ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Кращі Ідеї Дизайну Будинку Зовні (113 фото)

Кращі Ідеї Дизайну Будинку Зовні (113 фото)

0 Поділись

Тут зібрана колекція кращих дизайнерських ідей для фасаду будинку. Погляньте на найкрасивіші сучасні будинки в світі і знайдіть натхнення в зазначеному нагородами дизайні.

Якщо ви хочете підвищити привабливість свого будинку, то ви прийшли в потрібне місце. У той час як більшість людей часто приділяють більше уваги дизайну інтер’єру, ці будинки так само красиві зовні, як і всередині. Елегантний, стильний і функціональний, ці шикарні проекти зовнішнього дизайну і фасадні ідеї просто надихають.

У сучасних будинках – будь то традиційні або сучасні – зовнішній дизайн будинку грає вирішальну роль. Це дозволяє домовласникам не тільки справити перше враження, але поліпшити красу їх присадибних ділянок та підвищити цінність їхніх будинків. Крім того привабливість фасаду будинку є найважливішим фактором, коли справа доходить до продажу вашого будинку.

З урахуванням сказаного, у всьому світі існує безліч чудових ідей про те, як прикрасити екстер’єри вашого будинку. Однак, щоб отримати будинок, який ви собі уявляєте, вам часто потрібно об’єднати найкраще з двох призначень фасадів будинку – красу і функцію. Доброю новиною є те, що фасади, незалежно від матеріалу, можуть мати як функціональні елементи так і декоративні.

Ще краще, коли справа доходить до дизайну будинку зовні, у вас є багато варіантів застосування матеріалів. За останні кілька десятиліть дерев’яні фасади придбали підвищену популярність через їх природної привабливості. Вони можуть стати в нагоді, якщо ви хочете створити великі конструкції «штори», які можуть захистити ваш будинок від прямого сонця, особливо якщо ви живете в районах з великою кількістю сонячного світла.

Скло також має безліч декоративних і функціональних переваг. Ось чому воно зазвичай використовується, щоб надати будинку сучасний зовнішній вигляд, а також розмити межу між приміщеннями і відкритим повітрям. З комерційної точки зору архітектори промислового дизайну так само часто використовують відкритий бетон.

Ознайомтеся з цими ідеями, щоб отримати натхнення для вашого наступного проекту дизайну зовнішнього будинку.

[su_spacer size=”100″]

Сучасний зовнішній вигляд прекрасного будинку середземноморської мрії

Вілла CView – це розкішний будинок мрії, побудований на скелях Сен-Жан-Кап-Ферра на Французькій Рив’єрі. Крім прекрасних видів і сучасних інтер’єрів, цей будинок пропонує гарний сучасний зовнішній дизайн. Величезні скляні панелі використовуються, щоб створити захоплюючі види. У той час як загальна структура будинку виконана з простого пофарбованого бетону. Ця резиденція особливо красива вночі з декоративним фасадним освітленням, що привертає все увагу.

Дизайн дому

Дизайн будинку зовні

Взагалі ви не бачите будинку, подібні до цього кожен день. Якщо ви думаєте, що вже бачили кращий будинок мрії, подумайте ще раз. Тому що в цьому місці є все – вражаюче розташування, романтична атмосфера, сучасний дизайн, розкішний стиль і сотні інших дивовижних деталей. Погляньте!

Дизайн будинку фото

Вілла CView є вражаючим будинком мрії, розташованим на скелях Сен-Жан-Кап-Ферра, місце, яке прозвали як один з перлин на Французькій Рив’єрі, також відомий як Лазурний берег. Краса цього середземноморського міста підтверджується тим фактом, що це улюблене місце відпочинку серед європейської аристократії та міжнародних мільйонерів. Тепер, коли ви знаєте, де знаходиться рай, давайте подивимося на будинок нашої мрії.

Дизайн приватного будинку

Вілла побудована прямо на краю скелі, пропонує неймовірно романтичні види на океан з майже усіх куточків будинку. Вікна від підлоги до стелі не тільки відкривають безперешкодний вид, але і створюють сучасну атмосферу, яка визначила дивно розкішні інтер’єри. Басейн на даху з величезною терасою є найбільш вражаючою річчю в цьому сучасному будинку мрії.будинок дизайн

Всередині будинку елегантність незаперечна, так само як і інтер’єри в цьому надихає шале. Сучасні меблі в поєднанні з чистим мінімалістським декором дуже близька до досконалості. Мінімалістська кухня з романтичної їдальні, світлої вітальні. 7 неймовірних спалень, розкішний тренажерний зал, сауна, спа-салон, критий басейн, масажний кабінет і винний льох. О так, і я просто хотів згадати ландшафтний дизайн навколо будинку. Середземноморська рослинність дає приємне дотик до всієї дивовижності і розкоші. Ви згодні?

Дизайн фасаду будинку

Що ви думаєте про цей будинок мрії? Чи не могли б ви вважати його своїм постійним домом? Скільки б ви заплатили за це?

