ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Комбіновані Фасади Будинків на 33+ фото прикладах облицювання екстер’єру

Комбіновані Фасади Будинків на 33+ фото прикладах облицювання екстер’єру

 • 11 min read

Оздоблення фасаду виконує не тільки естетичну, але й практичну функцію в оформленні будівлі. Від якості робіт безпосередньо залежить рівень звукової та теплоізоляції, стійкість стін під впливом атмосферних опадів і т.д. Останнім часом популярність здобули дизайн-проекти, де поєднується кілька облицювальних матеріалів різних за зовнішнім виглядом і складом. Комбінований фасад будинку пропонує широке розмаїття архітектурних рішень – від звичного класичного до більш сучасного та ультрамодного. Для вашої зручності ми підібрали фото сучасних об’єктів, які допоможуть надихнути вас на перетворення екстер’єру будинку.

Комбинированный Фасад Дома Комбинированные Дома Комбинированный Дом Комбинированные Дома Фото Комбинированная Отделка Фасада Дома Комбинированные Фасады Домов Фото Комбинированная Отделка Фасада Проекты Комбинированных Домов Из Камня И Дерева Комбинированные Дома Дерево И Кирпич Комбинированные Дома Из Камня И Дерева Проекты Построить Комбинированный Дом Дома Комбинированные Комбинированные Дома Отзывы Комбинированные Дома Плюсы И Минусы Проекты Комбинированных Домов Камень Дерево Комбинированные Дома Из Камня И Дерева Комбинированный Дом Из Кирпича И Бруса Комбинированые Дома Комбинированные Дома Из Кирпича И Дерева Фото Комбинированные Дома Дерево Кирпич Комбинированные Дома Из Пеноблоков И Дерева Комбинированный Дом Из Газобетона И Бруса Комбинированные Деревянные Дома Комбинированный Дом Кирпич И Дерево

Комбінована оздоблення фасаду будинку: в чому особливості такого підходу

Комбінований фасад будинку пропонує власнику більшу стилістичну палітру. Дане рішення можливо легко адаптувати під індивідуальні переваги.

Комбінована оздоблення фасаду будинку відрізняється наступними перевагами:

 • Взаємне доповнення одного матеріалу іншим. Наприклад, поєднання цегли і дерев’яного сайдинга виглядає не тільки стильно, але і забезпечує високу функціональність будинку.
 • Індивідуальність. Проекти такого класу практично не повторюються, тому ви маєте можливість створити абсолютно ексклюзивний фасад.
 • Економічність. Найбільш дорогий матеріал може виступати в якості акценту. Основу становитиме, наприклад, штукатурка, яка більш доступна по бюджету.
 • Відділення другого поверху від першого. За допомогою матеріалу іншого відтінку можливо візуально виділити другий рівень будинку або підкреслити область мансарди під дахом. На фото нижче ви можете бачити будинок в стилі фахверк, який оформлений за участю однотонної штукатурки, дерев’яних декоративних перекладин і дерев’яного бруса.

Комбіновані дерев’яні будинки – просто і зі смаком

Дерево завжди цінувалося як будівельний матеріал. Завдяки своїм високим показникам міцності, надійності, теплоємності, звукоізоляції, будинок з дерева даруватиме комфорт цілий рік.

Поєднання дерева декількох фактур – тенденція останніх 20 років, яка набула особливої популярності в Скандинавських країнах. Оптимальним вибором в цьому напрямку буде дерев’яний сайдинг або гладка дошка, яка доповнюється дерев’яним зрубом за класичною традицією.

Більш сучасним рішенням стане дерево в будь-якій інтерпретації з натуральної або декоративною кам’яною кладкою, а також штукатуркою.

Комбіновані дерев’яні будинки будуть виглядати найбільш гідно і дарувати повноцінне естетичне задоволення.

Такі проекти вважаються найбільш екологічними, тому вони підходять для життя з маленькими дітьми.

Проекти комбінованих будинків з каменю і дерева

Чому багато власників нерухомості віддають перевагу саме такий формат оздоблення фасаду:

Проекти комбінованих будинків з каменю і дерева дарують свободу творчості. Сьогодні представлений великий вибір як натуральної, так і декоративної кам’яної кладки різного діаметру, фактури, кольору.

