ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Красиві фасади приватних будинків з різних матеріалів: фото приклади

Красиві фасади приватних будинків з різних матеріалів: фото приклади

На сьогоднішній день існує велика кількість оздоблювальних будівельних матеріалів, що дозволяють створити ефектний і оригінальний будинок. Оформлення фасаду конкретним матеріалом вимагає розуміння його конкретних властивостей. З цієї статті ви дізнаєтеся, які матеріали користуються широкою популярністю серед власників заміської нерухомості.

Заміські будинки з дерева – возз’єднання з природою

Ми часто можемо помітити, що красиві фасади приватних будинків виконані саме з дерев’яних блоків, брусів. Матеріал вважається не тільки дуже натуральним і естетичним, а й сприяє гарній тепло- і шумоізоляції. Для облицювання фасадів використовуються панелі, бруси, перекладини з дуба, сосни, кедра. Зазначені породи деревини вважаються найбільш міцними, мають високу надійність під впливом вологи, температурнихізмененій. Облицювання з дерева вимагає спеціальної обробки, яка запобігає появі шкідників.

Кращі фасади будинків з металевих панелей – нова будівельна тенденція

Самою практичним оформленням є облицювання фасаду металевими панелями. Вони служать дуже довго, не вимагають особливого догляду, крім очищення від забруднень. Зовні екстер’єр будинку буде виглядати дуже ефектно і стильно. На світлі поверхню металу може сяяти, що додатково надає привабливості. Дуже оригінально буде виглядати поєднання металу і дерева, каменю. Для оформлення будівель використовуються алюмінієві, сталеві панелі.

container-1 wp-block-group”>
container“>

Вінілові панелі для облицювання – економічно і естетично

Вінілові панелі застосовуються для оформлення будь-якого типу настінного поверхні: цегла, блоки, бетон, шпаклівка і т.д. Широкий діапазон кольорів, велика різноманітність стилістики (імітація дерева, каменю) – переваги вінілових панелей. Матеріал має високу стійкість до погодних умов, вважається ударостійким, ізоляційним.

Цегляні фасади – створення надійної краси

За допомогою цегли можливо створити ефектний зовнішній вигляд фасаду. Матеріал вважається стійким до будь-якого характеру впливу, тому за роки експлуатації не потрібно проводити косметичний ремонт. Слід приділити увагу вентиляції між кладкою і стіною для відводу вологи. Користувачам забезпечена надійна тепло- і шумоізоляція. Креативно виглядає комбінація кам’яної кладки за фактурою і кольором.

Фасад з натурального каменю – вічна і зачаровує краса

Натуральний камінь по праву вважається одним з найдорожчих, так і самих естетичних матеріалів для облицювання. Тривалий робочий процес того варто – в результаті екстер’єр заміського будинку стає, ніби з обкладинки журналу «Домострой». Створюється гармонійний баланс з навколишнім середовищем і самим побудовою.

[su_spacer size=”200″]