Будинок і інтер'єр

Оздоблення будинку зовні

Дизайн двору приватного будинку

[su_spacer size=”100″]
[su_spacer size=”100″]

2-х шаровий зовнішній фасад будинку

Будинок Tresarca – хороший приклад того, як фасади будинку мають більш ніж одну мету. Коли будинок побудований в суворих умовах, розумні рішення використовуються для створення комфорту і безпеки. Архітектори використовували сітчастий екран для захисту від суворого сонця для внутрішнього простору і надали цьому сучасному будинку неповторний вигляд.

Дизайн котеджів

Котеджі фото

Чи можете ви уявити свій ідеальний будинок? Так? Закрийте очі. Думайте. У вас вийшло? Добре. Тепер погляньте на цю вражаючу, сучасну архітектуру і подивіться, чому вона краще, ніж те, що ви тільки що собі уявляли, і, швидше за все, краще, ніж кожен будинок, який ви бачили до сих пір.

будинок фото

Просто жартую, я впевнений, що ви знаєте, що вас вражає, і що означає для вас «ідеально». Але це не змінює того факту, що це ідеальний будинок. І я впевнений, що це буде для багатьох любителів сучасної архітектури. Отже, подивимося, що у нас є.

Обустройка будинку

Перше, що привернуло увагу, – це неймовірно простий сучасний фасад будинку. Я люблю мінімалізм, і сучасні будинки, подібні до цього не пройдуть повз мене непомітно. Друге, що мені стало цікаво, це той факт, що я не можу розгледіти вікна. Що тут відбувається?

[su_spacer size=”100″]Вікна фактично приховані за сітчастим екраном, який захищає інтер’єри від палаючого сонця (Вегас і раніше знаходиться в пустелі, наскільки я знаю), про що ви прочитаєте пізніше в цій статті.

дизайнер будинку

Наступною річчю, яка викликала у мене захоплення, був сучасний дизайн інтер’єру, особливо ця неймовірна скульптура на сходах, яка насправді є люстрою. Повірте мені найбільш вражаючою люстрою, яку ви коли-небудь побачите. Ще одна річ, про яку я хотів би попередити вас, – це ванна кімната. Це ідеальна ванна! Цей сучасний душ! Цей неймовірний підлогу! Це чисте досконалість.

Проектно-будівельні роботи зовні і всередині фото

Дизайн приватного будинку зовні

Я міг би захоплюватися вічно, але давайте послухаємо, як архітектори описали цей ідеальний будинок і подивимося фотографії.

Дизайн заміського будинку

Матеріали розвивають тему слоірованія маси, коли ви переходите від підвалу до особистого простору. Кожен шар являє собою відображення довколишніх гір – Червоних гір. Зміна матеріалів забезпечує різноманітність текстур, пов’язаних з скельними утвореннями. Щити між секціями утворюють оазис, де пейзаж і вода охолоджують простір. Сітчастий екран забезпечує захист від суворого сонця на внутрішніх просторах і гру тіней.

Дизайн будинку фото зовні

Розмивання лінії між внутрішнім і зовнішнім простором чудово втілено в цьому будинку. Простір не визначається стінами, а через ідею простору, що поширюється повз сприймаються бар’єрів, в розширену форму проживання в приміщенні і поза.
Навіть в цьому суворому оточенні людина може насолоджуватися цією концепцією завдяки розвитку зовнішніх захисних форм. Це все нагадує про тріщини, знайдених в наших скельних утвореннях.

Гарні будинки фото зовні

Отже, тепер, коли ви знаєте мої почуття до цього сучасного дому, давайте послухаємо, що ви думаєте? Ви думаєте, що це ідеальний будинок? Ви бачили краще? Давайте поговоримо в розділі коментарів.

Дизайн будинку зовні фото

Дизайн сільського будинку

Гарні будинки фото всередині і зовні

Гарні будинки фото зовні і всередині

[su_spacer size=”100″]

[column col=”1/3″]

Замовити дизайн проект фасаду будинку, фасадного декору, фасадної ліпнини в Україні, Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові, Кривий Ріг, Миколаєві, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Житомирі, Сумах, Хмельницькому, Рівне, Кіровограді , Кропивницького, Чернівцях, Кременчуці, Івано-Франківську, Тернополі, Біла Церква, Луцьку, Краматорську, Мелітополь, Нікополь, Слов'янську, Бердянську, Ужгороді, Кам'янець-Подільський

[/column]
[column col=”1/3″]

Декоративне оздоблення вікон зовні. Розрахунок ціни, вартості онлайн в Україні, Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові, Кривий Ріг, Миколаєві, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Житомирі, Сумах, Хмельницькому, Рівне, Кіровограді, Кропивницького, Чернівцях, Кременчуці , Івано-Франківську, Тернополі, Біла Церква, Луцьку, Краматорську, Мелітополь, Нікополь, Слов'янську, Бердянську, Ужгороді, Кам'янець-Подільський

[/column]
[column col=”1/3″]

