Перейти до вмісту
ArtFacade » Все Про Облаштування Будинку » ~ Металеві Фасадні Панелі (касети) ~ Супер дизайн вашого фасаду: фото приклади

~ Металеві Фасадні Панелі (касети) ~ Супер дизайн вашого фасаду: фото приклади

Металеві фасадні панелі (касети) є все більш популярним варіантом для житлових і комерційних будівель через безліч способів його використання, простоти установки і довговічності продукту. Різноманітність стилів панелей допомогло просунути цю тенденцію, поєднуючись з довговічністю металу і мінімальним обслуговуванням. Як сайдингу металеві панелі використовуються в сучасних, традиційних і навіть в промисловому стилі.

Переваги:

 • Метал довговічний – особливість, яка дає величезну перевагу перед більшістю інших матеріалів для зовнішнього облицювання будинку. Він не гниє, не пліснявіє через пошкодження водою, хоча деякі види металу можуть іржавіти, якщо не дуже добре оброблені
 • Він зберігає колір без вицвітання і може бути пофарбований.
 • Він не схильний до нападу шкідників, не деформується.
 • Металеві панелі пожежобезпечні.

[su_spacer size=”50″]

Недоліки:

 • Деякі метали, такі як сталь і мідь можуть змінюватися через вплив зовнішнього середовища.
 • Алюміній – м’який метал і може отримати вм’ятини після ударів камінням або градом
 • Сталь важка і може знадобитися час для установки, що збільшує вартість.
 • Взимку він не зберігає тепло, тому він збільшує витрати на опалення.
 • Метал потрібно перефарбувати через кілька років, коли фарба стирається.
 • Метал довгий час користувався цікавою репутацією як зовнішній сайдинг. Люди схильні асоціювати його тільки з ретро і сучасним типом будівель.

[su_spacer size=”50″]

Ціна матеріалу:

 • від $ 30 за м.кв

[su_spacer size=”50″]

Існують два основні варіанти, коли мова йде про металевих фасадних панелях. Перший варіант коли вони виглядають як, власне, метал. Ті, хто віддає перевагу більш природний вигляд, можуть віддати перевагу штучну деревину з металів. Що стосується самого металу, найбільш поширеними сортами є сталь і алюміній. У кожного типу є безліч плюсів і мінусів. Металеві панелі зі сталі, наприклад, дорожче, але служать набагато довше, ніж з алюмінію. Вона товщі і важче, тому краще підходить для важких випробувань, таких як град. Хоча вона більш схильна до іржі, сталь все ж зберігає свій природний колір довше. Щоб зберегти природний колір, зверніть увагу на додавання стійкості до корозії для додаткової довговічності.

Проте, домовласники, які живуть в умовах високої вологості, особливо прибережні райони з солоним повітрям, повинні вибирати алюмінієві фасадні панелі. Мало того, що алюміній більш стійкий до іржі, але він також набагато дешевше. Недоліком є те, що алюміній набагато слабше і легко може бути пом’ятий.

Отже, які переваги металевих фасадних панелей в цілому, незалежно від конкретного типу? Головним з них є його стійкість до гниття, цвілі і аналогічного пошкодження водою. Чи не складне експлуатаційне обслуговування – ще одна величезна перевага. Якщо він не пошкоджений, метал рідко потребує ремонтних роботах. Великим винятком є подряпини. Вони повинні бути негайно відремонтовані, особливо на стали, щоб запобігти іржавіння в майбутньому.

Людям також подобається, що метал не вицвітає. Початковий колір фасадних металевих панелей, який ви купуєте, це колір, який у вас буде на все життя. Додаткові переваги включають екологічність металу, його вогнестійкість і стійкість до комах.

Головний недолік металу – це іржа. Неправильне ущільнення і обробка призводять до іржі, тому переконайтеся, що вам встановили металеві фасадні панелі надійний підрядник. На жаль, метал також є одним з найдорожчих типів облицювання зовнішніх стін будинку. Сталь, зокрема, дорого встановлювати через її тяжкості.

Нарешті, метал має погану репутацію виключно тому, що це метал. Багато людей все ще пов’язують це з «сараями», «гаражами» і «майстернями», хоча це швидко змінюється, оскільки він набуває більшої популярності при використанні в житлових будинках.

