ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Маленькі Дерев’яні Дачні Будиночки / Сучасний дизайн для дачі мрії

Маленькі Дерев’яні Дачні Будиночки / Сучасний дизайн для дачі мрії

Якщо ви сучасна молода сім’я, і ​​задумалися про маленького дерев’яному дачному будиночку для літнього відпочинку і не тільки – ви прийшли за адресою. Нижче представлена ​​красива фото добірка дуже цікавих конструкцій компактних і не дорогих дачних будиночків з усього світу, і багато хто з них мають цікаву історію. Якщо для вас на першому місці стоїть натуральність будівельних матеріалів, енергоефективність, практичність і естетика вашого житла – наша фотогалерея дасть вам пару ідей для натхнення.

Класична двосхилий дах – наш кращий вибір, оскільки, як ми вважаємо, він пропонує кращу естетику. Коли-небудь мріяли про спальню на горищі?! Високий дах дозволяє збільшити горище без додаткових витрат. Ви можете розмістити більше кімнат або побудувати мансарду в стилі шале. Ще один сучасний варіант дизайну – створити склепінчаста стеля для всього будинку – церковний стиль.

Низькі даху і невеликі горища коштують дешевше, але вони повинні бути досить високими, щоб забезпечити достатній простір для теплового бар’єру. Якщо у вас випадає багато снігу, кращі вищі даху, а в теплих місцях найбільш поширені низькі даху.

Цей перший невеличкий дерев’яний будинок в Каліфорнії є прекрасним прикладом низького дизайну даху. Обшитий в сучкуватий кедровий сайдинг і оточений дерев’яною палубою – будинок має всього 100 кв.м. Асиметрична дах витончено розширюється з одного боку, щоб накрити автостоянку.

При такій непропорційно широкою геометрії він стає настільки низьким, що ви можете торкнутися даху. Це і відкриті фронтони є двома елементами дизайну, які надають цьому будинку приголомшливий вид бунгало. Який прекрасний сучасний, заміський котедж.

Цей маленький дерев’яний дачний будинок з дуже високим дахом недалеко від Північного моря є повною протилежністю попереднього будинку. Обшитий повністю в сибірським червоним кедром, який з часом стає сірими і змішуються з дюнами. Це прекрасний дачний будиночок на острові Тершеллінг в Нідерландах.

Цей дизайн є хорошим прикладом того, як топографія ділянки визначає висоту будинку. Море потрібно було побачити через дюн – тому високий дах, тому – горище. Горище являє собою бібліотечну кімнату, звідки ви можете насолоджуватися прекрасним видом і читанням – ідеальної особливістю для дачі на березі моря. Також зверніть увагу, як частина A-подібної форми виглядає вище, ніж нижній поверх. Це тому, що на першому поверсі знаходиться частково вкопаний підвал, в якому є 3 спальні і комора. Перевага цього в тому, що в кімнатах залишається природна прохолода. В цілому, цей дивовижний маленький дачний будиночок виглядає набагато більше, ніж є, і має дуже несподіваний і сучасний дизайн. Дивовижна архітектура.

Нічого собі, правда? Цей невеликий літній дачний будиночок в Австрії обшитий деревиною з кінчика його даху прямо до землі. Це майже схоже на картину, це так незвично. Горизонтальні панелі деревини тривають по сторонам будинку і уздовж пагорба у вигляді веранди. Такий унікальний дизайн! І це дерев’яний будинок всередині і зовні! Зверніть увагу, як дах не має виступів з усіх боків. Це повністю завершує незвично мінімалістський зовнішній вигляд. Архітектура в стилі мінімалізм для мінімалістською життя! Відповідні дерев’яні віконниці зливаються зі стінами, коли закриті.

Для невеликого дачного будиночка в горах – цей альпійський дизайн під класичної дахом підходить чудово. Архітектура стилю шале з частковими склепінчастими стелями і відкритими дерев’яними балками. Будинок, в основному, обшитий деревиною та має багато інтригуючих особливостей. Взимку велика кутова вікно дозволяє додати сонячне світло з підігрівом. Між дерев’яною облицюванням і стіною є додаткова термічна ізоляція. Верхній поверх розширено над першим поверхом, щоб обмежити сонячне світло влітку. Так що це досить продуманий дизайн, який враховує сезони і час доби, щоб забезпечити максимальну зручність для нього і ефективне використання енергії.