Замовити зразки фасадного декору з пінопласту, архітектурної ліпнини з пінополістиролу в Україні, Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові, Кривий Ріг, Миколаєві, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Житомирі, Сумах, Хмельницькому, Рівне, Кіровограді , Кропивницького, Чернівцях, Кременчуці, Івано-Франківську, Тернополі, Біла Церква, Луцьку, Краматорську, Мелітополь, Нікополь, Слов'янську, Бердянську, Ужгороді, Кам'янець-Подільський

[/column]

[su_spacer size=”100″]

Зовнішній дизайн фасаду одного з найкрасивіших будинків в світі

Будинок M, спроектований егоїстичною архітектурою + дизайн “для себе” – один з найкрасивіших будинків, який я бачив до сих пір. Простота в поєднанні великих скляних панелей і білого бетону – все, що потрібно в його сучасному вигляді. Іноді менше дійсно більше. Переконайтеся, що ви бачили інтер’єри цього будинку, так як вони приголомшливі!

Дизайн котеджу зовні

Дизайн будинку зовні і всередині

Якщо ви шукали найкрасивіші будинки в світі, це безперечно один з них. Підемо прогуляємося від чудової елегантною під’їзної дороги через приголомшливі, сучасні білі інтер’єри до прекрасного заднього двору. Цей будинок мрії змусить вас захоплюватися!

Дизайн котеджу фото

Про сучасний будинок М

Оскільки він відомий як один з найкрасивіших будинків в світі, можна подумати, що він розташований десь в районі Беверлі-Хіллз або Таїланд, Австралія, Монако, Французька Рів’єра (як цей будинок мрії) або де завгодно, де багаті і знамениті перетворюють їх готівку в понад дорогу нерухомість.

Котеджі фото зовні і всередині

Але цей сучасний будинок – ще один доказ моєї улюбленої теорії; вам не потрібні мільйони, щоб мати гарний будинок. Будинок М розташований в Мерано (або Мерані), місті комуні в Південному Тіролі, на півночі Італії. Він спроектований італійської архітектурної студією. Сам будинок пропонує 360 квадратних метрів сучасної житлової площі.

Фото котеджів всередині і зовні

Найкрасивіші будинки в світі і їх фасади

Говорячи про екстер’єрах, цікаво, як часто люди судять про будинки, тільки дивлячись на їх фасади. Я б розмістив цю резиденцію в категорії «найкрасивіших будинків в світі», просто глянувши на цей сучасний фасад, але вдома – це не просто фасад.Дизайн приватного будинку зовні фото

Але, говорячи про Будинку M, я хотів би вказати, наскільки елегантний цей фасад. І все через мінімалістського підходу. Чистий білий колір створює дійсно приємний контраст з усією природною зеленню навколо нього, а скляні двері, вікна і стіни надають йому відчуття сучасності. Особливо на задній план, де у нас є контраст всередині самого об’єкта.

Дизайн будинку всередині і зовні

І я думаю про сміливих горизонтальних лініях білого бетону і тонких вертикальних лініях скляних стін. Так просто і сучасно.

Будинок дизайн фото

Добре, я закінчив говорити, давайте подивимося на фотографії.

Фото красивих будинків всередині і зовні

Тепер скажіть собі, мені подобається Будинок М? А як щодо білого кольору? Деякі говорили б, що його занадто багато. Чи вважаєте ви, що це один з найкрасивіших будинків в світі? Дайте мені знати в коментарях нижче.

Інтер'єр будинку зовні

Дизайн дачного будиночка зовні
Оформлення будинку зовні

Дизайн проект будинку

Дизайн двоповерхового будинку зовні

[su_spacer size=”100″]
[su_spacer size=”100″]

Зовнішні фасадні матеріали

Компанія SAOTA добре відома створенням архітектурних шедеврів. Цей сучасний будинок нічим не відрізняється. Фасад, хоча він в основному відкритий, демонструє поєднання багатьох матеріалів, «працюють» разом в створенні цього будинку. Кам’яних стіни на першому поверсі, облицьовані бетоном на верхніх поверхах, дерев’яні відтінки на скляних перилах тераси і розсувних панорамних дверях.

Дизайн дачного будинку зовні

Що робити, коли ваш будинок стає занадто маленьким для вашої родини? Просто поновіть його? Продати його і отримати ще один, більший? Переробити його? Зносити його і будувати більше? Подивіться, що пропонує цей варіант, і як архітектори зуміли перетворити свій старий будинок в сучасний будинок мрії.

Дизайн ділянки перед будинком

Історія починається з людини, який володів будинком, розташованим в Хігговіле, маленької багатою громаді в City Bowl Кейптауна в Південній Африці. З плином часу сім’я росла, і йому потрібно було більше місця для його дітей-підлітків і решті сім’ї. Після обговорень з клієнтом вирішили спроектувати новий будинок, щоб замінити існуючий будинок, з якого виросла родина.

Дизайн одноповерхового будинку зовні фото

Незважаючи на те, що люди рідко відчувають емоційне мужність, щоб знести їх існуючі будинки, на цей раз клієнт виконав дана порада і вирішив дозволити архітекторам зробити свою магію.

