~ Колоніальний стиль в архітектурі ~ 15+ Чудових фасадів на фото прикладах

~ Колоніальний стиль в архітектурі ~ 15+ Чудових фасадів на фото прикладах

Камін, кілька поверхів, цегляні стіни всередині – є щось особливе і приємне в цих будинках. У цих 15 будинках в колоніальному стилі вам буде тепло і затишно, просто взгянув в їхній бік.

Подивіться деякі з наших улюблених проектів і отримаєте натхнення для вашої наступної великої покупки.

Будинок в колоніальному стилі проект фото

Класичний колоніальний будинок – це гарний зелений відтінок на фасаді, що дає гармонію і спокій нашому серцю. Відкриті віконниці вітають вас і запрошують зайти всередину. Цей двоповерховий будинок є хорошим прикладом того, про що багато думаєш, коли приходить в голову колоніальний стиль.

Будинок в іспанському колоніальному стилі фото

Пара димових труб створюють подвійний комфорт для жителя цього будинку в колоніальному стилі. Йому подобатися яскравий, олійно-жовтий відтінок і темні контрастні віконниці. Знову ж таки, всі ці вікна і простий двосхилий дах видають колоніальний стиль цього будинку з першого погляду.

Колоніальний стиль в архітектурі фото

У колоніальних будинках також можуть бути колони, чи знаєте ви це? Більш грандіозний вид цього будинку може ввести нас в оману. Але, коли нам подобатися все класичне, ми можемо закохатися в дизайн цього будинку. Від балкона другого поверху до дуже великого димоходу.

Будинки в колоніальному стилі виглядають так само добре в класичному чорно-білому кольорі – особливо в осінні місяці. Це будинок, який ви згадуєте думаючи про свято.

Інтер'єр будинку в колоніальному стилі фото

Ви можете побачити так само колоніальний стиль змішаний з тенденціями Нової Англії. Ці віконниці і його сайдинг є характерною рисою цього стилю, а його верхнє ярусное вікно і балкон на даху нагадують вам про морську подорож на інший континент через океан.

Колоніальний стиль меблі фото

Стиль і дизайн – цими двома словами можна назвати цю синю красу. Цей будинок має гарне поєднання колоніального натхнення і більш сучасного дизайну. Вікна і легкий силует віддають данину своєї античної ідеї. Але відсутність жалюзі і віконних віконниць привертає нашу увагу до сьогоднішнього дня.

Будинок колоніального стилю фото

Ви можете бачити багато старих, колоніальних будинків, які були оновлені або добудовані. І цей складовою будинок є хорошим прикладом того, як це може виглядати. Оновлений колір і доданий гараж або квартира можуть додати вашому старому будинку більш сучасний стиль, якщо хочете.

Американські будинки в колоніальному стилі фото

Ультра унікальне чарівність цього голландського будинку в колоніальному стилі не залишить нікого байдужим. У дизайні цього будинку добре видно європейський вплив завдяки формі даху і фронтону головного входу. Але в цілому, це просто ще одне чудове натхнення для тих з нас, хто хоче побудувати будинок своєї мрії.

Двоповерховий будинок в колоніальному стилі, віконниці на вікнах, цегляні стіни фото

Не всі фасади будинків в колоніальному стилі зроблені з сайдингом. Ми можемо бачити так само і цегляні стіни. Просто погляньте на цей будинок! Залиште цегла голим або поновіть його пофарбувавши, як ви бачите на цьому фото прикладі.

Фасад двоповерхового будинку з мансардою в колоніальному стилі фото

Ось приклад маленького, затишнішого колоніального будинку, який може залишитися в ваших серцях. Це прекрасний приклад котеджного стилю. Так як розміри будинку невеликі ньому немає димоходу на жаль.

Одноповерховий будинок в колоніальному стилі з двосхилим дахом фото

Традиційний колоніальний стиль втілений в повній мірі в цьому будинку. Завдяки своїй димарі в центрі і рівною даху по всьому будинку, він стає хорошим прикладом будинків зі старим європейським впливом.

Контрастні кольори на фасаді будинку в колоніальному стилі фото

Ось ще один красивий фасад, який підкреслять колонами і чорно-білої композицією. Незалежно від того, чи мають будинок прибудови чи ні – ви будете мати дуже гарний заміський будинок.

Балкон на даху будинку в колоніальному стилі фото

Цей цікавий будинок з його двома димарями і модернової куванням на даху теж потрапив в категорію колоніального стилю. З балконом на даху це, безумовно, один з найграндіозніших прикладів традиційного дизайну.

Будинок і гараж в колоніальному стилі фото

Ось будинок в будинку. На думку, чому то, приходить матрьошка. Це чудовий приклад колоніального цегляного будинку. На одному з них залишили незабарвлений цегла. Фасад іншого будинку, для контрасту, обробили сучасними матеріалами.

Зелений колір стін фасаду будинку в колоніальному стилі фото

І, нарешті, ми завершуємо другий чудовою знахідкою. Занурений в зелений колір, цей будинок також має характерні колоніальні риси. Без жалюзі або димоходу у нього правда трохи менше індивідуальності і стилю.