ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Який колір вхідних дверей вибрати? 12+ відповідей на фото прикладах дизайну

Який колір вхідних дверей вибрати? 12+ відповідей на фото прикладах дизайну

  • 6 min read

Вам цікаво, який колір вхідних дверей ідеально підійде до фасаду вашого будинку? Вибір кольору двері може бути основним моментом в завершенні загальної картини заміського будинку. Вхідні двері бувають різних кольорів і відтінків, що робить ваше рішення ще складніше. Деякі кольори яскраві і сміливі, інші – прості і традиційні. Все залежить від зовнішнього вигляду, який переважає на фасаді будинку.

6 завжди модних кольорів для ваших вхідних дверей + зовнішнє декорування

Жирні і яскраві кольори легко помітні з вулиці і ідеально підходять для сучасних будинків. Просто переконайтеся, що кольори, які ви обираєте, поєднуються з інтер’єром будинку, а також з навколишнім пейзажем. Нижче наведено кілька популярних варіантів.

Темно коричневий колір вхідних дверей

Ви не можете помилитися з цим кольором вхідних дверей з масиву дерева. Він дуже популярний в підлогах і присутній у всіх виробників вхідних дверей. Темно-коричневий колір змушує двері здаватися маленькою, але дуже сучасною. Додавання яскравої плями на ваших дверей миттєво перетворює її і додасть більш сучасний вигляд фасаду вашого будинку.

Колір дверей червона вишня

Вхідні двері кольору червона вишня – для сміливих і сучасних домовласників. Він може бути відмінним компонентом для яскравих і цікавих екстер’єрів. Колір двері червона вишня – відмінний варіант, якщо ви хочете створити дуже універсальний вид, який доповнює будь-який стиль будинку. Він ідеально підходить для свідомого за кольором домовласника, який хоче виділити свій будинок.

Нейтральні палітри кольорів вхідних дверей

Нейтральні кольори дверей, такі як сірий, можуть також добре працювати, якщо у вас є більш яскрава довкілля. Він створює ідеальне тло, який добре поєднується з підлогою та стінами. Сірий колір став красивим на сучасних конструкціях вхідних дверей, і має таку ж вічну красу, як коричневий. Сірі вхідні двері надзвичайно привабливі в будь-якій сучасній обстановці.

Жовтий колір для вхідних дверей

Це приємний колір для вхідних дверей, якщо ви шукаєте щось яскраве і інше. Пофарбовані вхідні двері з жовтим оксидом можна поєднувати з більш темними акцентами, щоб створити класичний зовнішній вигляд. Пам’ятайте про те, що цей особливий колір може легко забруднитися, тому належним чином обслуговувати є ключовим. Вибирайте цей колір якщо у вас немає маленьких дітей або домашніх тварин у вашому будинку, так що б їх було легко утримувати в чистоті.

Двері кольору червоне дерево

Це кращий колір, щоб створити сміливу і насичену картинку на вхідних дверях. Колір червоне дерево завжди є винятковим вибором в сучасних будинках. Він може поєднуватися з вершковим кольором і мармуровим декором, щоб зробити зовнішній вигляд вашого будинку абсолютно захоплюючим. Цей унікальний колір може перетворити спокійне зовнішню палітру в щось класичне і драматичне.

Зелений колір вхідних дверей

Подумайте про це, якщо ви шукаєте колір, який додасть більше природної краси до фасаду вашого будинку, а також поєднується з навколишнім ландшафтом. Зелений колір вхідних дверей може бути ідеальним в сучасних будинках з дуже багатими озелененням на ділянці. Це ідеальний спосіб оживити відкритий простір.

Колір вхідних дверей – 5 критеріїв вибору

Вибір ідеальної вхідних дверей для вашого будинку може бути трохи лякає. У вас є різні стилі, дизайни, кольори і матеріали на вибір. Все, що ви вирішите, має грунтуватися на ваших особистих уподобаннях. Але не забувайте враховувати якість, довговічність і функціональність вхідних дверей. Коли справа доходить до кольору, ви можете поглянути на унікальний стиль вашого будинку і переконатися, що вхідні двері поєднується з іншою частиною простору. Нижче наведено кілька критеріїв, які слід враховувати, коли мова йде про колір вхідних дверей.

Поточна колірна палітра будинку

Ви прямуєте певній колірній схемі в своєму будинку? Переконайтеся, що вхідні двері спроектована так, щоб вона ідеально відповідала цій колірній гамі. Якщо у вас є певні кольори в будинку, вхідні двері поєднується з цими елементами є найідеальнішій.

Використовуйте всю палітру кольорів для своїх дверей

Якщо раніше ви робили ремонт будинку, ви, ймовірно, використовували палітру кольорів. Палітра знадобиться, коли ви не хочете вибирати один колір, але вам потрібно щось, що допоможе вам візуалізувати можливі варіанти. З палітрою кольорів ви можете сказати, які відтінки добре працюють разом, а які ні.

Подумайте про настрої

Який настрій ви б хотіли, щоб ваші гості відчули, коли вони входять в ваш будинок? Подумайте про це, вибравши ідеальний колір для вхідних дверей. Якщо ви хочете створити хвилювання – яскраві і сміливі кольори ідеально підходять для вхідних дверей. Для тих, хто шукає стильну і сучасну привабливість, суцільні чорні і коричневі кольори ідеально підходять для парадних дверей. Пам’ятайте, що більш темні кольори, як правило, викликають більш спокійне і традиційне відчуття, ніж яскраві кольори.

Зважування різних параметрів кольору двері

Коричневий ідеально підходить для вхідних дверей. Ви можете вибрати зелений колір, якщо у вас багато квітів і рослинності перед ґанком, і ви хочете, щоб вона зливалася з вхідними дверима. Дуже яскраві кольори, такі як фіолетовий або помаранчевий, слід використовувати обережно. Ці кольори можна використовувати для створення драматичного ефекту на зовнішності вашого будинку. Червоний також є популярним варіантом у багатьох будинках, тому що він надає загальному дизайну дуже складний вид.

Простота обслуговування

Вибираючи які кольори використовувати, знайте, що деякі кольори складніше підтримувати. Наприклад, білі двері можуть виглядати дійсно привабливими в сучасних будинках, але їх важко зберегти чистими і бездоганними. Бруд буде з’являтися дуже швидко на білих дверях. Якщо у вас є домашні тварини і діти, найкраще вибрати вхідні двері з більш темним відтінком.

Який би колір ви не вибрали для вхідних дверей, переконайтеся, що він здатний прикрасити ваш будинок і надати йому нову атмосферу.