Будинок фото дизайн

Новий будинок повинен був ретельно вписатися в ландшафт і оточення, щоб забезпечити достатній простір для різноманітних вимог сім’ї. Він повинен був створювати окремі приватні приміщення всередині будинку і захищати від лютих вітрів, які сезонно врізаються в Столову гору, але забезпечують розслаблену, домашню обстановку.

Приватний будинок дизайн

Цей чарівний будинок простягається на 3 відкритих і добре пов’язаних поверху. Пропонує приголомшливе житловий простір, теплу і гостинну атмосферу, неймовірні види і багато іншого, що неможливо описати словами.Хоча деякі з вас можуть сказати, що фасади й інтер’єри виглядають якось занадто грубими, я думаю, що саме це робить цей сучасний будинок настільки привабливим і позитивним. Голий бетон, дерев’яні поверхні, кам’яна меблі і скляні стіни поєднуються просто чудово.

Дизайн одноповерхового будинку

З точки зору цілей клієнтів архітектор спирався на просту, що не захаращену обробку бетону для софітів і різних стін, цегляної кладки, спеціалізованого полірованого бетону.

Ця суміш – хоча і не унікальна – доповнює сімейне життя. Щоб посилити відчуття відкритості кімнат для саду, в житлових приміщеннях є великі отвори для розсувних алюмінієвих дверей – ця відкритість додатково посилюється скляними поручнями, щоб успішно розмити межі інтер’єру і екстер’єру.

Дизайн котеджів зовні

Відмінно. Тепер дайте мені знати, що ви думаєте про це сучасному будинку? Чи варто руйнувати ваш старий будинок? Тобі подобаються сучасні інтер’єри? Дайте мені знати в розділі коментарів нижче.

[su_spacer size=”100″]

[column col=”1/3″]

Замовити дизайн проект фасаду будинку, фасадного декору, фасадної ліпнини в Україні, Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові, Кривий Ріг, Миколаєві, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Житомирі, Сумах, Хмельницькому, Рівне, Кіровограді , Кропивницького, Чернівцях, Кременчуці, Івано-Франківську, Тернополі, Біла Церква, Луцьку, Краматорську, Мелітополь, Нікополь, Слов'янську, Бердянську, Ужгороді, Кам'янець-Подільський

[/column]
[column col=”1/3″]

Декоративне оздоблення вікон зовні. Розрахунок ціни, вартості онлайн в Україні, Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові, Кривий Ріг, Миколаєві, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Житомирі, Сумах, Хмельницькому, Рівне, Кіровограді, Кропивницького, Чернівцях, Кременчуці , Івано-Франківську, Тернополі, Біла Церква, Луцьку, Краматорську, Мелітополь, Нікополь, Слов'янську, Бердянську, Ужгороді, Кам'янець-Подільський

[/column]
[column col=”1/3″]

Замовити зразки фасадного декору з пінопласту, архітектурної ліпнини з пінополістиролу в Україні, Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові, Кривий Ріг, Миколаєві, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Житомирі, Сумах, Хмельницькому, Рівне, Кіровограді , Кропивницького, Чернівцях, Кременчуці, Івано-Франківську, Тернополі, Біла Церква, Луцьку, Краматорську, Мелітополь, Нікополь, Слов'янську, Бердянську, Ужгороді, Кам'янець-Подільський

[/column]

[su_spacer size=”100″]

Дерев’яний фасад будинку для інтимності і затишку

Інший гарний сучасний будинок від SAOTA з цікавим зовнішнім дизайном. Коли клієнт спочатку приїхав в SAOTA головною метою вдома був поставлений відпочинок, але елегантний і комфортний. Рішення: скляні стіни покриті легкими дерев’яними панелями.

Гарні будинки всередині і зовні фото

Дизайн котеджу

Це гарний будинок показує, як використовувати дерев’яне облицювання фасаду, щоб зробити фасад будинку сучасним і свіжим.

Фото дизайн будинків зовні

Сьогодні існує кілька сучасних будинків, які використовують деревину в необробленому вигляді, щоб створити гарний і функціональний сучасний фасад будинку.

Фото будинків всередині і зовні

Концепція, яка творчо поєднує в собі деревину скло і метал, щоб побудувати сучасний будинок, повинна бути привабливою.Дизайн дерев'яного будинку зовні

Сучасний дизайн будинку з дерев’яним фасадом

Це сучасна будівля, що піднімається з краю пляжу, може похвалитися приголомшливими видами як зсередини, так і зовні. Задній і передній фасади відкривають два повністю динамічних погляду. Цей динамізм в поглядах багато в чому пов’язаний з винахідливістю архітекторів і дизайнерів, які намагаються засліпити своїх власників і відвідувачів чимось максимально поєднується з навколишнім середовищем.

Проекти будинків всередині і зовні

Коли клієнти спочатку прийшли до архітектора з проханням про родинному будинку, який був би відповідним для місцевості, вони прийшли до ситуації, в якій потребували руки експертів. Їм потрібен розслабляючий, але елегантний будинок, в якому буде комфортно, коли ви будете розважати багатьох гостей, а також відчувати себе затишно, коли в будинку всього один або два людини.