Гофрований металевий сайдинг

Гофрований металевий сайдинг, спочатку використовуваний через його довговічності і міцності, перетворився в основний продукт як для житлових, так і для комерційних проектів. Оскільки металеві панелі можуть бути створені в широкому діапазоні кольорів, тонкі хвилі з гофрованої стіновий панелі можуть створювати різні відтінки кольору протягом дня. У поєднанні з відносно простим процесом установки ця естетична привабливість зробила гофровані панелі дуже популярними в сучасних, традиційних і сільських дизайнах.

Проста причина популярності даного виду металевих панелей – їх довговічність. Природна форма гофрованої металевої панелі надає їй конструктивна перевага над плоскою панеллю з того ж основного матеріалу. Крім того, суцільна гофрування допомагає приховати невеликі недоліки з часом від погодних умов або ударів. З цих причин гофровані металеві системи використовувалися по всюди протягом багатьох років.

Вертикальний металевий сайдинг

Металеві стінові панелі забезпечують можливість вертикального вирівнювання кожної панелі для створення привабливих зовнішніх ліній. Використання традиційних панелей або більш сучасних забезпечує житлові приміщення різноманітними видами дизайну. Популярний варіант в комерційних, житлових і сільськогосподарських цілях, вертикально керований металевий сайдинг забезпечує чисті лінії і може допомогти звернути увагу на ключові особливості складання.

Найбільш поширене застосування металевого сайдингу – пустити його вертикально. Вибір між вірчі і горизонтальним сайдингом зводиться до візуальної привабливості. Вертикальний сайдинг створює традиційний вид високих чистих ліній, в той час як простір стає більше, ніж вони є насправді. Хоча вертикальний сайдинг може бути трохи складніше для установки, кінцевий результат буде коштувати того.

Горизонтальний металевий сайдинг

Горизонтально спрямовані панелі в даний час дуже популярні в сучасних комерційних проектах, а також є традиційним сайдингом в житлових проектах. Горизонтально виконані стінні панелі часто використовуються через їх можливості застосування на великих довжинах, створюючи безшовну лінію довжини будівлі.

Вибір між горизонтальним і вертикальним сайдингом часто зводиться до візуальної привабливості. Вертикальний сайдинг пропонує унікальний вид, в той час як традиційно горизонтальний сайдинг вважається більш простим в установці. З горизонтальним металевим сайдингом ви можете отримати як традиційний так і сучасний зовнішній вигляд будинку. З такою кількістю параметрів панелі тепер ви можете створити унікальний або сучасний вигляд, вибравши панель, а не вирішивши напрямок, в якому вона працює.

Сучасний металевий сайдинг

Коли вони потрапляють в руки творчого будівельника, домовласника або архітектора – будь-яка панель може перетворити сучасний дизайн. Деякі профілі панелі в даний час використовуються для більшого ефекту і з вражаючими результатами.

Варіанти з сільським сайдингом

Незалежно від того, чи будуєте ви гірський будиночок або хочете отримати дизайн в стилі кантрі – застосуєте поєднання металевий сайдингу з деревом і відкритими елементами кріплення металевих панелей.

Протягом багатьох років металевий сайдинг використовувався в обробці приватних і заміських будинків. Найпопулярніші стилі панелей традиційно були гофрованим сайдингом, або панельний сайдинг для облицювання сараїв. Кольори відіграють важливий фактор в досягненні сільського зовнішнього вигляду сайдингу. Як більш традиційної альтернативи пофарбованим металам багато людей вибирають сталевий сайдинг для іржавіння для створення состаренного зовнішнього вигляду стіни будинку.

Іржавий металевий сайдинг

Популярний варіант плоских і гофрованих панелей дуже привабливі для житлових і комерційних будівель. Вибір правильної панелі може зробити металевий сайдинг під іржу акцентної точкою всього проекту.

У той час як іржавий металевий сайдинг може бути цікавим і привабливим акцентом у вашому дизайні будівлі, перш ніж застосовувати такі панелі важливо визначити, чи підходить місце для будівлі з іржавої поверхнею. Сталь, розроблена для природної іржі і захисту внутрішніх шарів стали, не рекомендується в регіонах з високою вологістю або в 100 метрах від моря. Ви можете використовувати цей матеріал в цих місцях, але процес іржавіння буде істотно прискорений.

Мідний металевий сайдинг

Протягом тисяч років мідь була винятковим будівельним матеріалом для додавання естетичної цінності до довгострокового і продукту. Що стосується реставрацій або нових конструкцій – мідь надає відмінний варіант металевого сайдингу.