ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Красиві Фасади Заміських Будинків Різних Стилів

Красиві Фасади Заміських Будинків Різних Стилів

Красиві фасади будинків, фото яких ми пропонуємо в нашій галереї, – сотні можливих варіантів, які будуть актуальні для українців. Тут представлені вже готові дизайнерські рішення, але бажання експериментувати тільки вітається! Можливо, вам сподобається поєднання певного кольору і фактури даху з незвичайним за будовою фасадів. Головне – врахувати деякі нюанси при виборі певного дизайну.

Красиві фасади приватних будинків: якими вони бувають?

Величезна кількість фотографій пропонує наш каталог. Тут ви можете вибрати потрібний варіант. Ми представляємо тільки ті екстер’єри, які реально втілені дизайнерами.

Cтиль кантрі

Дуже популярне на сьогоднішній день оформлення заміського будинку. Кантрі – це далеке відлуння ковбоїв, шерифів і диких пустель, відомих нам з американських кінофільмів. Чому б і власним будинок не зробити таким оригінальним?

Відзначимо, що оздоблення фасадів панелями тут навряд чи підійде. Найпоширеніший варіант кантрі-фасадів – облицювання натуральним або штучним каменем. Причому фактуру можна вибирати будь-яку. До того ж, виробники облицювального каменю пропонуються десятки найцікавіших колірних рішень. Найпопулярніші – сірі.

Індустріальний мінімалізм

Дуже поширене напрямок, де фасади виготовляються в самих мінімалістичний дизайнах. Тут переважають тільки чіткі форми і лінії, все зроблено гармонійно, симетрично, прекрасно виглядає в навколишньому ландшафті.

Найпопулярніші кольори – всі відтінки сірого. Використовуються найрізноманітніші матеріали – від сендвіч-панелей до натурального каменю. Якщо для вас актуальна оздоблення фасаду своїми руками, то в такій стилістиці немає нічого складного – жодної архітектурної химерності, що дає переваги простоти і витонченості.

Оригінальний прованс

Якщо ви хочете відчути себе справжнім заможним французом, то ця естетика точно доведеться вам до душі. Для такої стилістики актуально використання тільки натуральних матеріалів, мінімум або повна відсутність пластику, скла і т.д. Оптимальний варіант – декоративна штукатурка, камінь, цегла або плитка.

container-1 wp-block-group”>
container“>

Будиночок пастуха

Унікальний зовнішній вигляд гарантує фасад в стилі «шале», що в перекладі означає будиночок пастуха. Дуже уважно потрібно розглянути на такі Фасади будинків фото. Фотогалерея пропонує кілька варіантів, де можна відзначити одну особливість – облицювання здійснюється за допомогою дерев’яних матеріалів. Це можуть бути, до речі, сучасні сайдингові панелі.

[su_spacer size=”200″]