Дизайн для будинку

Іншими факторами, що спонукали концептуальну організацію будівлі, були навколишні краєвиди, сонячне світло, переважний напрямок вітру і параметри зонування. Для подальшого вираження складного, але і цікавого характеру ділянки, над яким вони повинні були працювати, керівник проекту сказав: Ця ділянка землі розташований на південь від маяка в затоці Плеттенберг.Він спускається до пляжу і має нескінченний вид на Індійський океан і гори на віддалі на північ. Початкові плани ділянки показали, що він спочатку був дюною з більш високим насипом до південної.

Дизайн зовні будинку

Дерев’яний фасад будинку

Родинний дім для відпочинку, спроектований архітектором, поєднує в собі деревину на фасаді будівлі приємним чином, не ставлячи під загрозу загальну естетику будівлі. Це нескінченне зображення балансу, гармонії і витонченості між двома різними, але взаємодоповнюючими елементами; дерева і скла.

Дизайн дачного будинку

Великі зони зливаються воєдино зовнішньої та внутрішньої обстановкою. Людина отримує можливість спілкування з цікавим баченням простору і форм .. Інтер’єр так само не обділений застосуванням дерев’яної обробки. Використання цього матеріалу в інтер’єрі підкреслює сучасний візуальний ефект і підтримує тему стійкості, адаптовану архітектором.

фото котеджів

[su_spacer size=”100″]
[su_spacer size=”100″]

Простий зовнішній дизайн, який визначається мінімалізмом

Коли справа доходить до мінімалізму, ви або любите його, або ненавидите. Те ж саме відноситься до цього приголомшливому сучасному будинку, розташованому на пагорбах Валенсії. Його простий зовнішній дизайн і мінімалістський інтер’єр – безумовно витвір мистецтва.

Дизайн вікон зовні

Фото дизайн будинку

Погляньте на те, як простота і мінімалізм в поєднанні з приголомшливим місцем розташування можуть створити вражаючий сучасний будинок і запропонувати унікальний життєвий досвід.

Дизайн приватного будинку фото

Проектування вашого будинку в 21 столітті вже не є проблемою, завдяки технологіям та інновацій в галузі сьогодні. Однак реальна проблема полягає в використанні цінних ресурсів таким відмітним чином, щоб не пошкодити ваш гаманець.
Дизайн заміського будинку фото

Для людей, які цікавляться естетикою, сучасні та мінімалізувати будинку мають свої «вау» чинники. Гладкі і ультрасучасні будинки – справжні пастки поглядів. Часто мінімалістські домашні проекти вибираються власниками будинків для ремонту або будівництва завдяки їх спрощеним і безшовним стилям, які роблять вдома комфортнішими і розслаблюючими.

Красиві заміські будинки фото

Мінімалістська архітектура і приголомшливе місце розташування

Якщо ви захочете прийняти мінімалістський дизайн будинку, вибір будівельника або архітектора, який має досвід роботи в галузі, дуже важливий. Будинок на скелі – шедевр, розташований в прибережному місті Кальпе в Аліканте, Іспанія. Він був створений знаменитої Fran Silvestre Arquitectos, студією архітектури та дизайну, що базується в Валенсії, Іспанія. Описуючи свою частину мінімалістського мистецтва в поетичній стилістиці, ось що вони повинні були сказати: «Нам подобається чеснота архітектури, яка дозволяє будувати будинок в повітрі, гуляючи по воді …

Котеджі фото зовні

Різкий ділянку землі з видом на море, де найкраще щось робити. Він просить залишити його в спокої. На ньому встановлено шматок, який погоджується з природним контуром землі. Сам будинок спокійно дивиться на Середземне море. Під сонцем басейн наближає нас до моря, він стає тихою бухтою. У точці перегину сходи пропонує доріжку в сад.

Дизайн в дерев'яному будинку

Через крутизни ділянки і бажання спорудити будинок всього на одному рівні була обрана тривимірна конструкція залізобетонних плит і екранів, що адаптуються до топографії місцевості, що зводить до мінімуму земляні роботи. Ця монолітна, закріплена на камені конструкція створює горизонтальну платформу з рівня під’їзду, де розташований сам будинок.

Будинки всередині і зовні фото

Басейн розташований на більш низькому рівні, на вже плоскою майданчику. Бетонна конструкція ізольована зовні, а потім покрита гнучкою і гладкою білою штукатуркою з лайма. Решта матеріали, стіни, тротуари і гравій на даху … все зберігають один і той же колір, дотримуючись традиційну архітектуру району, підкреслюючи його і одночасно підкреслюючи єдність будинку.

Декор будинку зовні

Менше це Більше – визначення мінімалістського дизайну фасаду будинку

Мінімалізм – це культура, від якої ухиляються багато архітекторів. Ці стилі архітектури можуть висловлювати естетику по-різному. Але емоції, які вони викликають, піддаються поясненню властивим їм архітектурному мови. Його прийняття є ще одним доказом їх значимості в архітектурному дискурсі.Гарний дизайн будинку

Мінімалістський дизайн будинку підкреслює складність в простоті, тим самим підкреслюючи істотність будівлі для візуального інтересу. Функціональний вид просторів підкреслює важливість «менше – це більше».

