ArtFacade » 333k+ Кращі Проекти Будинків » Мінімалізм в Інтер’єрі Квартири ~ Японський стиль на 55 м²

Мінімалізм в Інтер’єрі Квартири ~ Японський стиль на 55 м²

  • 6 min read

Стиль мінімалізм в інтер’єрі квартири – це дизайн, де витримана строгість, стриманість в оформленні. Використання функціональних предметів, мінімум меблів, відсутність декору дозволяють звільнити площу від захаращеній обстановки. Важливим моментом в реалізації даного напрямку є грамотне поділ простору.

Мінімалізм в інтер'єрі квартири фото
Архітектори Nozoe Shimpei Architectsnmstudio architects
Площа55 m2

Організаційні питання здійснення стилю

Стиль мінімалізм в інтер'єрі квартири фото

Для облаштування та оздоблення приміщень підходять технічні матеріали двох квітів, що мають строгу форму і витримані лінії. Охарактеризувати цей стиль можна такими критеріями:

  • Вільна площа – головна умова, яке досягається за рахунок знесення перегородок, відсутність дверей, збільшення вікон, максимального освітлення;
  • Симетричність – всі деталі, гарнітур повинні бути чітких форм, пропорційними;
  • Містка і багатофункціональна меблі;
  • Застосування двох і не більше кольорів.
Стиль мінімалізм в інтер'єрі квартири фото реальні

На представленому фото ми бачимо яскравий приклад оформлення невеликої квартири в 50 кв.м. в стилі мінімалізм. Реконструкція житлового комплексу в Осака (Японія). Жителі цієї країни по-особливому цінують комфорт і не люблять використовувати в житло багато зайвих елементів. Для них важливо відчути свободу, яка продемонстрована в даному проекті.

Функціональність – головна вимога мінімалізму

Інтер'єр мінімалізм в маленькій квартирі

У проекті архітектори прибрали всі стіни і розділили зони унікальними дерев’яними конструкціями. Їх комплектація дозволяє оптимізувати простір, підкресливши важливість кожної деталі. Сучасний мінімалізм в інтер’єрі квартири, фото якого показує японську простоту простору, проявляється в повністю звільненою площі.

Мінімалізм в інтер'єрі малогабаритної квартири

Дві дерев’яні ніші поділяють кухню, робоче місце, зону відпочинку і спальню. Крім цього, вони служать гардеробом, шаф, стелажем, ліжком. Думаєте, це неможливо? Можливо. На кожній частині конструкції розташовані гачки, полиці, де можна покласти кухонне начиння, повісити одяг, особисті речі, книги.

Інтер'єр в стилі мінімалізм в маленькій квартирі

Як бачимо на фото, компактна дерев’яна перегородка стає затишним місцем для роботи, де знаходиться ноутбук, стілець і кілька полиць. Бічна частина служить вішалкою для верхнього одягу. Щоб виконати настільки функціональний і неординарне виконання меблів на дерев’яній перегородці, конструкція має специфічну форму. Верхня і нижня частина виконані в цілісної фактурі, а серед представлена у вигляді перфорованої дошки з отворами.

Інтер'єр вітальні в квартирі мінімалізм

Людина самостійно може вирішувати, як йому облаштувати зону. Якщо необхідно поспати, досить розташувати подушки, матрац, закрити завісу і створена атмосфера усамітнення. Якщо потрібно пообідати, нішу можна використовувати як кухонні стільці.

Мінімалізм в інтер'єрі однокімнатної квартири

Ще одна особливість оригінальних меблів в стилі мінімалізм – розташування шафи в підлозі. Дерев’яна височина на рівні 30 см з натурального дерева дозволяє змінювати призначення блоків. Вся комплектація розбита на секції, які можна переобладнати в шафу. Тобто, це одночасно місце для зберігання речей, ліжко, диван, стільці.