Зверніть увагу на щось незвичайне в цих дерев’яних колонах? Їх позиціонування повністю не відповідає нормі – вони вирівняні з самим зовнішнім периметром даху. Це тому, що вони приховують металеві труби, які збирають дощову воду з даху. Мало того, що вони сильно змінюють зовнішній вигляд, вони також допомагають створити комфортне відчуття на відкритій веранді. В цьому випадку технічна проблема була вирішена з естетично приємними деталями. Нарешті, для додаткового візуального інтересу є кам’яне облицювання. Який гарний дизайн!

Побудуйте свій невеличкий дерев’яний будиночок з плоским дахом, щоб знизити вартість

Говорячи про гірських будиночках – ось один прекрасний дизайн для вас – компактний сосновий дачний будиночок на іспанському гірськолижному курорті. Цей дерев’яний будинок побудований з ламінованих соснових балок, використовуючи деревину з Фінляндії, всередині і зовні. Це сільський гірський котедж з сучасними зручностями. Інтер’єри так само дивно теплі, як і зовнішній вигляд, надаючи кожній кімнаті дивне почуття. Зовнішній вигляд сучасного дизайну з маленькими вікнами і сучасним стильним входом. Інтер’єри в світлих кольорах на відміну від темного екстер’єру. Головний поверх – це відкрите планування з затишним обіднім куточком серед багатьох інших чудових дерев’яних елементів.

Задня частина будиночка має дві симетричні тераси на другому поверсі. Дах є цікаву варіацію класичної даху – форма ластівчин хвіст.

Подивіться на точність на столярних виробів, які використовуються в цьому будинку. Будинки з бруса не потребують додаткової внутрішньої обробки.

Дачний дерев’яний будиночок в Фінляндії (внизу) був побудований однією людиною. Своїми руками. Зрозуміло, професійно розроблений, але дивно, що один тесля побудував це.

Я повинен сказати вам – це один з найбільш ергономічних дачних проектів, які ми бачили. П образна форма створила криту веранду між двома частинами будинку. Все це утворюється навколо центрального двору. Чотири даху нахилені до внутрішнього двору, з’єднуються по чотирьох кутах по їх відповідним діагоналям. Це схоже на створення власного невеликого форту, де ви можете відчувати себе захищеним. Із стінами у дворі, майже повністю складеними з вікон – це схоже на власний приватний анклав.

Який славний свято дерев’яного дизайну – це будинок з великими можливостями, чудова архітектура і відмінний стиль.

Цей маленький села дачний будинок нижче, розташований в Словенії, є серйозним високотехнологічним досягненням в сучасному будівництві. Якщо ви подивіться уважно, ви помітите, що тільки крихітна область всієї конструкції має реальний фундамент, а решта частини висять в повітрі. Цей дизайн схожий на гойдалки, які висять в рівновазі.

Те, що тут сталося, варто історії. Цей будинок був придбаний у вигляді збірного будиночка. Через строгих обмежень використання землі розмір фундаменту не міг бути змінений. І тому консольний дизайн був відповіддю на збільшення загальної площі цього маленького будинку без зміни його фундаменту. Як тільки форма була визначена, що залишилася завдання полягало у виборі структурних матеріалів для її виконання. Архітектори працювали з фахівцями-конструкторами, щоб знайти потрібні матеріали. Словенія багата лісами, і було прийнято рішення використовувати деревину як конструкційний матеріал через швидкість, чистоти і стійкості. В результаті будівельна конструкція являє собою залізобетонні підстави внизу і комбінацію дерев’яних каркасів і ламінованої деревини вище. Дерево виграє!

Дачний будинок має 3 поверхи, щоб включити спальні (верхній поверх), житлову площу та кухню (середній або перший поверх) і робочу / житлову площу (підвал). Діти можуть грати зовні під великим виступом незалежно від погоди. Фасадні стіни з зовнішнім оздобленням з натурального дерева прекрасно контрастують зі стінами, облицьованими гофрованими волокнисто-цементними листами (той же матеріал використовується на даху). Це додає будинку дуже сучасний, майже міський вид.

