ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Кінетичний фасад з нержавіючої сталі – Криволінійний дизайн металевих панелей на фото

Кінетичний фасад з нержавіючої сталі – Криволінійний дизайн металевих панелей на фото

Будівля вражає двома помітними елементами; квадратний монолітний бетон і абстрактна, кінетична форма з фасадних панелей зверху. Вибрані матеріали збільшують контрастність цих двох елементів: квадратне базове будівля з бетону, в той час як закруглена дерев’яна конструкція музею одягнена в фасадні панелі з нержавіючої сталі.

Австрійська архітектурна фірма Coop Himmelb відома на міжнародному рівні за свої незвичайні архітектурні творіння. Одним з останніх архітектурних досягнень фірми був цей Інформаційний центр в астенія, Австрія.

На базі будівлі можуть розміститися 120 відвідувачів, які використовують його для проведення заходів, презентацій і семінарів. З висхідній гвинтових сходів ви можете розглянути всі унікальні конструктивні деталі цієї будівлі. Просвіт в стелі висвітлює атріум, а на всіх виставкових майданчиках використовується штучне світло.

Цікаво, що основа цієї кінетичної форми будівлі складається з дерева, яке ви можете побачити всередині. Використовуючи складне тривимірне програмне забезпечення, дизайнери змогли спроектувати конструкцію за короткий час. Всередині видно несучий дерев’яний каркас виставкової конструкції. Він складається з кіл багатошарової деревини.

Зовнішня частина має абстрактний візерунок з нержавіючих, металевих фасадних панелей, які злегка заломлюють і відбивають світло під різними кутами. Використання бетону і металу створює чудове поєднання, яке триває по всьому інтер’єру, де жорсткість бетону додатково контрастує з теплом дерев’яних елементів.