Матеріали і колір

Дизайн інтер'єру квартири в стилі мінімалізм

Щоб створити в малогабаритній квартирі багато вільного простору, слід правильно використовувати матеріали і освітлення. Для проекту вибрано натуральне дерево. Панелі мають приємний бежевий колір, який трохи відтіняє білі стіни, стелю. Пол в графічному сірому відтінку створює гру півтонів, що характерно для дизайну. Прості і лаконічні елементи розташовані в правильних зонах, залишаючи більшу частину площі під вільне переміщення.

Мінімалізм в інтер'єрі квартири студії

Декор в приміщенні відсутній. Гармонійно виглядають живі квіти, які своєю зеленістостью прекрасно доповнюють кімнату. Освітлення повністю розсіяне без штор, жалюзі. Це дозволяє створити насиченість природного освітлення. Для кожної зони підібрані невеликі світильники з сірим плафоном.

Мінімалізм в інтер'єрі квартири фото дизайну

Дизайнери реалізували цей проект для тих, хто втомився від помпезності і хоче усамітнитися в елегантній простоті. Вони відмовилися від декору, зайвих деталей. Жителі можуть вільно розташуватися там, де їм буде комфортно і зручно, знайти куточок для творчості, натхнення. Велика кількість світла, чисті кольори, приємна естетика меблів створюють гармонійне сприйняття простору.

Функціональні зони в стилі мінімалізм

Незважаючи на те, що в квартирі немає різних меблів, громіздкою побутової техніки, двоспальному ліжку, шафи-купе, тут є окремі кімнати. Кухня, представлена необхідною технікою, невеликим столиком і стільцями. Роль кухонного гарнітура виконує дерев’яна ніша. Незвично ?, але практично і креативно.

Мінімалізм в інтер'єрі квартири кухні

Спальня, зона відпочинку і гардеробна представлені лише однією перегородкою і дерев’яної підлоги конструкцією. Можливість використовувати елементи за призначенням, дозволяють компактно розмістити важливі для комфорту зони. Верхній одяг, речі першої необхідності перебувають на зовнішній частині ніші, а решта можна покласти в окремі секції на підлозі.

Сучасний інтер'єр квартири мінімалізм

Головна характеристика такого рішення облаштування кімнати – акуратність. У кожної деталі є своє місце. Немає зайвих скупчень одягу, захаращеності, що властиво звичайному інтер’єру. Представлений на фото дизайн інтер’єру квартири мінімалізм показує, наскільки просто може бути організовано малогабаритне простір.

Якби така квартира була оформлена в класичному стилі, то це були б маленькі кімнатки з великою кількістю меблів.

Мінімалізм в інтер'єрі квартири 2х кімнатні

Багатофункціональність, практичність, свобода – ось, що чекає жителів японського житлового комплексу. Персоналізовані зони, гармонійне розташування речей створюють для людини зручність і неоцінений комфорт. Використовуваний стиль легкий для сприйняття, він не втомлює, не створює суєту, хаос. Тут все знаходиться на своїх місцях і людина може просто насолоджуватися особистою свободою і свободою простору.

Мінімалізм в інтер'єрі квартири 1
Інтер'єр залу в квартирі мінімалізм
Мінімалізм в інтер'єрі квартири 1-кімнатні
Скандинавський мінімалізм в інтер'єрі квартири
Мінімалізм в інтер'єрі квартири 3 х
Стиль мінімалізму в інтер'єрі однокімнатної квартири
Стиль мінімалізм в інтер'єрі квартири фото кухні
Сучасні інтер'єри квартир в стилі мінімалізм
Скандинавський мінімалізм в інтер'єрі міської квартири
Мінімалізм в інтер'єрі квартири 3 х кімн
Затишний мінімалізм в інтер'єрі квартири
Мінімалізм в інтер'єрі квартири опис
Інтер'єр передпокою в квартирі мінімалізм
Інтер'єр трикімнатної квартири в стилі мінімалізм
Інтер'єр чоловічої квартири мінімалізм

0 Поділись