ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Гарний фасад приватного будинку після Утеплення

Гарний фасад приватного будинку після Утеплення

Утеплення фасаду сьогодні є практично обов’язковим для кожного власника. Ціни на комунальні послуги зростають з величезною швидкістю. Тому практичні власники вкладають значні ресурси в утеплення стін з метою уникнути великих щомісячних виплат.

Як і навіщо утеплювати будинок

Утеплення будинку своїми руками можна зробити зсередини і зовні. Фасади зазвичай утеплюються за допомогою мінеральної вати або пінопласту. У старих будинках, де стіни взагалі не утеплені, а мешканці взимку замерзають, господарі встановлюють фасадне утеплення для окремих квартир. Після цього в кімнаті стає значно тепліше. Температура піднімається відразу на кілька градусів. Однак на краях пінопластових плит і в стиках накопичується волога. Тому в сусідніх квартирах часто з’являється цвіль.

[su_spacer size=”100″]

[column col=”1/2″]

[/column]
[column col=”1/2″]

[/column]

[su_spacer size=”50″]

Фахівці сходяться на думці, що набагато краще утеплювати будинок зовні, а не всередині. У яких випадках це неможливо:

  • зміна фасаду будівлі заборонено законом. Так відбувається, якщо будинок має історичну цінність;
  • приклеювання утеплювача неможливо через дрібного декору зовнішніх стін.

Утеплення мінеральною ватою і термопанелями

З чого почати утеплення будинку мінватою? Найкраще – з звернення до фахівця. Він визначить товщину шару, що утеплює, яка безпосередньо залежить від матеріалу стін. У загальну ціну робіт входить не тільки сам утеплювач, але і комплектуючі витратні матеріали: штукатурка, дюбеля, фарба. Утеплення будинку, фото якого є на нашому сайті, краще проводити за допомогою мінеральної вати. Для внутрішнього утеплення цей матеріал не підходить через шкоду для здоров’я. Зате для зовнішнього утеплення мінеральна вата відмінно підходить. Безумовний плюс мінеральної вати в тому, що вона не горить.Утеплення будинку термопанелями стало останнім часом дуже популярним. Термопанелі – це плити з пінопласту або поліуретану, покриті мармуровою крихтою і сполучними речовинами. Таке покриття має одночасно дві функції – захисну і декоративну. Термопанелі приклеюються до стін як звичайна плитка. Для монтажу термопанелей не потрібні дюбеля, армована сітка, штукатурка. Вони наносяться виключно на клей. Термопанелі не вигоряють на сонці. У яскравому світлі вони трохи блищать.

[su_spacer size=”100″]

[column col=”1/2″]

[/column]
[column col=”1/2″]

[/column]

[su_spacer size=”50″]

Чому не слід утеплювати стіни зсередини

Утеплення будинку зсередини не рекомендується фахівцями. Якщо ж будинок не можна утеплити зовні, то іншого виходу немає – треба утеплювати зсередини. Як матеріал для внутрішнього утеплення часто використовується пінополістирол. А найкращий варіант – пінополіуретан. Він не промокає, для нього не потрібна гідроізоляція. Пінополіуретан не потрібно клеїти або монтувати на профілі. Матеріал розпилюють прямо на стіну. Він застигає за кілька секунд. Завдяки зручному розпилювача, пінополіуретан можна легко нанести на важкодоступні місця, в тому числі і стелю. Незважаючи на гадану легкість монтування утеплюють панелей зсередини квартири, сама ця задача дуже складна. Без допомоги фахівців вам не обійтися. Якщо технологія не дотримується, на стінах може утворитися пліснявий грибок. Від нього дуже важко позбутися.Справа в тому, що при внутрішньому утепленні зовнішня стіна будівлі залишається холодною. Згодом вона може покритися тріщинами і навіть зовсім зруйнуватися. У разі успішного вирішення технологічних проблем, нанесення на внутрішні стіни утеплювального шару нічим не відрізняється від способу монтажу утеплювача на зовнішніх стінах. Плити пінопласту або мінеральної вати наклеюються спеціальним клеєм на попередньо очищені стіни. Потім вони закріплюються довгими дюбелями і армуються за допомогою сітки. Зверху наноситься бактерицидна грунтовка і фінішне покриття.

[su_spacer size=”100″]

[column col=”1/2″]

[/column]
[column col=”1/2″]

[/column]

[su_spacer size=”50″]

Набагато краще якщо плити утеплювача не приклеюються до внутрішньої стіни квартири, а монтуються на профілі. У цьому випадку між утеплювачем і стіною залишається вентильований зазор. Цвіль в ньому не утворюється.