ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Виконана робота по обробці в стилі Класика, Бароко

Виконана робота по обробці в стилі Класика, Бароко

Головною рисою архітектури класицизму було звернення до форм античного зодчества як до еталону гармонії, простоти, строгості, логічній ясності і монументальності. Архітектурі класицизму в цілому притаманна регулярність планування і чіткість об’ємної форми. Основою архітектурної мови класицизму став ордер, в пропорціях і формах близький до античності.

Для класицизму властиві симетрично-осьові композиції, стриманість декоративного оздоблення, регулярна система планування міст. Архітектурний мова класицизму був сформульований на кінець епохи Відродження великим венеціанським майстром Палладіо і його послідовником Скамоцци. Принципи античного храмового зодчества венеціанці абсолютизували настільки, що застосовували їх навіть при будівництві таких приватних особняків, як вілла Капра. Ініго Джонс переніс палладианство на північ, до Англії, де місцеві архітектори-палладіанца з різним ступенем вірності слідували заповітам Палладіо аж до середини XVIII століття.

На той час пересичення «збитими вершками» пізнього бароко і рококо стало накопичуватися і у інтелектуалів континентальної Європи. Народжене римськими архітекторами Берніні і Борроміні бароко истончен в рококо, переважно камерний стиль з акцентом на обробці інтер’єрів і декоративно-прикладному мистецтві.

Естетика класицизму сприяла масштабним містобудівним проектам і приводила до впорядкування міської забудови в масштабах цілих міст. У Росії практично всі губернські та багато повітові міста були переплановані відповідно до принципів класичного раціоналізму. У справжні музеї класицизму під відкритим небом перетворилися такі міста, як Санкт-Петербург, Гельсінкі, Варшава, Дублін, Единбург і ряд інших. На всьому просторі від Минусинска до Філадельфії панував єдиний архітектурний мову, висхідний до Палладіо. Рядова забудова здійснювалася відповідно до альбомами типових проектів.

Для архітектури бароко характерні просторовий розмах, злитість, плинність складних, зазвичай криволінійних форм. Часто зустрічаються розгорнуті масштабні колонади, достаток скульптури на фасадах і в інтер’єрах, волюти, велике число розкрепівок, лучкові фасади з розкреповці в середині, рустовані колони і пілястри. Куполи набувають складні форми, часто вони багатоярусні, як біля собору Св. Петра в Римі. Характерні деталі бароко – Теламон (атлант), каріатида, маскарон.

У Франції стиль бароко виражений скромніше, ніж в інших країнах. Раніше вважалося, що тут стиль взагалі розвитку не отримав, і пам’ятники бароко вважалися пам’ятниками класицизму. Іноді вживають термін «бароковий класицизм» стосовно французької та англійської варіантів бароко. Зараз до французького бароко зараховують Версальський палац разом з регулярним парком, Люксембурзький палац, будівля Французької Академії в Парижі і ін. Твори. Вони дійсно мають деякі риси класицизму. Характерною рисою стилю бароко є регулярний стиль в садово-парковому мистецтві, прикладом якого є Версальський парк. Пізніше, на початку 18 століття французи виробили свій стиль, різновид бароко – рококо. Він проявився не в зовнішньому оформленні будівель, а тільки в інтер’єрах, а також в оформленні книг, в одязі, меблів, живопису. Стиль був поширений всюди в Європі і в Росії.

У Бельгії видатною пам’яткою бароко є ансамбль Гранд-Плас у Брюсселі. Риси бароко має будинок Рубенса в Антверпені, побудований за власним проектом художника. У Німеччині видатною пам’яткою бароко є Новий палац в Сан-Сусі (автори – І. Г. Бюрінг (нім.) Рос., Х. Л. Мантер) і Літній палац там же (Г. В. фон Кнобельсдорф). Найбільші і знамениті ансамблі бароко в світі: Версаль (Франція), Петергоф (Росія), Аранхуес (Іспанія), Цвінгер (Німеччина), Шенбрунн (Австрія).

[su_spacer size=”50″]

Що необхідно для початку робіт по фасадного декорування …

  • фотографії фасадів з усіх боків
  • проектні креслення фасадів з висотами
  • проектні креслення планів 1-го і 2-го поверхів
  • якщо немає проектних креслень – зняті вручну розміри фасадів, віконних прорізів і т.д.

[su_spacer size=”50″]

[gdl_gallery title=”kiev-dekor-fasada-doma-klassika-barokko-foto” width=”220″ height=”220″ galid=”1″ ]

[su_spacer size=”50″]

3D проектування, дизайн фасаду приватного будинку від Анкор Фасад Декор …

Реалістична 3D візуалізація архітектурного оформлення фасаду будинку. Кольорові рішення стін фасаду будинку. Поєднання кольору стін з матеріалом цоколя. кольором даху і кольором віконних рам.

[gdl_gallery title=”3d-proektirovanie-dizajn-fasada-chastnogo-doma-klassika-barokko” width=”220″ height=”220″ galid=”1″ ]

[su_spacer size=”50″]

Фасад Монтаж – технічна інформація для виконання робіт

  • необхідні вузли для монтажу
  • вказівки розміщення елементів архітектурного декору на фасаді будинку
  • місця стикування елементів фасаду між собою
  • всі необхідні установчі розміри для монтажу

[su_spacer size=”50″]

Виноски, розташування елементів фасадного декору …

[gdl_gallery title=”raspolozhenie-elementov-fasadnogo-dekora-klassika-barokko” width=”220″ height=”220″ galid=”1″ ]

[su_spacer size=”50″]

Вузли монтажу архітектурних елементів фасаду будинку …

[gdl_gallery title=”uzly-montazha-arxitekturnyx-elementov-fasada-doma-klassika-barokko” width=”220″ height=”220″ galid=”1″ ]

[su_spacer size=”50″]

Фасад будинку – робота під ключ

[gdl_gallery title=”fasad-doma-rabota-pod-klyuch-klassika-barokko” width=”220″ height=”220″ galid=”1″ ]