ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Кухня в Стилі Лофт ~ 40+ Фото дизайн ідей рішення в інтер’єрі

Кухня в Стилі Лофт ~ 40+ Фото дизайн ідей рішення в інтер’єрі

Кухні в колишніх господарських приміщеннях або на горищах зазвичай завжди поєднані із загальною зоною – і тому більшість власників міського горища хочуть, щоб кухонний дизайн був наповнений сучасними ідеями, які не тільки функціональні, але і красиві. Тут зібрані кілька фотографій міських дизайнів кухні в стилі лофт для горищ, які наповнені модними ідеями.

Ми зосередилися на описі 3 найцікавіших версіях кухні в такому стилі. Всі три демонструють металеві каркаси і графічні панелі, які можна використовувати в різних індивідуальних композиціях.

Промисловий дизайн кухні в стилі Лофт

Зазвичай кухні в стилі лофт оснащені графічними панелями, які можна використовувати в поєднанні з дерев’яними фасадами. Графічний узор в цьому промисловому стилі являє собою повторювану композицію зі змішаних декоративних плит.

Верхні шафи можуть бути закритими або у вигляді відкритого алюмінієвого стелажа. Вони також оснащені вбудованими світлодіодами.

Використовуючи два різних матеріалу на робочих поверхнях і злегка змінюючи висоти, де вони стикуються – ми отримуємо більш автентичний промислове відчуття на цій кухні.

Відкриті алюмінієві стелажі спроектовані так, щоб виглядати як будівельні ліси з дизайном квадратної трубки.

Відповідно до естетикою промислового дизайну плита для приготування їжі залишається простий і має ту ж обробку, що і ручки.

Сучасний дизайн кухні в стилі Лофт

Сучасна кухня Loft – це поєднання простих форм з грубими елементами дизайну інтер’єру

Закриті верхні шафи оснащені світлодіодними світильниками, щоб поліпшити відчуття легкості і простору в кухні Loft.

Деякі з верхніх шаф зроблені у вигляді полиць, а їх задні частини повторюють вид нижніх фасадів кухні

Двері в комору призначені для повної інтеграції з кухонним шафою.

Фасади нижніх ящиків кухні мають печатку під назвою Coffee і вони були спроектовані так, щоб поєднуватися з бетоном, використовуваним для стільниці, підлоги, стіни або стелі.

Кожен з трьох блоків є висувним стелажем, що дає доступність до всього обсягу дуже легкою.

Витяжка в стилі лофт просто чудова!

Центральний острів кухні має стандартну висоту обіднього столу, тому його можна використовувати в будь-якому місці, що робить цей дизайн багатофункціональним.

Так як пральня вбудована в стіну комори, є місце для високого шухляди з заднього боку.

Міський дизайн кухні в стилі Лофт

Цей міський дизайн кухні Лофт використовує ті ж елементи, що і попередній. Відмінними рисами цієї кухні є яскраві кольорові плями і лакована деревина.

Графічні фасади на висувних ящиках мають дрібну текстуру

Так як жовтий стелаж є відмінною рисою цього кухонного дизайну, у нього немає заднього фону з дерева

Ви помітили, як красиво латунні підвіски поєднуються з жовтими полками?

Всі елементи, деталі, кольорові акценти кухні – все це об’єднується в такий гарний дизайн кухні, що ідеально підходить для міських квартир.

Сільський дизайн кухні в стилі Лофт

Творці цієї кухні вважають, що кухня ніколи не може містити занадто багато дерева – і в їх лофт-кухні вони безумовно довели свою філософію. У шафах не тільки є дерево, а й плаваючі полки і приставних обідній стіл.

Загальна естетика – це сучасна сільська котеджна кухня: тепла, затишна і суперфункціональная.

Для всіх, хто любить природний вигляд дерева і насолоджується кулінарією – ця кухня має всі висувні ящики з дерев’яними фасадами.

З’єднання дерев’яних деталей говорять про майстерність виробника цієї кухні

Різні зони на кухні можна розділити на окремі області для приготування їжі, прибирання або зберігання обладнання.

Конструкція відкритого плану дозволяє легко отримати доступ до всіх необхідних аксесуарів для безперешкодного кулінарного досвіду.

Розширюваний стіл Loft налаштовується по довжині і може бути оснащений ящиком для столових приборів

Товстий дерев’яний обробний блок для “м’ясника” може бути вбудований в стільницю як стаціонарний, так і знімний.

Двері кухонного шафи можуть бути оснащені прозорими вставками в прозорому, атласному або димній склі.

У поєднанні з декоративною стільницею з натурального каменю дерев’яна лофт-кухня привносить природну естетику матері-природи.

Темні дубові або горіхові версії фасадів Лофт-кухні дають більше можливостей при виборі.

Французький лофт з скандинавським духом

Незважаючи на те, що цей французький горище розташований на розі площі Республіки, цей дизайн кухні в стилі лофт являє собою гібрид між скандинавської квартирою і класичним нью-йоркським горищем. Він використовує схему білого кольору, щоб повною мірою скористатися розширеними вікнами, склепінчастими стелями і відкритим плануванням.

Незалежно від відсутності відкритого цегли, горище отримує свій нью-йоркський дух від вікон з залізним каркасом. Вони простягаються по всій головній кімнаті, відкриваючи її міських визначних пам’яток, як це робиться в нью-йоркських горищах. Білі стіни, колони і сходи, однак, надають йому класичний скандинавський вид. Існує не так багато декорацій або елементів дизайну, тому холодна мінімальна атмосфера дуже відповідає скандинавської естетиці.

Дерев’яні підлоги пом’якшують повністю білий інтер’єр і холодну металеву кухню з необробленим природним кольором і текстурою. Модерністська меблі доповнює житлову площу, даючи місце приємним ностальгічним почуттям.

Крім внутрішньої архітектури, кухня створює більш цікаву частину дизайну інтер’єру. Складається з трьох блоків, виконаних з нержавіючої сталі – вона виглядає позитивно індустріальної, відполірованою і навіть складною.

Незалежно від розміру, кімната здається дуже місткою і зручною для зберігання. Кухонний острів повністю від’єднаний і ідеально підходить і навіть візуально з’єднується з прилеглої обідньою зоною, на столі якої також встановлена стільниця з нержавіючої сталі.

Чи не типовий як для Парижа, так і для Нью-Йорка, цей красивий горище може легко назватися скандинавським будинком.