Низькі, подовжені прямокутні будинки з пласкими дахами – це практичні вирази модернізму

Тут ми підібрали довгі і вузькі прямокутні дачні будиночки, в основному одноповерхові горизонтальні конструкції. Ми бачили багато цих сучасних мінімалістських проектів в країнах Північної Європи, таких як Фінляндія, Норвегія і Швеція, але зараз вони з’являються всюди. Нижче наведені три приклади з трьох різних країн. Але всі вони мають один загальний елемент дизайну: невелика частина будівлі знаходиться на відкритому повітрі з обох сторін, або постійно (без стін), або захищена скляними стінами. З вузьким профілем скління ви можете побачити природу по обидва боки будинку, не виходячи зі свого крісла. Здатність легко включати цей елемент, є однією з головних визначних пам’яток цього типу архітектури. Це дозволяє додати дуже бажану домашню особливість – криту веранду або відкриту вітальню, не відступаючи від простого плану дерев’яного прямокутного будівлі. Це дуже економічні і дуже сучасні конструкції.

Плоский дах пропонує зовсім іншу естетику, і якщо вас приваблює мінімалізм і ви хочете побудувати невеликий будинок з невеликим бюджетом – це може бути найдоступніший тип дизайну для вас, оскільки він вимагає менше матеріалу і його легше будувати. Є багато переваг цих низьких і вузьких конструкцій. Вони зручні для літніх людей, так як всі приміщення знаходяться на першому поверсі, і вони також є найбільш енергоефективними, так як їх легко нагрівати або охолоджувати. Подовжена прямокутна архітектура також є одним із стандартів для збірних конструкцій.

Крім того, плоскі конструкції даху можуть бути найбільш підходящими для місць, де відчуваються сильні вітри (високі вітрові навантаження), такі як океанські, високі гірські хребти, скелі і широко відкриті місця.

Цей будинок в Новій Зеландії (внизу) був задуманий як дерев’яний контейнер. Але це набагато більше. З його низькими верандами він стає домом для гостей – з видом на океан і сільську місцевість. І коли ви будете готові піти, веранди і віконниці будуть закриті, і він стане запечатаним дерев’яним контейнером під час вашої відсутності. Будиночок повністю дерев’яний – всередині і зовні, в традиції новозеландського будівництва.

Зовнішній вигляд цього красивого, збірного дерев’яного дачного будиночка (внизу) справляє яскраве враження завдяки своїм стін і першому поверху – напівпідвалі. Розташований в іспанській сільській місцевості, він так добре поєднується з навколишнім середовищем, залишаючи тільки дві деталі контрастного жовтого кольору – двері і димар. Скляні стіни від підлоги до стелі по обидва боки цього прекрасного будинку пропонують неперевершені перспективи постійно мінливого ландшафту і доступ до двох зовнішніх верандою.

Цей невеликий дерев’яний будинок, який виглядає як простий дерев’яний ящик зовні, має таємницю – під ним внизу розташований підвал, непомітно вбудований в пагорб.

Будуйте квадратний будинок, якщо хочете займати менше місця

Коли у вас дуже мало землі або ви хочете мати невеликий фундамент або просто хочете досягти кращого вигляду на навколишній район, і хочете заощадити гроші з єдиною дерев’яною конструкцією – проста, квадратна форма будинку допоможе вам в цьому. Ось три різних прикладу маленьких дерев’яних дачних будиночка, побудованих на основі цієї ідеї.

Цей сучасний дерев’яний будинок розташований на східному схилі Австралійської гори Веллінгтон. Невеликий компактний дерев’яний ящик з вікнами, які роблять його великим. Фундамент мінімальний, але зовнішній вигляд вражає. Хто б міг подумати, що простий будинок у формі коробки може виглядати так елегантно? Ідеальний спосіб показати свою дерев’яне облицювання! Будинок має відкриту планування і велике горище нагорі. Простий і природний дизайн.