Дизайн в будинку фото

Простору, виділені для різних функцій всередині будівлі, виділяють спокій і пропагують філософію найменшого споживання. Такий підхід застерігає від стратегій проектування, які можуть зажадати надлишкових просторів і ненавмисно призводять до надмірного споживання енергії. Навколишнє середовище, в якій розташований мінімалістський будинок, забезпечує візуальну артикуляцію, викликану її масою, яка дозволяє погляду прагнути до будівлі.

Дизайн в будинку

Будинки зовні фотоКотеджі проекти дизайн

Дизайн обробки будинку

Будинок з бруса інтер'єр

[su_spacer size=”100″]

[column col=”1/3″]

Замовити дизайн проект фасаду будинку, фасадного декору, фасадної ліпнини в Україні, Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові, Кривий Ріг, Миколаєві, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Житомирі, Сумах, Хмельницькому, Рівне, Кіровограді , Кропивницького, Чернівцях, Кременчуці, Івано-Франківську, Тернополі, Біла Церква, Луцьку, Краматорську, Мелітополь, Нікополь, Слов'янську, Бердянську, Ужгороді, Кам'янець-Подільський

[/column]
[column col=”1/3″]

Декоративне оздоблення вікон зовні. Розрахунок ціни, вартості онлайн в Україні, Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові, Кривий Ріг, Миколаєві, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Житомирі, Сумах, Хмельницькому, Рівне, Кіровограді, Кропивницького, Чернівцях, Кременчуці , Івано-Франківську, Тернополі, Біла Церква, Луцьку, Краматорську, Мелітополь, Нікополь, Слов'янську, Бердянську, Ужгороді, Кам'янець-Подільський

[/column]
[column col=”1/3″]

Замовити зразки фасадного декору з пінопласту, архітектурної ліпнини з пінополістиролу в Україні, Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові, Кривий Ріг, Миколаєві, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Чернігові, Черкасах, Житомирі, Сумах, Хмельницькому, Рівне, Кіровограді , Кропивницького, Чернівцях, Кременчуці, Івано-Франківську, Тернополі, Біла Церква, Луцьку, Краматорську, Мелітополь, Нікополь, Слов'янську, Бердянську, Ужгороді, Кам'янець-Подільський

[/column]

[su_spacer size=”100″]

Велика скляна стіна як частина сучасного фасаду будинку

Цей прекрасний будинок є яскравим прикладом дивного внутрішнього і зовнішнього поєднання. Великі панорамні розсувні двері можуть бути майже повністю відкриті і з’єднують сучасну вітальню і спальню з прекрасним басейном в центрі. Уявіть собі, як це – випробувати цей рівень сучасного життя. І все завдяки інноваційному сучасному фасаду.

Дизайн будинку в картинках

Красиві ремонти будинків

Іноді вашого будинку потрібно тільки одна маленька деталь, щоб стати захоплюючим місцем проживання. Подивіться, як архітектори використовували ковзаючу скляну стіну, щоб перетворити цей сучасний будинок в шедевр.

Дизайн фасаду приватного будинку

Робота винахідливості і дизайн світового класу є яскравим прикладом того, як використовувати ковзаючу скляну стіну для створення безперешкодно потоку між внутрішнім і зовнішнім житловими приміщеннями.

[su_spacer size=”100″]Дизайн котеджів фото

За останнє десятиліття ми побачили більш широке використання великих обсягів скла в сучасних будинках, щоб зробити внутрішній простір більш привабливим, яскравим і повітряним.

Фото котеджів зовні

Дизайн проекти будинків

Цей новий підхід до дизайну, який творчо об’єднує електричні вертикальні жалюзі та скло здатний перетворити сучасну домашню ідею в щось, що буде виглядати затишно, чудово і функціонально.

Дизайн красивих будинків

Зовнішній дизайн будинку

Більш того, конструкція з розсувними скляними стіною пропонує безперешкодний, широко відкритий погляд на навколишнє середовище. Говорячи про широко відкритих видах на навколишнє середовище – це самий мінімалістський будинок, коли-небудь спроектований.Дизайн проекти будинків і котеджів

Красиві ремонти будинків фото

Цей сучасний будинок демонструє, як ковзаючі скляні стіни ідеально підходять для створення міцного зв’язку між будинком і його околицями, створюючи легкий потік між вітальні і патіо з басейном. В результаті свіжі і добре освітлені інтер’єри безперешкодно отримують види природних ландшафтів.

Дизайн для будинку фото

Змінна скляна стіна, що створює унікальний домашній затишок

Поставлений у вузький трапецієподібний ділянку поруч з пишним зеленим громадським парком, усіяним древніми деревами евкаліпта – цей будинок може похвалитися своїм садом.

