ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Маленький Енергоефективний Дерев’яний будинок з цікавим дахом (фото)

Маленький Енергоефективний Дерев’яний будинок з цікавим дахом (фото)

0 Поділись

Цей маленький енергоефективний будинок виглядає дуже незвично з його ламаної дахом. Але те, що дійсно вражає в ньому – це дерев’яні розсувні жалюзі – їх так багато і різних розмірів.

Металевий каркас віконних віконниць зроблений відкритим, що робить їх привабливими. Вони надають будинку свій характер. Мабуть це остання тенденція – використовувати рольставні, оскільки останнім часом ми бачимо багато будинків, в яких вони представлені.

Маленький енергоефективний будинок проект: фото приклади

Міні будинок височить над землею на круглих монолітних бетонних стовпах.

Маленький енергоефективний будинок для постійного проживання: фото, приклади

За словами архітекторів, це будинок з низьким споживанням енергії. Перший поверх, який є головною житловою зоною, має великі вікна, щоб використовувати сонячне освітлення пасивного сонця взимку, а влітку дерев’яні розсувні жалюзі захищають його від сонця.

Маленький енергоефективний будинок своїми руками: фото приклади

При будівництві цього енергозберігаючих будинку також враховувалося загальний напрямок вітру і сонячного світла в цьому районі. Два кінця даху нахилені в протилежних напрямках, створюючи дуже чіткий геометричний дизайн будинку. Причиною такого незвичайного макета даху могло бути бажання знизити енергоспоживання за рахунок мінімізації площі другого поверху до такої міри, що достатньо місця тільки для двох невеликих спільних приміщень.

Маленький енергоефективний будинок з усіма зручностями: фото приклади

Для підтримки даху використовуються балки з високою міцністю і легким вагою європейського виробництва. Дерев’яні вікна виконані з ізольованим потрійним склінням і зовнішнім обрамленням з алюмінію.

Найменші будинки: фото приклади

Зовнішні стіни маленького будинку дихаючі, щоб краще контролювати вологу, так як в цьому районі досить часто йде дощ. Каркас, фасади, дах і інтер’єри виконані з модрини або облицьовані модриною. Зовнішня облицювання будинку використовує технологію випалу для довговічності.

Міні будинку з Фінляндії: фото приклади

Перший поверх має відкриту планування – це практично безперервне лаундж-простір з майданчиками для кухні та їдальні. Є так само дерев’яний подіум, де можна сісти і прочитати книгу. Плюс на першому поверсі ванна кімната і всі технічні приміщення.

Найкрасивіші маленькі будинки в світі: фото приклади

В середині цього простору центральна особливість – величезні розсувні двері з потрійним склінням, які відкриваються на критий внутрішній дворик, який, в свою чергу, відкривається на вулицю за допомогою ролет.

Маленькі будинки інтер'єр: фото приклади

Є дві абсолютно по-різному спроектовані сходи, по одному на кожному кінці будинку, провідні до відкритих галереях спальні. Металева, промислова драбина зварена зі сталі. Інша складається з фанерних ящиків з піддоном.

Дизайн маленьких будинків фото
Красиві невеликі будинки фото

Усюди є додаткові відсіки для зберігання, в тому числі приховані. На подіумі піднятий, ступінчастий підлогу майстерно використовується, щоб заховати дрова для сусідньої печі.

Дизайн маленьких приватних будинків фото приклади

Сучасна кухня також має індустріальну привабливість з металевими відкритими стелажами і металевими шафами на високих ніжках.

Плани міні будинків: фото приклади
Дизайн маленького будинку всередині: фото приклади

0 Поділись