Щоб досягти ще меншого розміру, ви можете застосувати вертикальний проект будинку, додавши шари додаткового життєвого простору. В принципі, візьміть аналогічну коробчатую форму і поверніть її на більш коротку сторону.

Це вертикальне будова (внизу) саме так. 4-поверховий підноситься ящик, який виходить з крихітної квартири на крутому пагорбі в Бріссаго, Швейцарія. І в ньому є своя крута історія дизайну. Прочитайте нижче наступного зображення.

Замовник зажадав, щоб витрати на будівництво були мінімальними. Тому природним вибором було дотримуватися «простих форм і мінімалістичні рішень» – в основному прямокутного дизайну. Але була величезна матеріально-технічне перешкода – у власності немає доступу до вулиць, навіть зараз. Через це і для мінімізації витрат обраний тип будівництва був збірним дерев’яною будівлею. І ось як це було зроблено – повністю закінчені і попередньо оброблені дерев’яні панелі (збірні вікна і дихаюча ізоляція) були перевезені через Альпи, а потім зібрані за допомогою вертольота. Дуже круто! Будинок був побудований всього за три дні.

Ця крихітна реконструкція сараю в компактний дерев’яний будинок приголомшлива, чи не так? Невеликий сарай в Італії був в повному запустінні до реконструкції. Тепер це чарівний невеликий дачний будиночок з двома спальнями. При будівництві архітектор максимально використовував висоту. Кожна кімната знаходиться на своєму рівні і в результаті вийшло це чудове сучасне і компактне житло, що займає мінімальне місце.

Дерев’яні роботи в цьому будинку вражаючі. І інтер’єр настільки затишний.

Маленькі дерев’яні будиночки незвичайної форми

Маленькі заміські будинки – ідеальні предмети для експериментів з незвичайними архітектурними ідеями. Може бути ви хотіли мати свій дитячий будиночок, або, може бути, вам потрібен високотехнологічний будинок, який використовує всі останні архітектурні трюки, або, може бути, ви просто хочете бути дуже оригінальним. Тоді дерево – ідеальний матеріал для творчості. Ось кілька прикладів творчості інших людей.

Цей заміський дерев’яний будинок має форму човна, але тут немає моря. Знаходиться він посередині лісу в Фінляндії. Невеликий будинок викладений як інтер’єр морського корабля, і в ньому є багато дерева. Круглі вікна – це справжні морські деталі, а коли каміни топлять – вони роблять будинок схожим на пароплав.

Камін також незвичайний, як і будинок.

C-подібний будинок в Кейсі-Кі, Флорида в основному представляє собою дерево-будинок. Коли ви перебуваєте всередині, ви не тільки оточені чудовими вигнутими дерев’яними балками, а й вершинами дерев. Який гарний маленький будинок. Ці ефектні арки – прекрасний приклад того, що можна зробити з деревом в якості будівельного матеріалу. Практично немає меж, тільки ваша уява. Один з найбільш інноваційних дерев’яних будинків, які ми коли-небудь бачили!

Цей дерев’яний будинок з зігнутим дахом має теплий дерев’яний інтер’єр.

Цей незвичайний дерев’яний будинок спроектований і побудований недалеко від озера Штарнберг – популярна південна баварська зона відпочинку для мешканців Мюнхена. Будинок сидить на палях, освітлених знизу, щоб ще більше показати себе. І, звичайно ж красива дерев’яне оздоблення всередині і зовні.

У ньому живе архітектор, який проектував цей житловий будинок. Не дивно. Подивіться – ці відкриті дерев’яні конструкції стають полками. І є навіть міст, що проходить між стінами для полегшення доступу. Це хороший приклад того, як творчі уми створюють речі відповідно до їх творчими потребами. Такі конструкції ніколи не є звичайними.

Придумайте свій, ні на що не схожий дачний будиночок якщо ви молоді і сучасні. Досить цієї сумній, сірої дачної забудови за прикладом наших бабусь і дідусів. Вам не потрібен город, вам не потрібен курник з свинарником – вам потрібен зелений газон, плодові дерева (в першу чергу для тіні) і зручний, комфортний для життя будинок, що радує ваше око кожен день.