ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Метал + Скло = Чудовий дизайн фасаду заміського будинку на фото

Метал + Скло = Чудовий дизайн фасаду заміського будинку на фото

Архітектори використовують різні підходи до будівництва в природних ландшафтах. Їх проекти можуть поєднуватися із зеленою середовищем або використовувати більш чіткий і сучасний підхід. Щоб адаптуватися в будь-якому природному ландшафті, архітектори зазвичай вибирають палітру для будівлі, яка доповнює її оточення. Для цієї резиденції основними фасадними матеріалами стали скло і металеві панелі під іржу – чудовий дизайн фасаду заміського будинку.

Тихоокеанський Північний Захід, можливо, є найкрасивішою частиною Сполучених Штатів, і будівництво тут вимагає досвіду з точки зору топографії та екологічної цілісності. Пряма форма приватного будинку зливається з стежкою дикої природи, а його великі вікна від підлоги до стелі створюють абсолютно дивовижний вид зовні.

Будинок площею 500 кв. м. розташований у Вашингтоні, прямо над річкою Спокан. Приватна резиденція спроектована і побудована прямо на скелі, на висоті 90 м над річкою Спокан і в повній мірі використовує всі аспекти ландшафту.

Довговічність матеріалів, що використовуються у всьому проекті, була визначальною, так як ця область добре відома своїми вітрами, сильними дощами і різкими снігопадами. Загальні площі розташовані на першому поверсі з нескінченним припливом природного світла і 180-градусним видом на навколишній ландшафт.

Більш інтимні простору для сім’ї зарезервовані для верхнього поверху, де вікна менш численні, а фасадні металеві панелі під іржу прекрасно захищають будинок від холоду.

Фрагменти будинку з бетону та сталі взаємно доповнюють і прекрасно поєднуються один з одним. Його рясний скляний фасад створює близькі стосунки з природою для жителів. Будинок служить модерністським самотою, де сім’я може щодня жити в гармонії і єднання з природою.