Дизайн будинку онлайн

Щоб створити унікальне внутрішнє і зовнішнє об’єднання архітектор встановила вітрини у всіх інтер’єрах будинку. Ще краще виглядає відсутність колон і кутів, забезпечуючи оптимальну відкритість на відкритому повітрі патіо і басейну.

Домівки котеджі фото

Спорудивши стіни з чудового скла архітектори об’єднали приватні сади і сусідній парк. Що ще більш важливо, скляні кути спальні і вітальні позбавлені будь-яких конструктивних елементів, пропонуючи неперевершений доступ до саду і створюючи сучасну елегантну привабливість.Красиві дерев'яні будинки фотографії

Захоплюючий будинок з приголомшливими сучасними функціями

Площа статі 600 квадратних метрів, плани поверхів не тільки відкриті, але і випливають з інтер’єрів на вулицю без особливого клопоту. Крім прекрасного розсувного дизайну скляної стіни, в будинку також є безліччю інших сучасних зручностей.

Дизайн дерев'яного будинку фото

Фасади покриті складним Cedarwood, а сучасна чорна кухня оснащена новітньою технікою, гранітними стільницями і фантастичним червоним деревом. Він також може похвалитися цікавою сходами і освітленій доріжкою, що веде до входу.

Дизайн будинку зовнішній

Сам будинок хитромудро розроблений у формі букви L для розташування навколо басейну, зверненого до суспільного парку.

[su_spacer size=”100″]
[su_spacer size=”100″]

Поєднання традиційного та сучасного фасаду будинку

Ремонт будинку – відмінні можливості для архітекторів, щоб взяти на себе завдання з’єднання сучасних матеріалів з традиційними. Ескобарскій реставраційний ремонт є одним з таких проектів. Хоча з вулиці здається, що це традиційний будинок Тюдорів, на задньому дворі фасад простягається в красивих сучасних матеріалах, що складаються зі скляної фіранки і ліхтарях в стелі.

Дизайн зовнішньої обробки будинку

Дизайн сільського будинку фото

Існує багато проектів по розширенню будинку та реконструкції, які людина може виконати, щоб підвищити цінність свого будинку, гарантуючи оптимальний комфорт.

Гарні будинки зовні

Виділіть час щоб оглянути будинок і вирішити, які зміни внести в проект. Крім того, весь проект може бути простіше, якщо професійний підрядник бере участь в кожному кроці.

Проект дизайн будинку

Створення більшого простору в будинку може бути розумною думкою для домовласників, які живуть на стрімко змінюється ринку нерухомості.Фото котеджних будинків

Домовласник може додати дві або більше кімнат, таких як солярій, горище спальня і кімната для гостей, щоб додати більше місця для своїх дорослих дітей або гостей. На деяких ринках придбання нового будинку при зростанні домашнього господарства може бути значно дорожче. Тому приймається рішення, що можна добудувати ще кілька приміщень для розміщення всіх членів сім’ї.

Дизайн будинку 2015 фото

Ескобар Реконструкція

«Ескобар Реконструкція» – це реконструкція існуючого будинку, архітектурний стиль якого можна розглядати як англійський стиль Тюдорів. Це епоха 1930-х років, відомої під ім’ям Ф.Q. Історія реконструкції говорить про характер і смак одного з дуже небагатьох районів в південному місті Фенікс, штат Арізона, який можна назвати історичним.

Дизайн заміського дерев'яного будинку

Група архітекторів і дизайнерів вирішила провести цей проект з метою досягнення того, що ми можемо найкраще описати як злиття концепцій древньої епохи з сучасністю. Ось що вони повинні сказати про це: Наша пропозиція про оновлення і додавання до існуючого будинку глибоко вкорінене в архітектурі, яка естетично і функціонально відповідає потребам нашого клієнта в сьогоднішню епоху.

Гарні будинки всередині і зовні

Всі стіни існуючих громадських місць були видалені, щоб втиснути ще один простір, де вітальня, кухня і їдальня стали єдиним цілим.
Це об’єднання простору було розширено за рахунок використання існуючого горищного простору, а також з урахуванням склепінчастою зони над вітальні, повертаючись до початкової висоті стелі для кухні та їдальні.

Інтер'єри в дерев'яних будинках

Вони також додали: «Як взаємодіяти з мовою різної ери в контексті поточного періоду часу і чи може він бути сучасним? «Ескобар Реконструкція» пропонує питання про мову і іконографії в контексті будинку епохи 1930-х років. Подання архітектури, яка впроваджується в епоху майже 100 років по тому, стала завданням цього проекту.

Гарні будинки і інтер'єри

Наш ремонт прагнув працювати в рамках існуючого стилю, створюючи абсолютно іншу мову. Цей діалог, який об’єднує як існуючі, так і сучасні стилі будинку, просторові якості і, як наслідок, залучає сприйняття іконографії як сучасного, так і традиційного будинку.

Сучасний дизайн будинку

Розширення будинку для просторої сучасної резиденції

Архітектурний діалог між старим і новим був на передньому краї сучасної реконструкції, виконаної архітекторами в студії. Вони гарантували, що дизайнер спроектував потребу свого клієнта, об’єднавши історичні якості зовнішнього стилю 1930 року зі вимогами сучасного будинку.

