ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Металевий Фасад Будинку – Красиво і Функціонально

Металевий Фасад Будинку – Красиво і Функціонально

Металевий фасад будинку виглядає привабливо, незважаючи на лаконічність. Екстер’єр з металу можна побачити на багатьох будівлях. Крім того, він ще виконує утилітарну функцію. Забезпечує захист від впливу зовнішніх факторів у вигляді снігу, дощу, вітру, сонця.

Фасади будинків фото сайдинг металевий

Сайдинг з металу – це сучасна обробка для будівель промислового типу і приватних будинків. Облицювальні панелі користуються великим попитом серед споживачів.

Фасад будинку металевим сайдингом

Знак якості

Корпорація Morin спеціалізується на металевих профілях для стін і для зон покрівлі. Відтворює понад 100 профілів архітектурних панелей різних параметрів і проектів. Також бренд Morin Corporation має щедрий асортимент обробки металевого облицювання. Він включає в себе перфорації, кути, жалюзі і кріпильні деталі і екструзії на замовлення.

Оздоблення фасаду будинку металевим сайдингом

Існує три серії архітектурних панелей Morin Metal Wall. У них використовуються одні й ті ж методи з’єднання, їх можна комбінувати. Matrix Series увазі приховану систему захисту від дощу, металеву панель для стіни з десятьма профілями.

Монтаж – оперативно і чітко

Металеві облицювальні панелі легко з’єднуються між собою. Їх розставляють не впритул, а у вигляді «ялинки» на спеціальний каркас.

Оздоблення фасаду будинку металевими панелями

Металлосайдинг дозволяє перетворити зовнішній вигляд будівлі. Завдяки реконструкції навіть стару будівлю знайде привабливість. Монтажні роботи не займають багато часу і не дуже трудомісткі. Така робота нагадує збірку конструктора. При великому бажанні і під керівництвом фахівця, реально самостійно оновити фасад будівлі.

Облицювальні панелі для фасаду будинку металеві

Переваги сайдингу

  • адекватна ціна;
  • зручність монтажу;
  • металеві панелі не вигоряють на сонці, не запалюються при перегріванні, волого стійкі;
  • панелі з металу для фасаду відрізняються простотою в догляді;
  • мають високий термін експлуатації;
  • різноманітність колірних рішень.
Оздоблення фасаду будинку металевим сайдингом фото

Єдиним недоліком панелей з металу можна назвати неекологічність. Облицювальні панелі для фасадів виготовляють з штучного матеріалу. З плином часу не виключені тріщини і згини. Виробники прагнуть вдосконалити продукцію. Вибирайте перевірений бренд. Це зведе до мінімуму розчарування від покупки.

Порада! Дефекти на стінах у вигляді тріщин потрібно усувати заздалегідь, перед тим, як приступати до установки сайдинга. Якщо упустити цей фактор, можуть утворитися «містки холоду».

Металеві панелі для фасаду будинку