Дерево – бездоганний формат для утеплення та звукоізоляції будинку. При наявності другого поверху або мансарди, можливо вибрати дерев’яний зруб або сайдинг для облицювання.

В якості основи може виступати як перший, так і другий матеріал, тому таке будівництво впишеться в рамки бюджету.

Дерево і камінь можуть поєднуватися як в єдиному форматі: гладкий камінь + поліроване дерево. Так і різному: шорсткий (фактурний) камінь + гладке дерево і навпаки.

Колірна композиція дерева повинна контрастувати з кам’яною кладкою. Найчастіше деревина залишається в натуральному відтінку, а камінь вибирається на кілька тонів темніше або темний.

Комбіновані будинку – дерево і цегла

Комбінований фасад будинку на основі дерева і цегли забезпечує високу економію, пожежна безпека і комфортний мікроклімат.

Зазвичай будівництво першого поверху виконується за участю цегли, а другий рівень – дерева. За рахунок цього можливо економічно витрачати матеріал, не замислюватися про будівництво міцного фундаменту, так як така будова відрізняється досить легкою конструкцією. Цегла протистоїть займання і прекрасно переносить перепади температур, тому його розміщують на першому рівні, де зазвичай розташовується котельня / камін.

Камінь і цегла краще всього поєднуються в плані комфорту для власника. Їх поєднання забезпечує оптимальний рівень вологості, хорошу звукоізоляцію і надійність будови на довгі роки.

Комбіновані будинки з піноблоків і дерева: в чому перевага такого будівництва

 1. Поєднання міцності і надійності піноблоку, який використовується в якості основи першого поверху і фундаменту, разом з легкістю і декоративними якостями дерева для облаштування другого рівня будинку.
 2. Комбіновані будинки з піноблоків і дерева демонструють легкість в зведенні. Економне витрачання, вигідна цінова політика на матеріали роблять таке будівництво популярним.
 3. Естетичний зовнішній вигляд. Піноблок виглядає брутально, строго, а дерево доповнює статус і робить будинок більш шляхетним.
 4. Довговічність. Піноблок не схильний до корозії, зберігає цілісність під впливом зовнішніх факторів. Дерево не тільки створює гармонійну атмосферу, а й забезпечує відмінну теплову та звукоізоляцію.

Комбінований будинок з цегли і бруса: рекомендації дизайнерів

Для того, щоб комбінований будинок з цегли і бруса радував вас своїм зовнішнім виглядом і був функціональним, слід звернути увагу на наступні рекомендації:

Підстава будівлі або перший поверх повинні бути міцними і надійними, а тому цей рівень прийнято оформляти за допомогою цегли. Даний матеріал успішно впроваджується в будівництві міських і заміських котеджів.

Верхня частина може бути легшим. Щоб естетично врівноважити конструкцію можливо використовувати колоду циліндричної або рівною (рубаною) форми, а також дерево профіль або клеєний брус. Такий формат подарує затишну атмосферу, високе енергозбереження.

Вартість такого будівництва розумно впишеться в рамки запланованого бюджету, так як ви можете придбати дерево і цегла в різних дизайнерських рішеннях.

Комбінований будинок з газобетону і бруса – зразок надійності і довговічності

Чи плануєте побудувати комбінований будинок з газобетону і бруса? Зведення таких будинків не вимагає значних фінансових витрат, а за часом будівництво об’єкта займе близько 3-7 місяців.

Така чудова «фортеця» подарує комфортні умови, за рахунок високого енергозбереження, звукоізоляції. Газобетон демонструє міцність і стійкість до зовнішніх чинників, тому його прийнято використовувати для зведення фундаменту і першого поверху.

Дерев’яний брус ідеально підійде для другого поверху або мансарди. Таким чином, конструкція знаходить гармонійний вигляд, що не виглядає сіро і безлико, знаходить деякий статус.