Дизайн проекти будинків фото

Зберігаючи характер історичного періоду на фасаді впроваджувалися розширення з мінімалістською фурнітурою і меблями поєднуючи інтер’єр будівлі з зовнішнім середовищем. Тим самим використовуючи вид на задньому дворі і заповнюючи простір природним світлом шляхом введення повністю засклених стінових панелей і світлових люків.

[su_spacer size=”100″]
[su_spacer size=”100″]

Дизайн фасаду будинку в поєднанні з сучасним ландшафтним

QL House – неймовірний сучасний будинок, побудований в Португалії. Основна ідея полягала в тому, щоб з’єднати внутрішні житлові приміщення з зовнішнім виглядом, і архітектори зробили це на відмінно. Сучасний зовнішній фасад будинку, вражаючий вже сам по собі, був візуально виконаний з сучасним ландшафтним дизайном. Вхід в цей будинок повинен бути прекрасним.
Ось як архітектори описали цей дивовижний будинок: «Проект QL House був вправою в балансуванні просторів і інтеграції ландшафту. Зчленування двох перекриваються і перпендикулярних просторів породжувало не тільки особливу просторову динаміку, а й різні візуальні співвідношення між повним і порожнім, світлим і темним – викликані динамікою тіней – між приватними областями, напів-приватними зонами і видом навколишнього пейзажу ».

Дизайн ганку приватного будинку

Дизайн і проекти будинків

Подивіться як вже вражаючий сучасний дизайн фасаду може стати ще більш красивим в поєднанні з сучасним ландшафтним дизайном.

Дизайн ганку приватного будинку фото

Будинок і дизайн

Це стильний і красивий архітектурний шедевр, спроектований відомими архітекторами Португалії. Будинок, розташований в основному листяному житловому районі в Алгарве, є втіленням того, як унікальний дизайн фасаду може використовуватися не тільки для того, щоб прикрасити естетику сучасного будинку, а й об’єднати житлові приміщення з відкритим повітрям.

Дизайн двору приватного будинку фото

Архітектори об’єднали тонкий баланс в просторах, створивши красиве перекриття, а також інтригуючу просторову динаміку між приміщеннями на відкритому повітрі. Інтеграція навколишнього ландшафту пропонує видатні мальовничі краєвиди і ексклюзивний доступ до підлоги закритим районам.Заміські дерев'яні будинки фото

В околицях, засіяних полями для гольфу, прекрасними житловими будинками і значним Атлантичним океаном, фасад стоїть на своєму місці.

Гарний дизайн будинку фото

Цей привабливий сучасний будинок є яскравим прикладом того, як дизайн фасаду в поєднанні з сучасним ландшафтним дизайном може створити фантастичний поєднання між житловими приміщеннями всередині і на відкритому повітрі, а також між людиною і створеним природою.

Фото красивих заміських будинків

Чудеса сучасної архітектури можуть занурювати будинок в красу навколишнього ландшафту, пропонуючи легку вентиляцію, покращене освітлення і захоплюючі дух види.

Дизайн двору будинкуДизайн маленького будинку

Дизайн фасаду будинку з сучасним ландшафтним дизайном

Прихований всього в декількох кроках від Індійського океану, з видом на дивовижні поля для гольфу, і серед житлових будинків, це будинок може похвалитися приголомшливими видами як зсередини, так і зовні завдяки геніальним архітекторам, яким було доручено створити просторовий динамізм між двома просторами.

Фото котеджів і будинків

Передня фасадна конструкція будинку включає в себе збалансовану веранду з одного боку і перголу з іншого. З іншого боку сучасне озеленення додає структуру саду, яка розмиває лінію між всім внутрішнім і відкритими просторами, включаючи басейн, солярій і сад.

Проект і дизайн будинку

Головний вхід йде через інтригуючу двері з бетонною стіною, що оформляє простору.

Котеджі дизайн

І саме так архітектори хотіли здивувати клієнта. Проект був структурований в першу чергу з метою оцінки взаємозв’язку між внутрішнім і зовнішнім просторами, створенням складнощів між людиною і ландшафтом.Матеріали для сучасного фасаду будинку

Коли справа доходить до матеріалів для дизайну фасадів, дизайнери, безумовно, роблять свою роботу. З спекотною погодою в цій частині Португалії вони використовували білий бетон для стін, щоб формалізувати простору і слідувати по стопах інших будинків в регіоні. Більш того, архітектори використовували натуральне пробковий покриття – традиційний португальська матеріал.

Дизайн входу в будинок

Використання моторизованих металевих віконниць в спальнях фільтрує світло і об’єднує внутрішній і навколишній ландшафт, додаючи більше стилю, елегантності і сучасного звернення до всього будинку.

Гарні будинки дизайн

Спальні на першому поверсі звернені до навколишнього зеленому ландшафту і використовують терасу на даху вітальні та літньої кухні, щоб створити місця для споглядання на верхньому поверсі.

[su_spacer size=”100″]

0 Поділись

CONTENT: