фасадів будинків з Утепленням стін пінопластом

Фото красивих фасадів будинків з Утепленням стін пінопластом

Коли стіни легко пропускають тепло назовні, а взимку рахунок за опалення непомірно величезний постає питання, як виправити цю ситуацію. Найправильніший варіант – утеплення будинку пінопластом, ціна на який мінімальна, а результат перевершує всі очікування

Так, обшив цим матеріалом будинок, ви будете в теплі, і при цьому економити на опаленні. Крім того, є ряд причин, чому ще слід вибрати пінопласт:

  •     вологостійкість, вам не доведеться додатково ізолювати стіну, щоб уникнути скупчення води;
  •     легкість, так ви зможете самостійно обробити, відрізати і прикріпити на стіну лист;
  •     за рахунок невеликої ваги навантаження на стіну мінімальна;
  •     не виникає грибок, цвіль;
  •     стійкий до будь-яких перепадів температури, так взимку він утримує тепло в приміщенні, а влітку вирівнює температуру до комфортної.

[su_spacer size=”100″]

[column col=”1/2″]

[/column]
[column col=”1/2″]

[/column]

[su_spacer size=”50″]

Якщо стоїть питання про вибір утеплювача для стін – пінопласт або мінеральна вата, то вибирають перший матеріал. Він вологостійкий, з ним набагато простіше і зручніше працювати, надалі при експлуатації не виникнуть проблеми з погіршенням теплоізоляції.

Як утеплити будинок пінопластом зовні

Спочатку слід нанести грунт, вирівняти стіну, таким чином, листи будуть більш надійно триматися. Перед приклеюванням пінопласту на нижній край стіни кріпиться металева планка. Саме вона буде тримати перший ряд і не дасть йому впасти.

Наступний крок – нанесення клею. Його можна нанести декількома способами:

  •     на стіну клей наноситься, якщо є невеликі шорсткості, робити це потрібно поступово, щоб клей не висихала;
  •     найчастіше клей наноситься на сам матеріал – це зручно не тільки якщо є нерівності стіни, а й якщо ви працюєте з пінопластом вперше;
  •     клей з балончика наноситься відразу на утеплювач, який відразу потрібно притиснути до стіни.

[su_spacer size=”100″]

[column col=”1/2″]

[/column]
[column col=”1/2″]

[/column]

[su_spacer size=”50″]

Після приклеювання листів, потрібно використовувати спеціальні дюбелі, які мають вигляд парасольки. Ніжка повинна бути дорівнює двом толщинам листа, щоб надійно і міцно закріпити утеплювач, капелюшок буде його міцно притискати. Прикручувати слід по одному дюбелю на кожен кут і один в центр. Після потрібно ретельно опрацювати залишилися щілини. Це можна зробити за допомогою монтажної піни (залишки якої легко зрізаються ножем) або невеликими шматочками пінопласту. Тільки після цього ви можете переходити до зміцнення пінопласту армованої сіткою. І в самому кінці потрібно ретельно прошпаклевать поверхню, щоб позбутися від усіх нерівностей це доведеться зробити два рази.

Утеплення будинку пінопластом зсередини

Монтаж всередині приміщення схожий на обшивку будинку зовні, однак тут є деякі відмінності. Для початку необхідно так само вирівняти стіну, після чого рекомендується нанести антигрибкову ґрунтовку. Незважаючи на те, що пінопласт не схильний до грибка, радимо не пропускати цей крок, адже в приміщенні шанс появи грибка набагато вище, ніж на вулиці. Далі вам необхідно виміряти якого розміру вам потрібні листи і розрізати їх, відповідно вимірами. Зробити це можна будь-яким гострим ножем прямо в приміщенні, яке ви обшиваєте. Коли все листи будуть підготовлені на стіну, починаючи з підлоги, наноситься клей. Ділянки з клеєм не повинні бути занадто великими, щоб клей не висихала, вони повинні бути такими ж за розміром, як і листи.

[su_spacer size=”100″]

[column col=”1/2″]

[/column]
[column col=”1/2″]

[/column]

[su_spacer size=”50″]

Після нанесення клею до стіни притискається лист пінопласту. Важливо щоб він максимально щільно прилягав до стіни, щоб між ними не було зазорів. Так само потрібно стежити, щоб щілин між сусідніми листами практично не було.

Після повного висихання клею в пінопласт необхідно просвердлити отвори для дюбеля – один в центрі, два по кутах. Це надійно закріпить пінопласт, не даючи йому можливості зміститься. У широкі щілини вставляються шматочки пінопласту, а вузькі проклеюються будівельною піною (без вмісту толуолу). Так само, додатково, на стики наноситься антигрибкову засіб.

Після утеплювач зміцнюється армуючої сіткою, яка повинна бути максимально втоплена в клей. Після повного висихання клею стіну можна шпаклювати, грунтувати і клеїти шпалери. Тепер ви знаєте, як клеїти пінопласт на фасад будинку, як утеплити кімнату всередині.