Комбіновані будинки – плюси і мінуси

Плюси:

 • Можливість створити солідний будинок в благородній дизайні, який може застосовуватися в разі виборі тільки одного облицювальний матеріал.
 • Порівняно швидкий і економічний спосіб зведення. Найчастіше при виборі комбінованого будинку власник заощаджує близько 30% часу і фінансів. Оптимальна собівартість і швидкість зведення роблять такі проекти затребуваними.
 • Комфортні умови життя. Комбіновані вдома впевнено тримають позиції на ринку нерухомості. Енергоефективність, естетичні якості, звукоізоляція дарують зручність для життя всієї родини.
 • Довговічність. Проекти такого рівня об’єднують переваги декількох матеріалів. Комбінований фасад будинку протистоїть багатьом факторам, які неможливо компенсувати при виборі тільки одного матеріалу.

Мінуси:

 • Неміцність деяких матеріалів. Наприклад, неякісний піноблок або цегла може з часом утворити тріщини. Також матеріал схильний до деформації при транспортуванні, тому слід приділити увагу якості і акуратності в перевезенні.
 • При неправильному розташуванні матеріалу може створюватися навантаження на певні ділянки стіни. Необхідно врівноважити конструкцію. Для цього більш важкий матеріал (камінь) розташовується на першому рівні в якості основи, а легкий (дерево, штукатурка) – на другому або в якості доповнення першого.

Комбінований фасад сучасного двоповерхового будинку

Цей екстер’єр будинку з унікальними стінами розташований в Торонто, Канада. Це не новий будинок, а скоріше реконструкція і розширення невеликого будинку. Трансформація настільки повна, що будинок не тільки виглядає футуристично, але і різко відрізняється по-справжньому захоплюючим чином.

Фантастичні деталі на фасаді будинку – чи не так. Архітектори майстерно створили загальну естетику, застосовуючи сучасні оздоблювальні матеріали для фасадів. Сучасний дизайн екстер’єру цього будинку змішується і зливається з навколишнім ландшафтом, використовуючи нейтральні відтінки чорного на задньому фасаді другого поверху, і відтінки блідо-сірого вапняку на стінах фасаду першого поверху.

А що обертаються екрани з натуральної ялиці в азіатському стилі просто заворожують. Такі варіанти облицювання будинку завжди роблять яскраві враження.

Тільки коли ви підійдете близько, ви побачите унікальність матеріалів для фасаду цього приватного будинку. Дерев’яні екрани спроектовані в стилістиці старої сільської огорожі. Планки скріплені між собою темними металевими коннекторами, подібними тому, що ви побачите на традиційно виготовлених східних дрібнички. Кожен екран повертається на центральному стовпі навколо своєї осі, як якщо б вони були кінетичними скульптурами, а не функціональними екранами.

Серія екранів обволікає внутрішній двір, створюючи усамітнення для гостьових спалень, виходять на сад, і для тих, хто на вулиці насолоджується зеленню.Корейська деталь кріплення, яка використовується на екранах, є частиною лофт проекту цього будинку, заснованої на східній філософії і її гармонійному зв’язку з навколишнім флорою і фауною. Завдяки екранам, видимим через скління на фасаді, дизайн доповнюється вибором внутрішніх архітектурних деталей, а також з вибором внутрішньої обробки.

Крім приватного двору спереду, цей унікальний будинок має величезний задній двір недалеко від загальної зони з великими розсувними скляними дверима, що забезпечує безшовне з’єднання з обома зонами.

Чорні колони від підлоги до стелі марширують через стіну скла і, завдяки їх схожості з деревами, призначені для створення ще більш міцного зв’язку з заднім двором.

Бічна стіна цього унікального фасаду будинку повністю відкрита навколишньому середовищу завдяки величезним вікнам з чорними рамами. Контраст дерев’яної обшивки фасаду з темними рамами вікон підтримується декоративними скобами на обшивці стін – є яскравим прикладом застосування сучасних оздоблювальних матеріалів на фасаді будинку.

Деталі цієї частини будівлі так само складні, як дерев’яні екрани на передньому фасаді. Подивіться, як відсутність цоколя будинку дає відчуття життя без відриву від природи.

Веранда огороджена скляній балюстрадою для максимального перегляду саду.

Важливо, щоб домовласник не забув про зручних для навколишнього середовища функціях, а архітектори домоглися 50% -го скорочення споживання енергії будинку за рахунок використання високоефективних систем ізоляції, опалення, охолодження та вентиляції.

0 Поділись